Liper

Liper™ Device המוגן ב-2 פטנטים משנה את פרדיגמת הטיפול בלשון תת-תפקודית ולשון קשורה ומאפשר לעשרות מיליוני ילודים ובוגרים, שיפור משמעותי בבריאותם. המוצר הוכיח קלינית ומסחרית את יעילותו, בבדיקות היתכנות עם אלפי מטופלים שטופלו על-ידי מומחים מהשורה הראשונה.

115% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: אלי דרפיש
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
בריאות דיגיטלית

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

הלשון והתנועתיות שלה, כגורם חיוני לאיכות החיים והבריאות של ילדינו

מעבר לאכילה ובליעה, תפקיד הלשון והתנועתיות שלה הוא לעצב את חלל הפה בגיל הרך ובכך לאפשר תפקודי חיים חיוניים יומיומיים כבר אחרי הלידה ולבטח בהמשך החיים. במקרים של לשון קשורה או תת-תפקודית (תנועה לקויה של הלשון) בהם הלשון מוגבלת בתנועתיות שלה, תרגול הלשון נועד בכדי לעודד את הלשון לתפקוד פיסיולוגי נכון, אשר יאפשר לתינוקות הרכים לינוק, לאכול ושתהיה להם נשימה תקינה, שמונעת יותר מאוחר תופעות כמו:

 • הפרעות בשינה
 • דום נשימה בשינה
 • תסמינים של ADHD
 • דלקות אוזניים חוזרות
 • ועוד תופעות קריטיות אחרות הנובעות מכך.

עד הופעת הלייפר - Liper™ Device הטיפול היה חסר וברוב המקרים אפילו לא קיים.

תרגול הלשון עם לייפר Liper™ Device, מחוייב כחלק מהצלחת הטיפול בלשון קשורה ותת-תפקודית.

 

וידיאו: הסבר על לשון קשורה ותת-תפקודית והתרגול עם הלייפר - Liper™ Device. הקליקו על התמונה

 

כ-5,000 יחידות נרכשו על ידי כ-40 מטפלים בלבד תוך שנה אחת של תקופת היתכנות

הצלחה יוצאת דופן ברכישות חוזרות מול מספר הרוכשים. במסגרת תקופת היתכנות של שנה אחת שהתקיימה בארה״ב לפני יציאתנו לשוק רשמנו הצלחה קלינית מרשימה. כ-40 רופאים ומטפלים בלבד מהמובילים בשוק האמריקאי ביצעו במשך התקופה כ-5,000 רכישות חוזרות  (Almost full retention sales) של לייפר - Liper™ Device, בהמשך להצלחה מרשימה שחוו בטיפול בלקוחות שלהם.

צורך ענק ומתפתח בשוק של מאות מיליוני אנשים

המחקרים, המודעות, הגידול העצום במספר המטפלים בלשון קשורה ותת-תפקודית בעולם, החיוניות והצורך הקריטי בטיפול, גורמים להתפתחות מואצת של העולם העסקי בתחום.

שוק המטופלים מחולק לשניים:

חיסכון תקציבי מאוד משמעותי לרופאים, בתי חולים והקהילה

לאחר התרת לשון ירידה מ-30% במספר ההידבקויות מחדש ל-0% עד אחוזים בודדים.

בנוסף רוב הילודים שלא עברו תרגול לשון, או לא תרגלו לפני ואחרי ניתוח התרת לשון, עשויים לסבול בעתיד מתופעות של בעיות אכילה ובליעה, בעיות שינה, דום שינה, תסמיני ADHD, דלקות אוזניים חוזרות ועוד, שמעמיסים עלויות כבדות על הפרט ועל המערכת הרפואית בטיפול בבעיות כרוניות אלו.

[סימוכין: 

www.asha.org/PRPSpecificTopic.aspx?folderid=8589943975§ion=Incidence_and_Prevalence]

 

שיתוף פעולה עם בית-החולים איכילוב

Liper™, על ידי באם מדיקל בע"מ עובדת בהסכם שיתוף פעולה עם המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי (איכילוב). מתוך הכרה בחיוניות תרגול הלשון כחלק מהטיפול בלשון קשורה ותת-תפקודית והמשמעות שיש לה על בריאות הילודים והבוגרים, בית החולים החליט להצטרף ליוזמה של ד״ר אייל בוצר ובכך לתמוך ולעודד את הפיתוח של לייפר - Liper™ Device.

 

 

 

ד״ר אייל בוצר כחלק מצוות מוביל ומקצועי בכל הרבדים

היזם והוגה המוצר ד״ר אייל בוצר הינו מהמובילים בתחום הלשון התת-תפקודית בעולם ומהווה נכס משמעותי מול הגורמים המקצועיים בעולם.

ד"ר בוצר משמש כמנהל מרפאת רפואת שיניים ילדים במרכז הרפואי תל-אביב.
ד"ר בוצר נחשב למוביל בתחום הלשון הקשורה בארץ ובעולם ובין פעילויותיו הוא גם מייסד שותף וחבר מועצת המנהלים של IATP (International Affiliation of Tongue-Tie Professionals).

 

וידיאו: ראיון עם ד״ר אייל בוצר. הקליקו על התמונה

פיצ'

פיצ'

הצורך

תנועתיות הלשון משחקת תפקיד משמעותי בהתפתחות מבנה הפנים, חלל הפה והחך. כיוון שכך, תנועת הלשון שלנו משפיעה באופן ישיר על תפקודי גוף חיוניים יומיומיים בכל שלב בחיינו - מלידה ועד זקנה.

עשרות מיליוני ילדים ובוגרים בעולם סובלים מלשון תת-תפקודית או לשון קשורה. חוסר היכולת של הלשון לתפקד באופן תקין, מהווה גורם משמעותי ומוביל לבעיות קריטיות בתפקודי גוף יומיומיים חיוניים מידיים ועתידיים כגון:

 • קשיים בהנקה עד כדי חוסר אפשרות להניק
 • קשיים באכילה ובבליעה
 • תסמינים של ADHD
 • בעיות נשימה
 • דום נשימה בשינה
 • קוליק (גזים בקיבה)
 • דלקות אוזניים חוזרות ועוד...

רבים מהבוגרים בעולם החווים תופעות אלו אינם מודעים לכך שהן כנראה הופיעו כתוצאה מלשון תת-תפקודית.

 

מאחר והיכולת לתרגל את הלשון בכלים ישימים, פשוטים ונוחים לא הייתה קיימת עד היום, המערכת כנראה גם נמנעה מהשקעה באבחון רוב המקרים הנקראים קלים יותר. מקרים רבים התפתחו עם השנים לתופעות המתוארות כאן בהם הטיפול כבר מורכב יותר. היום, כשתרגול לשון ישים בגלל Liper™ Device, זה מעודד את האופציה לאבחון של המקרים הקלים יותר .

 

הפתרון

תרגול לשון הינו טכניקה מוכרת המגובה במחקרים ובניסיון קליני.

רק שלצערנו תרגול לשון כאמור, מבוצע עד היום על ידי החדרת שתי אצבעות, כפית ועוד לתוך פיו של הרך הנולד או הבוגר בכדי לתרגל את הלשון, ולכן עד היום מטופלים נמנעו מלתרגל במקרה הרע, ובמקרים הפחות רעים הפסיקו את התרגול לפני הזמן.

במקרים של תפקוד לקוי לא חריף, אפילו המטפלים עצמם נמנעו מלהציע תרגול מאחר והוא לא ישים בדרך כלל.

לייפר - Liper™ Device שהגה ד״ר אייל בוצר, נולד בהמשך לטיפול בעשרות אלפי ילודים וילדים והבנת הצורך הקריטי בתרגול לשון בכל מגוון המקרים של לשון תת-תפקודית ולשון קשורה.

 • לפני ואחרי התרת לשון
 • במקרים בהם יש לשון תת-תפקודית ללא לשון קשורה
 • לשון תת-תפקודית ברמה קלה, אשר לא הייתה מטופלת עד היום וההשלכות מכך הופיעו יותר מאוחר בחיים

לייפר - Liper™ Device משנה את הפרדיגמה הטיפולית בלשון קשורה ותת-תפקודית!

תרגול לשון בוצע עד היום בשיטות לא נוחות ולא יעילות כמו הכנסת אצבעות, כפיות ועוד כלים ״יצירתיים״ לתוך הפה.

שיטות לא נעימות אלו הם הגורמים ל:

 • יישום תרגולי נמוך בקרב אלו הרבים שאובחנו
 • הימנעות מהמלצה של הצוותים הרפואיים על טיפול במקרים הקלים
 • מקרים קלים רבים שלא נעשה מאמץ לאבחן אותם, כי לא הייתה אפשרות ליישם תרגול

לייפר - Liper™ Device הינו המכשיר הראשון בעולם שפותח בכדי לתרגל לשון במקרים של לשון תת-תפקודית, וכך בפעם הראשונה להפוך טיפול חיוני זה לזמין וישים במקרים המטופלים היום ללא הרובד התרגולי, ובאלה עשרות המיליונים שבכלל לא מטופלים בגלל כושר ישימות נמוך.

לייפר - Liper™ Device משנה מן היסוד את פרוטוקול הטיפולים בלשון תת-תפקודית בעולם והופך אותם זמינים ויעילים.

 

משמעות תרגול הלשון בטיפול

לשון תת-תפקודית נובעת משלוש סיבות עיקריות:

 1. בעיות עצביות
 2. בעיות בשרירי הלשון, הפה ומבנה הלסתות
 3. מחסום מכאני (לשון קשורה)

עכשיו, דמיינו לעצמכם איבר בגופכם שלא מתפקד כמצופה ממנו, אם מתוך מגבלה פיסיולוגית ואם בהמשך לתקופה של מניעת תנועה של איבר מסיבות שונות כמו למשל קיבוע.

אחד הטיפולים שכנראה תתבקשו לבצע, הוא עידוד התנועתיות על-ידי תרגול (פיזיותרפיה).

וכך גם בלשון! תרגול לשון שיש בה מגבלת תנועה הנובעת מאחת הסיבות המתוארות כאן ״מלמד״ בעצם את הלשון לבצע את התנועות הנדרשות בכדי לאפשר לה לבצע את תפקידה בהתפתחות הגוף ובפעולות יומיומיות משמעותיות אחרות.

כאמור, המטפלים שכבר עובדים עם לייפר-  Liper™ Device נהנים מהיכולת לספק למטופלים שלהם טיפול טוב ונכון יותר ואלו שלא מכירים עדיין ישדרגו באופן משמעותי את היכולת שלהם לטיפול נכון תוך מתן הזדמנות לחיים בריאים יותר (שלא התאפשר לפני כן) לעשרות מיליוני מטופלים מסביב לעולם.

 

איך לשון תת-תפקודית גורמת לבעיות תפקוד חיוניים?

נתחיל עם התופעה.

 1. מה זאת לשון תת-תפקודית או לשון קשורה?
 2. מה גורמת לשון תת-תפקודית?
 3. איך היא משפיעה על תפקודים חיוניים בחיינו וחיי ילדינו?

 

וידיאו: סרטון הדרכה לתרגול לשון עם לייפר - Liper™ Device. הקליקו על התמונה

 

ללשון והתנועתיות שלה אחראים על תהליך עיצוב הלוע, הלעיסה, הבליעה והדיבור.

לשון תת-תפקודית הינה לשון שהתפקוד שלה לקוי כתוצאה מבעיה מבנית שרירית, עצבית או מכאנית (לשון קשורה).

אם המגבלה בתנועתיות הלשון משליכה על לעיסה, בליעה או דיבור די ברורה לנו ונדבר על השלכותיה בהמשך, כאן אנחנו רוצים להתמקד באחת התופעות הקריטיות והפחות ידועות לציבור; עיצוב הלוע, ואיך חסר בפעילות הלשון משפיע על פעולות גוף חיוניות במשך חיינו וחיי ילדינו.

 

עיצוב הלוע

עוד ברחם מבנה החך שלנו מזכיר משולש שווה שוקיים. תנועתיות הלשון מרחיבה את החך ובכך משטיחה ומנמיכה את ״קודקוד״ החך. במצב נורמלי זה, מתאפשר מעבר רציף ונוח של אוויר ונוזלים.

המרחק בין החך למעברי הנשימה והנוזלים מאוד קטן, וכך במקרה והלשון הינה תת-תפקודית החך לא יורד או לא יורד מספיק וגורם לסוג של חסימה או שינוי הזווית של המעברים, דבר הגורם לבעיות נשימה ודלקות אוזניים חוזרות כתוצאה מזרימת אוויר ו/או נוזלים לקויה.

[התמונות נלקחו ממחקר המראה את הקשר בין גובה החך לפונקציונאליות של מעברי הנשימה והנוזלים. להפנייה לחצו בתמונה מעלה]

 

באופן טבעי בעיות הנשימה הנגרמות לתינוק ולאחר מכן מחמירות עם בגרותו, משפיעות על פעולות חיוניות טריוויאליות בחייו כמו למשל:

 • בעיות נשימה
 • דום נשימה בשינה
 • תסמינים של ADHD
 • דלקות אוזניים חוזרות
 • קוליק (גזים בקיבה)
 • יציבה

 

מה הקשר לתסמינים של ADHD?

זה כל-כך פשוט להבנה. גם כאן קיים קשר ישיר בין גובה החך לתסמינים אלו. חך גבוהה כאמור יוצר בעיות נשימה, המובילות להפרעות שינה וכך לתסמינים של ADHD. ילדים שלכאורה ישנים, אך בגלל קשיי נשימה או הפסקות בנשימה תוך שינה הם קוטעים את שנתם (גם אם לא מתעוררים). חוסר שינה זה מוביל לחוסר ריכוז, חוסר הקשבה, עצבנות, חוסר יכולת להתמדה אפילו קצרה ועוד תסמינים המאופיינים גם ב- ADHD.

מחקרים מראים ש- 90% מהילדים המאובחנים עם ADHD סובלים מבעיות שינה. רוב המאובחנים אינם נשלחים לבדיקה במעבדת שינה בכדי ״לאתגר״ את האבחון של ADHD. וכך ידוע שאחוז גבוהה מאלה המאובחנים עם ADHD בעצם סובלים מבעיות שינה בלבד, דבר שאין לזלזל בו.

לייפר - Liper™ Device יכול למנוע מקרים אלו על ידי טיפול נכון לאחר הלידה.

בסבירות גבוהה אם רבים מאלה היו נבדקים לאחר הלידה ומאובחנים על לשון תת-תפקודית וחך גבוה תרגול הלשון היה יכול לפתור אותם מבעיית השינה וכך גם הייתה נמנעת מהם הסטיגמה החברתית וקבלת טיפול תרופתי ואחר מיותר ב- ADHD.

 

הנקה

כאמור, בעיות בהנקה היא אחת התופעות היותר מוכרות לך. כי בעיות בהנקה במקרים רבים מובילות לאבחון של לשון תת-תפקודית או לשון קשורה.

כשללשון יש מגבלת תנועה היא נעה יותר קדימה ואחורה ולא מסוגלת לבצע את התנועה הגלית והסיבובית שלה בכדי להצליח לבצע את התנועתיות הנכונה בכדי לינוק ואחר מכן להעביר את חלב האם ללוע.

כתוצאה מכך לחץ הלשון שמופעל על הפטמה בכדי להצליח לינוק גורם לכאבים חזקים ואף לפציעת הפטמה ומסיבה זאת האם מפסיקה להניק. תופעה זו מובילה בדרך כלל לבדיקת הלשון שלרוב מאובחנת כלשון תת-תפקודית או קשורה.

במקרים החמורים יותר מומלץ על התרת לשון כירורגית. במקרים הקלים יותר, יהיו כאלה שימליצו לא לעשות כלום.

בשני המקרים תרגול לשון פשוט הוא קריטי משתי סיבות:

 1. הוא מתרגל ומלמד את הלשון לנוע בכדי לבצע את הפעולות הנדרשות
 2. גם במקרה של התרה מומלץ לתרגל לפני ואחרי ההתרה
  1. מאותה סיבה שמעבר להתרה המכאנית הלשון לא יודעת או לא מכירה את התנועות הנדרשות והתרגול מלמד אותה לנוע
  2. ב-30% מהתרות הלשון תתקבל הדבקה מחדש הדורשת התערבות כירורגית חוזרת. תרגול הלשון לאחר ההתרה גם מונע הדבקה מחדש. במרפאתו של ד״ר אייל בוצר נמדדה ירידה ל- 3% בממוצע על ידי תרגול עם לייפר - Liper™ Device לפני ואחרי ההתרה.

 

בליעה

כמו בהנקה גם כאן תנועתיות החוסר של הלשון לא מאפשרת לתינוק להעביר את האוכל ללוע. זיהוי ראשוני של המצב יכול להתבטא גם אצל ילדים שאוכלים מבקבוק. במקרה כזה אנחנו רואים שהאוכל שהתינוק מוצץ מהבקבוק ייזל לו בדרך כלל על הסנטר וכנראה שנפגש גם עם בעיות בעליה במשקל.

כלומר. אם אנחנו רואים תינוק שהאוכל נוזל לו על הסנטר (כמו בתמונה בהמשך) באופן קבוע לא מספיק לנגב את האוכל עם הסינר וכדאי לקיים בדיקת לשון.

 

 

לייפר - Liper™ Device במדיה

ראיון עם ד״ר אייל בוצר בתכנית הבוקר "פאולה ולאון" הקליקו על התמונה למעלה

 

כתבה באתר וואלה חדשות הקליקו על התמונה למעלה

 

כתבה באתר e-med vnhugs לציבור העוסקים בתחומי הרפואה בישראל. הקליקו על התמונה למעלה

 

טכנולוגיה

 

לייפר - Liper™ Device – מאפשר לראשונה יישום טיפול חיוני

תרגול לשון בוצע עד היום בשיטות לא נוחות ולא יעילות כמו הכנסת אצבעות, כפיות ועוד כלים ״יצירתיים״ לתוך הפה.

שיטות לא נעימות אלו הם הגורם ליישום נמוך בקרב אלו הרבים שאובחנו ואפילו להימנעות מהמלצה של הצוותים הרפואיים על טיפול במקרים הקלים, ובטח ובטח באלו שלא נעשה מאמץ לאבחן אותם, כי לא היה את המניע הישים לפתרון הבעיה.

לייפר - Liper™ Device מאפשר לראשונה טיפול מלא וכולל בלשון קשורה ובלשון תת-תפקודית

 • מאפשר טיפול בייתי קל ונוח
 • לראשונה מאפשר טיפול במיליוני מקרים שלא היה להם טיפול
 • מאפשר השלמת טיפולים כירורגיים לצורך קבלת הצלחה ויישום טיפולי גבוהה יותר
 • שיפור איכות חיים ובריאות עתידית

יתרונות הטיפול בלייפר - Liper™ Device

 • מאפשר טיפול קל ונוח למטפלים ולמטופלים בביתם
 • משלים את פרוטוקול הטיפול: הופך תרגול כמעט לא ישים לתרגול לשון ישים
 • שיפור משמעותי באיכות חיים ובריאות עתידית גם למקרים קלים
 • מגדיל משמעותית את היישום והצלחת הטיפול
 • חסכון בכספי למערכת הרפואית ולזו הפרטית (ניתוח חוזר על חשבון הרופא)

וידיאו: הסבר על לשון קשורה ותת-תפקודית והתרגול עם הלייפר - Liper™ Device. הקליקו על התמונה

 

אתגר פיתוחי מורכב

לייפר - Liper™ Device פותח במשך כשנתיים.

על אף המראה הפשוט שלו, הוא מסובך עיצובית ומורכב ממספר רב של פרטים קטנים ומשמעותיים, בכדי שיהיה תואם אנטומית את חלל הפה, כדי לאפשר ביצוע התרגילים המתבקשים בנוחות ובקלות וכך למקסום את הצלחת התרגולים והטיפול כולו.

במכשיר הושקעו אלפי שעות פיתוח וניסיונות במטופלים כדי למקסם את העיצוב הארגונומי שלו, כך שיקיים וימקסם את הבטחת המוצר בטיפולים יעילים, אך גם נוחים ופשוטים בעיקר לאלה המטופלים בבית. לטיפול הביתי קיימת משמעות קריטית בהצלחת הטיפול, כך שחשוב שלהורים ולבוגרים יהיה נוח ונעים לקיים את הטיפול בביתם.

לצורך כך היתה משמעות כבדה לכך שהמוצר יהיה מספיק רך ונעים לתרגול, ומספיק קשיח כדי לבצע את העבודה ומספיק מדויק כדי להיכנס לפיו של תינוק כמו גם של בוגר בלי לפגוע ובלי להפריע יותר מידי בעת התרגול.

 

Liper™ Device – תכונות מוצר

אלסטיות של הטבעת – הטבעת שנענדת על האצבע תוכננה כך שתתאים לאצבעות בגדלים שונים ותתהדק על האצבע באופן הדוק וחזק

ה״אוזניים״ של המוצר – לחלק שנכנס מתחת ללשון קיימת גמישות מדודה, אשר מאפשרת מצד אחד לבצע את התרגול ומצד שני שטח פנים נעים ונוח למגע עם הלשון.

בקצה ה״אזניים״ שטח עם חספוס המונע החלקה בעת הטיפול.

 

Liper™ Device - פטנטים

Liper™ Device מוגן ב-2 פטנטים.

הפטנט רשום במספר מדינות ובעיקר במדינות היעד.

הפטנטים נמצאים בשלבים שונים עלפי המדינות וההתקדמות הפרטנית שלהם באותם מדינות.

 1. עיצוב
 2. שימוש

 

Liper™ Device מאושר לטיפול בתינוקות ובני אדם

Liper™ Device תוכנן ופותח כך שיעמוד בכל הסטנדרטים והרגולציות הנדרשות לטיפול בתינוקות ובבוגרים.

Liper™ Device נבדק במעבדה בין לאומית המאושרת לבדיקה תחת תקנות TUV.

Liper™ Device נמכר ועומד בקטגוריית WELNESS של ה- FDA.

 

Liper™ Device – הייצור

המוצר מיוצר כאמור מחומרים העומדים בסטנדרטים והרגולציות הנדרשות. המוצר מיוצר ללא מגע יד אדם.

 

Liper™ Device – תרגול קצר, קל, נוח ופשוט

אחד היתרונות בתרגול עם Liper™ Device שהוא פשוט כמו משחק ילדים.

לכל מטפל יש את פרוטוקול התרגול אותו הוא ממליץ לקיים.

הגדרת הטיפול לכל מטופל אינדיבידואלית ונגזרת ממצב הלשון והצורך הטיפולי.

ד״ר אייל בוצר והצוות המקצועי שלו הגדירו פרוטוקול טיפול תשתיתי כללי מומלץ עם Liper™ Device על פיו אפשר לפעול באין הנחיות אחרות ממטפל מקצועי.

כל תרגיל מתבצע למספר שניות בודדות, ומספר החזרות, מספר הפעמים ביום ותקופת התרגול, מוגדרים על ידי המטפל המקצועי. הממוצע המוכר הוא בין שבוע לשבועיים.

עדויות של מטפלים בעולם

 

Joy L. Moeller, BS, RDH

Orofacial Myofunctional Therapist (OMT)

"אני נפעמת מהטיפול עם Liper™ Device שאני מבצעת גם לפני וגם אחרי תהליך ההתרה כדי להרים את גוף הלשון ולאפשר ״מתיחה של הפרנולום. נוכחתי שהלשון מסתגלת מהר לפעילות ואימהות יכולות בקלות ליישם את תירגול הלשון עם התינוקות שלהן תוך האפשרות למנוע הדבקה מחדש של הלשון.

למבוגרים, זה נוח וקל לשימוש כדי למשוך את הלשון למעלה ולמנוע אי נוחות והעברת והתפתחות חיידקים במגע עם הלשון שלהם. אני ממליצה על Liper™ Device  לתלמידים שלי וגם על המטופלים שלי ".

 

 

Irene Marchesan, PHD

Sau Paolo, Brazil

"השתמשתי Liper™ Device  שפותח על ידי ד"ר אייל בוצר כדי להעריך את הפרנולום  (מיתר הלשון) של הילוד. זה קל להשתמש המכשיר וזה גם עוזר לצפות בפרנולום הלשוני בזמן הטיפול. זה לא פוגע בלשון וזה לא מכאיב לתינוק ".

 

 

Autumn R. Henning, MS, CCC-SLP,

Leading tongue-tie consultant in the USA

 

היי אייל,

הכל טוב כאן, אבל עסוקה בטירוף! אני משתמשת ב-Liper™ Device  כדי לעזור לילדים להעלות את הלשון. זה היה היישום הטוב ביותר שמצאתי! תודה שפתחת אותו (:.

 

אני משתמשת ב Liper™ Device במיוחד עם תינוקות, על אף שהלשון שוחררה במלואה, והם ממשיכים להיאבק עם העלאת הלשון בחלקו האמצעי. המוח שלנו שולח אותות לשרירים שלנו לפעול, אך לעומת זאת, כאשר השרירים נעים, הם גם שולחים אותות למוח. במקרים של לשון קשורה ותת-תפקודית, אנחנו צריכים לשנות את הדפוסים. כאשר האנטומיה מנורמלת (למשל לאחר פרוצדורת התרה), אנחנו צריכים לפתח את הקואורדינציה, כוח והתנגדות לפיתוח התנועות שלנו. אני משתמשת ב - Liper™ Device  כדי להכשיר את הלשון להרמה/הגבהה על ידי הרמה ידנית של הלשון. כך המוח משלב את הסכימה הזאת, ותוך כדי התרגול והפיתוח, התינוקות מפסיקים להזדקק לי כדי להרים את הלשון ויעשו את זה בעצמם. וה עוזר לפתח טוב יותר את המציצה והבליעה, מיומנויות דיבור עתידיות, וכן יציבה אוראלית לצמיחה דנטופסיאלית .

הצוות

הצוות

אייל בוצר
CTO
ד״ר בוצר אדם בעל שיעור קומה והכרה עולמית בתחום הלשון התת-תפקודית, גם בעל ענין ופעיל בחברה ולא רק עוד חבר במועצת המנהלים המייעצת advisory board member, מהווה יתרון משמעותי לחברה בחדירה לשוק מול הגורמים המקצועיים בעולם. ד"ר בוצר הינו מומחה לרפואת שיניים לילדים ומשמש כמנהל מרפאת רפואת שיניים ילדים ונוער במרכז הרפואי סוראסקי, איכילוב תל-אביב. ד"ר בוצר נחשב למוביל בינלאומי בתחום הלשון התת-תפקודית ולשון הקשורה בעולם ובין פעילויותיו הוא גם מייסד שותף וחבר דירקטוריון של IATP (International Affiliation of Tongue-Tie Professionals) בארה״ב.

 • מייסד
אלי דרפיש
CEO
אלי מביא ניסיון עשיר באסטרטגיה שיווקית, מימון ופיתוח עסקי. בהמשך לתפקידו כמנהל שיווק בחברת אי.סי.איי טלקום, אלי הקים חברה לאסטרטגיה שיווקית ואסטרטגית מותג, עם ניסיון רב-שנים בשווקים הגלובליים. הוא ליווה בהצלחה מספר רב של חברות ישראליות בינלאומיות בבנייה, בניהול ובישום אסטרטגיית החברה, כמו גם ליווי צמוד בתהליכי גיוס ההון, ו-Go To Market בשווקים הבינלאומיים.

לילי עוזיאל
VP Product & Growth
לילי מביאה איתה ניסיון עשיר, ידע מקצועי ומדעי בתחום ההנקה ולשון תת-תפקודית. לילי היא יועצת הנקה בינלאומית IBCLC, ומדריכה קלינית מקצועית המלמדת ומתרגלת יועצות הנקה, המקדישה את זמנה בסיוע לאימהות ומשפחות עם אתגרים בהנקה. היא עבדה כעורכת דין ולפני כן כיועצת קמעונאית. היא גם עבדה כיועצת מקצועית לחברה הפצת משאבות חלב. במשך למעלה מעשור לילי עוזרת למשפחות רבות עם הנקה, תוך ניהול והפעלת מרפאה הנקה קהילתית, כמו כן גם פועלת כיועצת הנקה בשוק הפרטי.

ראובן מרקו
מייסד שותף
לראובן מרקו יש מעל 35 שנות ניסיון בתחום ההיי-טק והקניין הרוחני. הוא בעל BEE ו MBA. ראובן הוא ממציא-שותף על שני תריסר פטנטים ועוד פטנטים נוספים בתהליך, וכיהן כמנהל בכיר במספר חברות.

 • מייסד
אור אגסי
מייסד שותף
אור אגסי הוא עו"ד ישראלי ויזם. אור מביא איתו ניסיון רב בפיתוח עסקי של חברות הזנק המתמקדות בקניין רוחני. לפני הקמת Liper™ Device, אור היה מייסד ומנכ"ל משותף של אגם חידושים בע"מ, חברה ישראלית שפיתחה, ייצרה ומשווקת מוצרים המוגנים בפטנט לתעשיית האריזות בעולם. אגם נרכשה בהצלחה בשנת 2016 ואור מעורב גם היום בעוד חברות הזנק.

 • מייסד

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו