מפרסם: חיים מקבי
CEO
שתפו

KashKlik - Automating Viral Marketing

KashKlik היא פלטפורמה חדשנית לשיווק באמצעות מובילי דעת קהל, שעושה מהפכה בדרך בה המפרסמים מנהלים קמפייני פרסום המונעים על ידי דמויות בעלות השפעה ברשתות החברתיות. הקמפיינים שלנו כבר מגיעים למיליוני אנשים בכל העולם.

$ 82,065

גויסו עד כה

13

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:פרסום
•  מומן בהצלחה    
•  הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה    
  • עיקרי הקמפיין
  • פיצ'
  • הצוות
  • משקיעים 13
  • עדכונים

עיקרי הקמפיין

KashKlik מספקת פתרון אוטומטי מלא במודל תשלום לפי קליק עבור קמפייני שיווק מבוססי מובילי דעה ומשפיעי דעת קהל ברשתות החברתיות.

קמפייני שיווק מבוססי מובילי דעה ומשפיעי דעת קהל (מעתה "המשפיעים") ברשתות החברתיות היא המגמה המובילה בתחום השיווק דיגיטלי לשנת 2017, והיא מייצגת ערוץ חדש ויעיל מאוד עבור המפרסמים.

הפלטפורמה של KashKlik כבר מתפקדת באופן מלא ומאפשרת גישה למאות משפיעים ברשתות החברתיות, אשר מגיעים יחד למיליוני אנשים. ישלנו לקוחות משלמים והכנסות ראשוניות.

הפלטפורמה שלנו מבוססת על מודל תשלום לפי קליק ייחודי: המשפיעים מקבלים תשלום עבור קליקים אמיתיים בלבד, ומפרסמים יכולים לעקוב אחר מדדי ביצועים קונקרטיים.

KashKlik משתמשת באלגוריתמים מתקדמים של Machine Learning כדי לבנות פרופילי משפיעים עשירים ולתמוך בפניה ממוקדת ומדויקת לקהל היעד עבור מסעות הפרסום.

פיצ'

הרעיון

פוטנציאל אדיר ובלתי ממומש

למובילי דעת קהל יש מספר רב של “עוקבים” ברשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב, ועל כן הם יכולים להשפיע באופן ישיר על החלטות הרכישה של אותם עוקבים. 

בעוד שכעת שיווק באמצעות מובילים חברתיים מתמקד בידוענים, סלבס, אושיות מוכרות מאוד בעלות מספרים אדירים של קוראים הנחשפים לתכנים אותם הם מעלים ומשתפים, ברחבי העולם פעילים מיליוני מיקרו-מובילים חברתיים שלהם בממוצע כ-5,000 עד 100,000 עוקבים. במצב הקיים - מיקרו-מובילים אלו פשוט אינם נגישים כלל עבור מפרסמים. באמצעות קאשקליק יכולים מפרסמים לרתום את הכוח האדיר של גולשים בעלי השפעה אלו - ולהפוך אותם לאפיק פרסום מרכזי ובעל עוצמה.

כוחו של שיווק באמצעות מובילי דעת קהל או "משפיענים": 

מה גודל השוק?

המיקרו-משפיעים רעבים להזדמנויות אמיתיות להרוויח כסף על ידי יצירת רווחים מהקהל שלהם, תוך ניצול המוניטין והפופולאריות שלהם. אבל כרגע אין להם מקור קבוע של מסעות פרסום שיווקיים הזקוקים לקידום.

פלטפורמות קיימות מחייבות משא ומתן ידני בין מפרסמים למשפיעים, ולכן אינן ניתנות להרחבה. בפלטפורמות אלו המפרסמים יכולים לחפש אחר משפיעים, אך הם אינם מעצימים את המשפיעים ומאפשרים להם לחפש מסעות פרסום לקידום, ולכן הם אינם יכולים להיות פרואקטיביים וליזום שיתופי פעולה גם מצדם.

מספר הפעילים מיקרו השפעה על פי מדיה חברתית פלטפורמה:


משתמשים מתעלמים ממודעות פרסום:

חברות משקיעות כמויות עצומות של כסף בפרסום במדיה החברתית. הן השקיעו 23.6 מיליארד בשנת 2015, והאינדיקציות מראות כי הוצאות שיווק המדיה החברתית הללו יגיעו ל-36 מיליארד דולר ב-2017, צמיחה של יותר מ-50%. דוח”ות תעשייה מראים כי פרסומות זוכות לחשיפה (Impressions) גבוהה ומגיעות לאנשים, אבל יוצרות מעט מאוד הנעה אמיתית לפעולה (engagement). רוב המפרסמים מתוסכלים ממגבלות הערוצים המסורתיים: מודעות באנר, מודעות מבוססות תוכן, מודעות ממומנות וכו '.

אחוז המשתמשים שחושבים שהמודעות מניבות חוויה לא חיובית:

ערוצים מסורתיים אלו עשויים להיות "מטורגטים" ו-"מותאמים אישית" אבל אין להם את ההשפעה שממנה נהנה מוצר שאנו מקבלים עליו המלצה מחבר בעל אמינות. דו”חות התעשייה מראים שישנו עודף של Impressions והגעה מאסיבית לאנשים, אך מתוך זה נובעת מעט מאוד מעורבות אמיתית.

בעיה נוספת היא שחסימת מודעות (Ad Blocking) פוגעת בכל המערכת האקולוגית השיווקית, ומשפיעה בעיקר על בעלי אתרים, אך גם על משווקים, על סוכנויות ועל גורמים אחרים שעסקיהם תלויים בהכנסות של מודעות. חסימת המודעות צפויה להמשיך לצמוח לכדי ספרות כפולות במהלך השנה ובשנה הבאה, ישנם כבר 616 מיליון אנשים שאומרים "לא, תודה" לערוצים המסורתיים.

צמיחת ה-Adblock:

משתמשים כמעט אף פעם לא יסתכלו על מה שנראה להם כפרסומת, בין אם זו באמת מודעה ובין אם לא. במאות דפי רשת, משתמשים לא התעכבו על מודעות. עיוורון לבאנרים הוא תופעה מוכרת מתחום שימושיות הרשת שבמסגרתה מבקרים באתר מתעלמים באופן מודע או תת מודע ממידע המוצג בתצורת באנרים, תופעה שניתן לכנות גם עיוורון פרסום או “רעש באנרים".

עיוורון פרסום:

*מפות-חום (Heatmaps) הופקו ממחקרים שעקבו אחר תנועת העין: האזורים שבהם משתמשים התמקדו הכי הרבה סומנו בצבע אדום; האזורים הצהובים מצביעים על כך שזכו לפחות צפיות, ואחריהם האזורים הכחולים, שזכו להכי פחות תשומת לב. אזורים אפורים לא זכו כלל להתמקדות. לאחר המחקר, סומנו קופסאות ירוקות על גבי התמונות כדי להדגיש את הפרסומות.

השוק

הפתרון:

למובילי דעת קהל יש מספר רב של “עוקבים” ברשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב, ועל כן הם יכולים להשפיע באופן ישיר על החלטות הרכישה של אותם עוקבים. 

הפתרון

ב-KashKlik המשפיע הוא שמחפש מסעות פרסום ולא המפרסם את המשפיעים. להבדיל מכל הפלטפורמות הקיימות לשיווק באמצעות משפיעים, KashKlik מציעה מודל אינטואיטיבי בהרבה המאפשר למשפיעים את הגמישות לקדם מסעות פרסום התואמים לקהל שלהם, ולהחליט על תזמון וטרנדים.

מדידת השפעה

עם KashKlik, מפרסמים ומשפיעים יכולים לעקוב אחר הביצועים של קידומי הפרסום שלהם באמצעות מדדי מעורבות (engagement) מדויקים וקונקרטיים. הקליקים על קישורים חכמים והנתונים הסטטיסטיים נמצאים במעקב ומתווספים לדאשבורד השליטה של המפרסמים ושל המשפיעים בהתאמה.

ויראליות ויכולת התרחבות

קמפיינים משותפים בצורה של קישורים חכמים, שהם כתובות אתרים מקוצרות ייחודיות שנוצרו במיוחד עבור מסע פרסום ספציפי והמשפיע המקושר אליו לשיתוף פעולה. כאשר לוחצים על קישור חכם, הפלטפורמה סופרת את הקליק ומפנה מחדש את הגולש באופן אוטומטי לדף האינטרנט המקודם. קישורים חכמים הם אגנוסטיים לערוץ המדיה: ניתן לשתף אותם כפוסטים ברשתות חברתיות, בהודעות אימייל או אפילו מוטמעים ב מאמרים בבלוג. כאשר קישורים חכמים משותפים על ידי המשפיעים לקהל העוקבים שלהם, נוצר אפקט ויראלי.

דגש על מעורבות במקום "הגברה" חברתית

המפרסמים רוצים שהמסר שלהם יגיע לקהל הנכון. בעזרת אלגוריתמים מתקדמים של Machine Learning יכולה KashKlik לספק מידע חיוני באמצעות פרופילי משפיעים עשירים בתוכן. הנתונים הנרחבים שנאספו ונותחו על ידי האלגוריתמים שלנו מסוגלים לא רק לתפוס את הפוטנציאל האמיתי של כל משפיע, אלא גם להראות מגמות ואת התגובה של עוקביהם - מקבלי ההחלטות!


הפלטפורמה:


הצעה בעלת ערך ייחודי:

KashKlik היא בעלת מאפיינים ייחודיים שהופכים אותה להשקעה אטרקטיבית ביותר:

פותרת בעיות עסקיות אמיתיות: KashKlik מספקת ערוץ חדש עבור מפרסמים ומקור הכנסה עבור המשפיעים.

מאפשרת ייצור כסף מיום הפעילות הראשון: המודל העסקי שלנו מבטיח רווחים ממשיים – החל מהלקוח הראשון.

ניתנת להרחבה משמעותית: הפלטפורמה שלנו צריכה לטפל רק בקליקים, הImpressions מטופל על ידי הרשתות החברתיות.

היא חכמה מאוד: אנו משתמשים באלגוריתמים מתקדמים ללמידה ממוחשבת (Machine Learning), שמקורם בידע קנייני של צוות המייסדים שלנו.


מצב נוכחי:

צמיחה עסקית

בשלב זה המטרה העיקרית שלנו היא להעניק תוקף למודל העסקי שלנו. אנו מבינים שחסרים לנו המשאבים לגידול מהיר.

ל-KashKlik יש כבר מאות משפיעים רשומים. רוב המשפיעים הפכו לפעילים וקידמו לפחות מסע פרסום אחד. למשפיעים שהגיעו ליעדיהם ניתנה האפשרות למשוך תשלום, והם הביעו שביעות רצון מהשימוש בפלטפורמה.

גידול של טווח ההגעה הכולל של הקהל שלנו:


בסך הכל, נוצרו יותר מ-50 מסעות פרסום שונים, שהניבו יותר מ-300 קידומי מכירות (כלומר, ציוותים בין משפיע למסע פרסום שהוא בחר לקדם).

קידומי מכירות אלה רשמו יותר מ-20,000 קליקים. בין המפרסמים שלנו, ל-KashKlik יש כבר מספר לקוחות משלמים ואף לקוחות חוזרים. עם זאת, יש לציין כי תקציבי הקמפיין עדיין צנועים משום שרוב הלקוחות שלנו מתנסים כעת בפלטפורמה.

הMarketplace

שוק KashKlik הוא כעת פונקציונלי ושמיש לחלוטין, כולל תכונות חיוניות כגון:

קישוריות לרשתות חברתיות באמצעות ה-API שלהם.

שיתוף בלחיצה אחת של קמפיינים ברשתות חברתיות.

העברה אוטומטית של תשלומים אל וממפרסמים או משפיעים באמצעות PayPal.

מעקב אחר קליקים על קידומי מכירות באמצעות קישורים חכמים.

בניית פרופיל עשיר כולל ציוני פופולריות עבור המשקיעים.

חישוב סטטיסטיקות קידום, כולל מפות והפניות.

השקעה

כבר השקענו ב-KashKlik למעלה מ-150 אלף שקל, כולל:

עלויות רישום דומיין, שרת אחסון, דוא"ל ושירותים אחרים.

עלויות של קמפיינים שיווקיים ב-Google AdWords, Facebook ופלטפורמות אחרות.

עלויות של קמפיינים למטרות אתחול שערכנו באמצעות הפלטפורמה שלנו.

עלויות הפיתוח של הפלטפורמה ואתר האינטרנט.

אנחנו עובדים על פיתוח KashKlik כבר מאז אפריל 2016, כאשר צוות הניהול השקיע את רוב זמן העבודה בתקופה זו. מלבד זאת ניהלו צוות של ארבעה מנהלים איזוריים שקיבלו תשלום על בסיס עמלה בעבור עבודתם.

יתרון תחרותי

KashKlik מתמקדת ב"זנב הארוך" של מיקרו-משפיעים ומספקת פתרון למותגים קטנים יותר. לפלטפורמות מתחרות אין מנגנוני מעקב והתייחסות יעילים. ב-KashKlik אנו יודעים בדיוק כמה קליקים בוצעו במסגרת כל קמפיין מקודם, כך המפרסם רק משלם עבור יצירת מעורבות אמיתית.

פלטפורמות מתחרות מאפשרות מיקוד פשוט מאוד, המבוסס על מאפיינים דמוגרפיים. KashKlik לעומתם יבנה פרופילי משפיעים עשירים באמצעות אלגוריתמים של Machine Learning. פרופיל זה יכלול תחומי עניין ורמות מעורבות. פלטפורמות מתחרות דורשות משא ומתן ידני ואישי בין המשפיע לבין המפרסם.

ואילו KashKlik הינה פלטפורמה אוטומטית לחלוטין, ולכן היא ניתנת להרחבה: קמפיין יכול להיות מקודם על ידי מאות מיקרו משפיעים.

בפלטפורמות מתחרות, המשפיעים הם פסיביים: המפרסמים מחפשים אחר המשפיעים ולאחר מכן יוצרים עמם קשר. ב-KashKlik המשפיעים פעילים: הם מחפשים בעצמם מסעות פרסום אשר תואמים את הקהל שלהם.

לקוחות ומומחים בתעשייה

אסטרטגית האקזיט

אסטרטגיית האקזיט שלנו היא מיזוג ורכישה .(M & A)  אנו מצפים כי KashKlik תירכש על ידי חברה גדולה יותר, תוך תקופה קצרה של לא יותר משלוש שנים מהיום. קונים פוטנציאליים יהיו חברות תקשורת גדולות או משרדי פרסום, אשר יוכלו לשלב באופן מיידי את הטכנולוגיות של KashKlik כחלק מהפתרונות שלהם. חברות כאלה עם הצעות משלימות יכולות לחסוך משאבים רבים על ידי רכישת החברה. כמו כן, רכישה כזו תהיה יעילה יותר עבור גידול ההכנסות שלהם מאשר ליצור פלטפורמה משלהם.

 

 

שימוש בכספי הגיוס

שימוש בכספים

שימוש במקורות המימון:

מקורות מימון נחוצים כדי לכסות את עלויות התפעול בעוד KashKlik מרחיבה את פעילותה. משאבים אלו יאפשרו לנו להוסיף כוח אדם שיטפל במספר הגדל והולך של משתמשים בפלטפורמה, הן משפיעים והן מפרסמים. כמו כן יש צורך בכספים כדי להרחיב את מסעות הפרסום השיווקיים שלנו ולהגדיל את ההכנסות שלנו. חלק מהכספים שיגוייסו יוקדש לפיתוח אלגוריתמים מתקדמים של למידת מכונה.

אסטרטגית שיווק:

מאמצי מכירות:

שותפויות עם סוכנויות שיווק דיגיטלי במטרה להגיע למספר מפרסמים באמצעות נקודת קשר אחת.

קשר ישיר עם מפרסמים פוטנציאליים באמצעות מנהלי האזור שלנו.

השתתפות בכנסים מקצועיים ופגישות.

צמיחה מונעת תוכן:

פרסומים של ביקורות מקצועיות על KashKlik באתרים ופרסומי מדיה בנושא שיווק דיגיטלי.

שיווק פנימי: הנעת טראפיק לאתר KashKlik באמצעות פרסום מאמרים מקצועיים בבלוג שלנו.

יצירת חומר שיווקי כגון אינפוגרפיקות ומצגות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

קידום בתשלום:

קמפייני שיווק של KashKlik ב-Google AdWords, Facebook, Twitter ורשתות חברתיות אחרות.

קמפייני איתחול (בוטסטראפ) שבהם המשפיעים יכולים לקדם את KashKlik עצמה.

מסעות פרסום של שותפים בהם המשפיעים מתוגמלים כאשר הם מביאים משתמשים חדשים לפלטפורמה. קמפייני שיווק בדוא"ל, השגת רשימות של כתובות דוא"ל של לקוחות פוטנציאליים.

קידום בתשלום:

נוכחות פעילה במדיה החברתית, תוף שיתוף חומר שימושי בנושא שיווק באמצעות משפיעים. הגעה מדי יום לאלפי עוקבים אמיתיים בפייסבוק, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות. משלוח עלוני דוא"ל למשתמשים שלנו ולמנויי הבלוג שלנו.

הצוות

חיים מקבי
מנכ"ל
ביוגרפיה
חיים בעל ניסיון של יותר מ -20 שנה בתעשיית ההי-טק הישראלית, והוא שימש בתפקידים מובילים כארכיטקט תוכנה וכמומחה בתחום ה-Machine Learning. לחיים תואר שני במדעי המחשב מהטכניון, והוא חיבר ספר ומספר פרסומים מדעיים.

  • מייסד
מדוע Hayim Makabee ?
במהלך 20 השנים האחרונות, חיים מילא תפקידי הובלה במספר חברות סטארט-אפ ישראליות. הוא היה חלק משלוש אקזיטים מוצלחים, בחברות סטארט-אפ ששימשו מיליוני משתמשים סופיים. חיים הוא מומחה ביישום של שיטות Machine Learning לפרסום ממוחשב.

אריאל ורבנר
CTO
ביוגרפיה
לאריאל יותר מ -15 שנות ניסיון מקצועי בתחום ה- IT, תוך התמקדות בפיתוח תוכנה, כולל הובלת צוותים. הוא בוגר תואר שני בהנדסת מערכות בבואנוס איירס, ארגנטינה. ניסיונו כולל הובלת פיתוח של מערכות תוכנה מורכבות לתאגידים ממשלתיים.

  • מייסד
מדוע Ariel Verbner ?
לאריאל יש שנים רבות של ניסיון בהובלה של צוותים של מפתחים ליישום של פלטפורמות מתוחכמות מבוססות אינטרנט. יש לו ידע מעמיק בטכנולוגיות המתקדמות המשמשות לפריסת שירותיו של קאשקליק, תוך הבטחת תכונות איכות כגון יעילות, מדרגיות וחוסן המערכת.

יעקב קוצ‘נקו
CMO
ביוגרפיה
יעקב עובד עם חברות גדולות בתחום הדיגיטלי והשיווק ב -7 השנים האחרונות. יש לו תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכואנליזה, שניהם בהצטיינות. הוא בעל תואר שני במדעי המוח מהאוניברסיטה העברית וגם תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

  • מייסד
מדוע Jacob Kutschenko Gurfinkiel ?
ליעקב ניסיון רב שנים בעבודה עם חברות גדולות בתחום השיווק הדיגיטלי. הוא היה אחראי על מספר פרויקטים של חדשנות בתחום הדיגיטלי. יעקב גם עבד כיועץ ליזמים וסטרט-אפים כדי להשיק עסקים חדשניים ולהיכנס לשווקים חדשים.

גלינה קרבצ‘נקו
מנהלת שיווק
ביוגרפיה
לגלינה מעל 4 שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי וניהול תוכן. היא בוגרת בית הספר הגבוה לכלכלה של האוניברסיטה הלאומית לכלכלה (מוסקבה), ויש לה תואר ראשון בתקשורת משולבת, ותואר שני בניהול מדיה (סיימה בהצטיינות).

  • עובד מפתח
מדוע Galina Kravchenko ?
לגלינה ניסיון ייחודי בניהול קמפיינים שיווקיים דיגיטליים עבור מותגים גדולים, כולל תכנון אסטרטגיה דיגיטלית, ניהול קהילתי (SMM), ניהול תוכן ותיאום יחסי ציבור.

משקיעים 13

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
11
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו