מפרסם: חיים מקבי
CEO
שתפו

KashKlik - Automating Viral Marketing

KashKlik היא פלטפורמה חדשנית לשיווק באמצעות מובילי דעת קהל, שעושה מהפכה בדרך בה המפרסמים מנהלים קמפייני פרסום המונעים על ידי דמויות בעלות השפעה ברשתות החברתיות. הקמפיינים שלנו כבר מגיעים למיליוני אנשים בכל העולם.

109%

מיעד הגיוס

13

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:פרסום
•  מומן בהצלחה    
•  הארכת קמפיין ב-15 ימים הופעלה    
  • עיקרי הקמפיין
  • פיצ'
  • הצוות
  • עדכונים

עיקרי הקמפיין

KashKlik מספקת פתרון אוטומטי מלא במודל תשלום לפי קליק עבור קמפייני שיווק מבוססי מובילי דעה ומשפיעי דעת קהל ברשתות החברתיות.

קמפייני שיווק מבוססי מובילי דעה ומשפיעי דעת קהל (מעתה "המשפיעים") ברשתות החברתיות היא המגמה המובילה בתחום השיווק דיגיטלי לשנת 2017, והיא מייצגת ערוץ חדש ויעיל מאוד עבור המפרסמים.

הפלטפורמה של KashKlik כבר מתפקדת באופן מלא ומאפשרת גישה למאות משפיעים ברשתות החברתיות, אשר מגיעים יחד למיליוני אנשים. ישלנו לקוחות משלמים והכנסות ראשוניות.

 

KashKlik משתמשת באלגוריתמים מתקדמים של Machine Learning כדי לבנות פרופילי משפיעים עשירים ולתמוך בפניה ממוקדת ומדויקת לקהל היעד עבור מסעות הפרסום.

פיצ'

הרעיון

פוטנציאל אדיר ובלתי ממומש

למובילי דעת קהל יש מספר רב של “עוקבים” ברשתות החברתיות דוגמת פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב, ועל כן הם יכולים להשפיע באופן ישיר על החלטות הרכישה של אותם עוקבים. 

בעוד שכעת שיווק באמצעות מובילים חברתיים מתמקד בידוענים, סלבס, אושיות מוכרות מאוד בעלות מספרים אדירים של קוראים הנחשפים לתכנים אותם הם מעלים ומשתפים, ברחבי העולם פעילים מיליוני מיקרו-מובילים חברתיים שלהם בממוצע כ-5,000 עד 100,000 עוקבים. במצב הקיים - מיקרו-מובילים אלו פשוט אינם נגישים כלל עבור מפרסמים. באמצעות קאשקליק יכולים מפרסמים לרתום את הכוח האדיר של גולשים בעלי השפעה אלו - ולהפוך אותם לאפיק פרסום מרכזי ובעל עוצמה.

כוחו של שיווק באמצעות מובילי דעת קהל או "משפיענים": 

מה גודל השוק?

המיקרו-משפיעים רעבים להזדמנויות אמיתיות להרוויח כסף על ידי יצירת רווחים מהקהל שלהם, תוך ניצול המוניטין והפופולאריות שלהם. אבל כרגע אין להם מקור קבוע של מסעות פרסום שיווקיים הזקוקים לקידום.

פלטפורמות קיימות מחייבות משא ומתן ידני בין מפרסמים למשפיעים, ולכן אינן ניתנות להרחבה. בפלטפורמות אלו המפרסמים יכולים לחפש אחר משפיעים, אך הם אינם מעצימים את המשפיעים ומאפשרים להם לחפש מסעות פרסום לקידום, ולכן הם אינם יכולים להיות פרואקטיביים וליזום שיתופי פעולה גם מצדם.

מספר הפעילים מיקרו השפעה על פי מדיה חברתית פלטפורמה:


 

הצוות

חיים מקבי
מנכ"ל
ביוגרפיה
חיים בעל ניסיון של יותר מ -20 שנה בתעשיית ההי-טק הישראלית, והוא שימש בתפקידים מובילים כארכיטקט תוכנה וכמומחה בתחום ה-Machine Learning. לחיים תואר שני במדעי המחשב מהטכניון, והוא חיבר ספר ומספר פרסומים מדעיים.

  • מייסד
מדוע Hayim Makabee ?
במהלך 20 השנים האחרונות, חיים מילא תפקידי הובלה במספר חברות סטארט-אפ ישראליות. הוא היה חלק משלוש אקזיטים מוצלחים, בחברות סטארט-אפ ששימשו מיליוני משתמשים סופיים. חיים הוא מומחה ביישום של שיטות Machine Learning לפרסום ממוחשב.

אריאל ורבנר
CTO
ביוגרפיה
לאריאל יותר מ -15 שנות ניסיון מקצועי בתחום ה- IT, תוך התמקדות בפיתוח תוכנה, כולל הובלת צוותים. הוא בוגר תואר שני בהנדסת מערכות בבואנוס איירס, ארגנטינה. ניסיונו כולל הובלת פיתוח של מערכות תוכנה מורכבות לתאגידים ממשלתיים.

  • מייסד
מדוע Ariel Verbner ?
לאריאל יש שנים רבות של ניסיון בהובלה של צוותים של מפתחים ליישום של פלטפורמות מתוחכמות מבוססות אינטרנט. יש לו ידע מעמיק בטכנולוגיות המתקדמות המשמשות לפריסת שירותיו של קאשקליק, תוך הבטחת תכונות איכות כגון יעילות, מדרגיות וחוסן המערכת.

יעקב קוצ‘נקו
CMO
ביוגרפיה
יעקב עובד עם חברות גדולות בתחום הדיגיטלי והשיווק ב -7 השנים האחרונות. יש לו תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכואנליזה, שניהם בהצטיינות. הוא בעל תואר שני במדעי המוח מהאוניברסיטה העברית וגם תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

  • מייסד
מדוע Jacob Kutschenko Gurfinkiel ?
ליעקב ניסיון רב שנים בעבודה עם חברות גדולות בתחום השיווק הדיגיטלי. הוא היה אחראי על מספר פרויקטים של חדשנות בתחום הדיגיטלי. יעקב גם עבד כיועץ ליזמים וסטרט-אפים כדי להשיק עסקים חדשניים ולהיכנס לשווקים חדשים.

גלינה קרבצ‘נקו
מנהלת שיווק
ביוגרפיה
לגלינה מעל 4 שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי וניהול תוכן. היא בוגרת בית הספר הגבוה לכלכלה של האוניברסיטה הלאומית לכלכלה (מוסקבה), ויש לה תואר ראשון בתקשורת משולבת, ותואר שני בניהול מדיה (סיימה בהצטיינות).

  • עובד מפתח
מדוע Galina Kravchenko ?
לגלינה ניסיון ייחודי בניהול קמפיינים שיווקיים דיגיטליים עבור מותגים גדולים, כולל תכנון אסטרטגיה דיגיטלית, ניהול קהילתי (SMM), ניהול תוכן ותיאום יחסי ציבור.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו