מפרסם: טל מוסקוביץ
מייסד ומנכ"ל
שתפו

MyleFly

MyleFly פיתחה את הפלטפורמה הראשונה בעולם המאפשרת להמיר את נקודות הנוסע המתמיד (מיילים) לכסף בתהליך אוטומטי. באמצעות הפיכת הנקודות לסחירות, MyleFly מאפשרת למשתמשים לנצל מיילים מבוזבזים בשווי מיליארדי דולרים בשנה.

$ 234,704

גויסו עד כה

18

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:תיירות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 18
 • עדכונים 1

עיקרי הקמפיין

 

MyleFly מביאה את בשורת הכלכלה השיתופית לעולם מועדוני התעופה

Mylefly הקימה את זירת המסחר הראשונה המאפשרת לנוסעים מתמידים למכור את המיילים שצברו בחברות התעופה השונות, ומייצרת מאותם מיילים טיסות מוזלות עבור אחרים. הטכנולוגיה של Mylefly ממקסמת את ערך הנקודות עבור הנוסע המתמיד ומתמחרת בזמן אמת את המחיר עבור רוכש כרטיס הטיסה כך שיתקבל כרטיס הטיסה הזול בעולם. Mylefly מצטרפת לחברות ענק כמו airbnb ו-Uber ומביאה לראשונה את מהפכת הכלכלה השיתופית גם לעולם התעופה המיושן.

 

 

טכנולוגיה חדשנית ומודל עסקי מנצח

Mylefly פיתחה אלגוריתם מורכב וייחודי שמתמחר בזמן אמת את כרטיס הטיסה על ידי ניתוח וחישוב של משתנים כגון מחיר השוק של כרטיס רגיל, מיסי נמל, זמינות המקומות והמחיר ששולם עבור הנקודות, וכך מייצרת את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר בשוק. הטכנולוגיה של Mylefly היא היחידה בעולם שעושה אוטומציה של המרת נקודות ומיילים של אדם אחד לכרטיס טיסה לאדם אחר, תוך מיקסום הרווח לכל הצדדים, וזאת עם פלטפורמה נוחה וידידותית למשתמש וממשק מתקדם שנותן חוויה דומה לאתרי מכירת כרטיסי טיסה רגילים.

 

 

שיתופי פעולה אסטרטגיים עם שחקני מפתח בעולם הנסיעות

Mylefly חתמה על הסכם שיתוף פעולה ייחודי עם ארגון ITTAA – התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל, המאגדת ומייצגת כ-400 משרדי נסיעות וכ- 4500 מיועצי התיירות המובילים בישראל. הארגון הבין את הפוטנציאל הכלכלי העצום הטמון במודל החדשני של Mylefly והחליט לשווק את השירות לסוכניו.

Mylefly קונה כיום נקודות ומיילים של מעל 20 חברות תעופה בעולם, בעיקר של חברות תעופה מצפון אמריקה, אירופה וחברות התעופה המובילות במזרח הרחוק ובמפרץ הפרסי. בנוסף, החברה עובדת בשיתוף פעולה עם רשת של עשרות סוכני נסיעות ברחבי העולם שקונות את המיילים ומספקות לחברה את הביקוש לכרטיסי הטיסה המוזלים.

 

הוכחת היתכנות כלכלית - מכירות של מיליוני דולרים ושולי רווח גבוהים

לאחר 3 שנים של פעילות מסחרית החברה עומדת על מכירות של מיליוני דולרים, עם שיעורי רווח גבוהים ביותר. היכולת של Mylefly לתמחר בעצמה את מחיר כרטיס הטיסה באמצעות אלגוריתם שלוקח בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים, ממקסמת את הערך למוכר המיילים, את ההנחה לקונה הכרטיס וגם את העמלה למיילפליי עצמה, ששיעורי הרווח הממוצעים שלה ב-3 שנות פעילות גבוהים בצורה יוצאת דופן בענף התיירות התחרותי.

 

שוק המיילים לנוסע המתמיד שווה מאות מיליארדי דולרים

חברות התעופה חייבות לנוסעיהן המתמידים כ-400 מיליארד דולר, אולם למעשה רוב הזכויות הנצברות על ידי הנוסעים אינן מנוצלות ותוקפן פג לאחר פרק זמן קבוע. הטכנולוגיה של Mylefly מאפשרת בפעם הראשונה ניצול אופטימאלי של נקודות ומיילים בשווי מאות מיליארדי דולרים ומציבה את החברה כמובילת השוק.     

פיצ'

הרעיון

נוסעים מתמידים של חברות תעופה צוברים מיילים במועדוני הנוסע המתמיד השונים אך מתקשים לממש את המיילים הללו לטיסות ושידרוגים לאור הזמינות הנמוכה יחסית של המקומות באותן מחלקות (במיוחד בעונות החמות) והעובדה שלמיילים יש תוקף ברוב המקרים שבין שנתיים לשלוש שנים מהצבירה שלהם.

היכולת של מיילפליי לקנות את המיילים הללו בכסף מאפשרת לנוסעים המתמידים לקבל תמורה עבור אותם מיילים בזמן שמיילפליי ממירה את המיילים הללו לכרטיסי טיסה מוזלים לסוכני נסיעות בכל רחבי העולם להם יש ביקוש שמתפרש על פני כל השנה מלקוחותיהם.

 

הצורך

מיילים של נוסעים מתמידים הפכו בשנים האחרונות למטבע בקניון וירטואלי של חברות התעופה. לאור העובדה שחברות התעופה מודעות לכך שהיכולת של חברי המועדון שלהן לממש את אותם מיילים נמוכה, הן נאלצו להוסיף מוצרים שייתנו לנוסע המתמיד מענה למימוש אותם מיילים שצברו אולם היצע המוצרים המוצעים לנוסע המתמיד כיום בכל חברות התעופה עדיין מוגבל מאוד ומחיר המימוש של מייל לאותם מוצרים נמוך משמעותית מהערך שלו ככרטיס טיסה.

מיילפליי פיתחה אלגוריתם שמאפשר למקסם את ערך המייל בכל חברת תעופה וכך לשלם לנוסעים המתמידים ערך שעל פי רוב גבוה מהערך אותו יקבלו מחברת התעופה עצמה בכל אחד ממוצריה ומעבר לכך התמורה הינה בכסף מזומן. במקרים רבים הסכום אותו נשלם יהיה גבוה מהערך של אותו מייל במחלקת התיירים בחברת התעופה משמע, שגם אם אותו נוסע מתמיד ירצה לממש את המיילים לכרטיס טיסה, עדיין יהיה כדאי לו למכור למיילפליי את המיילים בתמורה לכסף ולרכוש כרטיס טיסה רגיל מחברת התעופה וגם אז יישאר בכיסו רווח מאותה עיסקה.

 

הפתרון

חברות התעופה חייבות לנוסעים מתמידים כ-400 מיליארד דולר שגדלים בכ-11% בכל שנה. על מנת להפחית את ההתחייבויות המאזניות של חברות התעופה הן משנות לרעה אחת לכמה זמן את תוכניות הנוסע המתמיד שלהן דבר שמוריד את הערך של המיילים ופוגע בסיכוי להמיר את המיילים למוצר כלשהוא של חברת התעופה מעבר להקצאות המקום המוגבלות ממילא במחלקות הבונוס. מיילפליי נותנת לנוסעים המתמידים אלטרנטיבה למימוש המיילים בחברת התעופה ע"י קניית המיילים מהם בתמורה לכסף שמשולם להם ומוצאת את הביקוש לכרטיסי טיסה מול עשרות סוכני נסיעות מכל העולם (או ישירות מול רוכשי כרטיסי טיסה) וכך מציעה היצע של כרטיסי טיסה מוזלים ב-20 חברות תעופה מובילות בעולם. היכולת שלנו למצוא מקום עבור נוסעים הוא בכך שרמת התפוסה הממוצעת במטוסים היא בסביבות 82% והביקוש שלנו הוא הביקוש העולמי שמתפרס על פני כל השנה להבדיל מהביקוש של הנוסעים המתמידים עבור עצמם שהינו ברובו בעונות השיא.

כתבו עלינו בתקשורת

ראיון אצל אורלי וגיא

כתבה ב-mako

כתבה בגלובס

כתבה ב-Passport news

כתבה ב-Travel tech report

הטכנולוגיה

לחברה אלגוריתם ייחודי שמתמחר בזמן אמת את מחיר כרטיס הטיסה בכפוף למשתנים רבים כגון מחיר השוק של כרטיס רגיל, זמינות המקומות במחלקות הנוסע המתמיד, מסי הנמל, המחיר אותו ביקש בעל המיילים ועוד.

 

 

 

הטכנולוגיה של החברה הינה היחידה בעולם שממליצה לנוסע המתמיד על המחיר שאותו הוא יוכל לקבל עבור המיילים שלו וכמו כן היא היחידה שמאפשרת בתהליך אוטומטי להפוך מיילים של נוסע מתמיד מסוים לכרטיס טיסה לנוסע אחר בתהליך שחוויית המשתמש שלו זהה לחווייה שרוכשי כרטיסי טיסה רגילים אליה מאתרי תיירות מובילים בעולם (OTAs).

 

 

 

 

המודל העסקי

המודל העסקי של החברה הינו עמלה בין המחיר אותו החברה משלמת על המיילים למחיר בו החברה מוכרת את כרטיס הטיסה מאותם מיילים לנוסע מסוים (או לסוכנויות נסיעות).

האופטימיזציה של המודלים המתמתיים של החברה בכל מועדון נוסע מתמיד מאפשרים לה למקסם את הסכום שמשולם לנוסע המתמיד, ההנחה לקונה כרטיס הטיסה והעמלה הנגזרת בכל עיסקה למיילפליי. העמלה הממוצעת בעיסקאות שבוצעו בשלוש השנים בהן החברה קונה מיילים ומוכרת אותם ככרטיסי טיסה היא 22% כששיעור ההנחה לקוני כרטיסי הטיסה נשארים גבוהים.

דוגמא לתמחור כרטיס טיסה הלוך ושוב במחלקת עסקים בין ת"א לניו יורק (באל על) –

כמות נקודות נדרשת (חשבון פלייקארד) – 4,500

מחיר שישולם למוכר – 2,025$

מסי נמל – 350$

מחיר שוק של הכרטיס – 3,500$

מחיר מכירה לקונה הכרטיס במיילפליי – 2,825$

שיעור הנחה ממחיר השוק – 19.3%

 

 

השוק

סטטיסטיקות מועדוני תעופה –

 • כ-27%-28% הינם חברים פעילים במועדונים השונים
 • אמריקן איירליינס הוא המועדון הגדול ביותר בעולם. המועדון החל עם 283,000 חברים ב-1981 וגדל מאז למעל 46 מיליון חברים. מעל 11,000 חברים חדשים מצטרפים למועדון כל יום.
 • מועדוני התעופה גדלים בממוצע ב-11% בשנה.
 • הסגמנט המרכזי האחראי על הצמיחה במועדונים הינו בצבירת המיילים ולא במספר החברים במועדונים.
 • ללופטהאנזה יש כ-1.1 מיליון חברים בארה"ב לבדה.

צבירת מיילים –

 • כ-54% מהמיילים הנצברים במועדונים אינם מטיסות
 • כרטיסי אשראי הם אלו שמכניסים הכי הרבה מיילים לחשבונות הנוסע המתמיד שלא מטיסות.
 • ישנן 92 תוכניות נוסע מתמיד בעולם.
 • נוסע מתמיד פעיל צובר בממוצע 11,364 מיילים בשנה.
 • ישנם בארה"ב לבדה כ-307,000 נוסעים מתמידים להם מעל מיליון מיילים.
 • בסטאיר אליינס, בשנת 1998, 32% מהמיילים של הטיסות שנעשו לא התווספו לחשבונות נוסעים מתמידים מאחר והנוסעים לא ציינו את מספרי החבר שלהם עבור אותם מיילים. השיעור הנ"ל ירד לכ-15% שנים לאחר מכן.

מימוש המיילים -

 • ישנם מעל 9.7 טריליון מיילים כהתחייבויות מאזניות בכל תוכניות הנוסע המתמיד.
 • בשנה ממוצעת כ-500 מיליארד מיילים נוספים נטו נצברים בתוכניות המועדונים לאחר מימושים שונים.
 • שיא כמות המיילים הידועה בחשבון נוסע מתמיד אחד הוא 23 מיליון מיילים.
 • 82% מהזכויות שנצברות במועדוני התעופה ממומשים לבסוף.
 • העלות הממוצעת של שובר טיסה עבור חברת התעופה היא 23.93$. העלות מבוססת על מזון, שתייה, דלק, כרטוס, ביטוח וכולי (עלויות הדלק הן המרכיב העיקרי שמשנה את העלות).
 • מעל לשליש מהמימושים לכרטיסי טיסה הם שידרוגים למחלקות גבוהות יותר.
 • כ-25% ממממשי כרטיסי הבונוס מבצעים שינויים בכרטיסי הטיסה בתקופת התכנון של הטיסה (לאחר שביצעו הזמנה) ו-10% מבקשים לשנות את כרטיס הטיסה לאחר הכרטוס. רק 3% מצליחים בפועל לשנות את תאריכי הטיסה שלהם. 
 • בממוצע, כ-20% מהחברים בלופטאהנזה ממשים את המיילים שלהם למוצרים שונים שאינם כרטיסי טיסה.

כללי –

 • מיילים בערך של כ-2 מיליארד דולר נמכרו ע"י חברות התעופה בשנת 2017 לשותפים שונים של המועדונים.
 • הערך של מייל בשידרוגים גבוהה מהערך של המייל במימוש לכרטיסי בונוס.
 • בריטיש איירווייז ממצבת ומוכרת את המועדון שלה כמועדון לקוחות של כל גוף עסקי שרוצה לשמר נאמנות של לקוחותיו באמצעות הענקת מיילים לאותם חברים.

Statistics compiled by Randy Petersen, Publisher/Editor Inside Flyer magazine

 

מתחרים

 

 

מתחרים – פיננסי

מתחרה עיקרית –

 • Points.com שנסחרת בנאסדק ובבבורסה של טורונטו היא החברה שהמודל שלה הכי קרוב למיילפליי. Points מאפשרת לנוסעים מתמידים לעשות בארטר בין מיילים של מועדונים שונים או לקבל תמורת המיילים שוברי קנייה בכמה רשתות מובילות בארה"ב. היתרון של מיילפליי לעומת Points הוא בשני אופנים משמעותיים – הראשון הוא שב-Points הנוסע המתמיד מאבד כ-90% מהערך של המיילים כשהוא מבצע עיסקה דרכם ביחס לערך אותו הוא מקבל ממיילפליי. היתרון השני שלנו הוא שאנחנו משלמים בעבור המיילים כסף מזומן לעומת Points שמכריחים את המשתמש למצוא שימוש בהמרה למוצר כלשהוא של מספר רשתות בארה"ב. שווי שוק $238M אחרי עלייה של כ-80% בין תחילת אפריל לסוף יוני 2018, מכירות 2017 $347M, רווח נקי 2017 $3.38M
 • ברוקרים של מיילים – קיימים אתרים סטטיים רבים בהם גופים שונים מאפשרים לקונים ומוכרים להשאיר פרטים על מנת למכור מיילים או לקנות כרטיסי טיסה ממיילים וזאת תוך תקשרות ידנית באמצעות אימייל, צ'אט או טלפון. להבדיל מאותם אתרים, מוכר יכול להירשם אלינו עם מספר חברות באופן אוטומטי ובאתר החדש יקבל בזמן אמת על המסך את המחיר אותו נוכל לשלם ואת הכמות המדויקת אותה נוכל לקנות ממנו.
 • לוחות מודעות – נוסעים מתמידים נוהגים לפרסם כיום את המיילים שלהם למכירה בלוחות מודעות (eBay, Craiglist, Yad2 ועוד). פרסום בלוחות מודעות דורש רמה גבוהה של בטחון בין שני צדדים אנונימיים האחד לשני בתהליך בו עובר סכום מהקונה למוכר עבור אותם מיילים וקבלת פרטי גישה דיסקרטיים לחשבון הנוסע המתמיד בתמורה, דבר שמביא הרבה שרלטנים לאותם לוחות מודעות. בנוסף, כאשר לא מעורב צד מקצועי, נדרש ידע רב בעולם המועדונים על מנת לדעת שהעיסקה נעשית במחיר הוגן ובאופן בו כרטיסי הטיסה יכורטסו בצורה תקינה.

 

Timeline

 

Go To Market

רכישת מיילים ונקודות נוסע מתמיד -

לחברה מכירות מוכחות בשלוש השנים האחרונות. בשנה הראשונה קנינו נקודות נוסע מתמיד של אל על בלבד מישראלים בלבד. בשנה השנייה התרחבנו וקנינו מיילים של חברות תעופה זרות מאותם נוסעים מתמידים ישראלים. בשנה האחרונה (השלישית) החברה החלה להפנות מאמצים שיווקיים אל מחוץ לישראל וכיום כ-35% מהנוסעים המתמידים מהם אנחנו רוכשים נקודות ומיילים הם מהעולם, מגמה שמתחזקת כל הזמן.

מיילפליי קונה כיום נקודות ומיילים של מעל 20 חברות תעופה בעולם בעיקר של חברות תעופה מצפון אמריקה, אירופה וחברות התעופה המובילות במזרח הרחוק.

95% מכרטיסי הטיסה שהחברה מכרטסת כיום מכורטסים במחלקות היוקרה של חברות התעופה (עסקים/ראשונה).

כאשר המערכת שמבצעת אוטומציה לתהליך תושלם, נתמוך גם במחלקת התיירים בכרטיס הבונוס שננפיק, דבר שיאפשר לנו להנגיש את השירות להמונים ויעלה משמעותית את נפח הפעילות שלנו ואת רמת המכירות של החברה.

החברה משתמשת כיום בערוצים שונים על מנת להגיע אל הנוסעים המתמידים. בין הערוצים השונים – כתבות שנעשות על החברה בעיתונים היומיים, PRs, פרסומים במגזינים רלוונטיים, פרסום ממוקד ברשתות חברתיות.

העובדה המעניינת ביותר בהקשר של השיווק של השירות היא שכ-40% מהלקוחות שלנו מגיעים מהפניות של לקוחות מרוצים דבר שמראה על כך שהשירות הינו ויראלי ושהלקוחות שלנו מרוצים על כדי ממליצים על השירות לחבריהם.

מכירת מיילים ונקודות נוסע מתמיד –

90% מהמיילים והנקודות של החברה נמכרים כיום לסוכנויות נסיעות בכל העולם. לחברה רשת של עשרות סוכני נסיעות שמספקות למיילפליי את הביקוש לכרטיס הטיסה. הביקוש למיילים גבוה בעשרות מונים מההיצע שלנו ותעיד על כך העובדה שרוב רובם של החשבונות שאנחנו קונים נקנה מאיתנו בתוך מספר ימים מהרגע בו קנינו אותם ובתשלום מראש ע"י סוכנות נסיעות כלשהיא וזאת אף לאור הגידול המשמעותי בנפח העסקאות שביצענו משנה לשנה.

כאשר הטכנולוגיה שתומכת באוטומציה תושלם באמצעות כספי הגיוס, נחל בכרטוס אוטומטי של כרטיסי אל על ובפעם הראשונה נפנה אל רוכשי כרטיסי הטיסה בארץ בפיילוט לפני שנבצע תמיכה בברית תעופה מובילה בעולם בשלב יותר מאוחר.

 

אסטרטגית האקזיט

אסטרטגיית האקזיט של החברה תהיה באמצעות הנפקה לציבור (IPO) או באמצעות מיזוגים ו/או רכישות (M&A). כפי שנעשה ב-3 השנים האחרונות, החברה מתכוונת להמשיך ולהגדיל את נפח המכירות שלה על מנת להגדיל את שווי השוק של החברה בכל גיוס שיתבצע.

בטווח של 3 שנים, ועל מנת לאפשר למשקיעים להנזיל את מניותיהם, החברה תשקול אפשרות של הפיכתה לחברה ציבורית באמצעות הנפקת מניותיה דבר שיוכל גם לתת לחברה חשיפה רבה יותר של השירות היחודי שלנו.

אפשרות נוספת לאקזיט הינה מיזוג החברה (או מכירתה) לחברה אחרת לה יש סינרגיה עם הפעילות של מיילפליי על מנת לייצר ערך למשקיעים של שתי החברות ומתן אפשרות לאקזיט לבעלי מניותיה של מיילפליי.

מיילפליי מתכוונת לצמוח ולגדול בשוק העצום בו היא פועלת ולא מן הנמנע שבצמתי החלטה מסוימים מיילפליי אף תרכוש בעלות חלקית/מלאה בחברות להן יש סינרגיה גבוהה עם מיילפליי על מנת לצמוח מהר יותר מכפי שהחברה יכולה לצמוח באמצעות המוצר הנוכחי של החברה.

יש לזכור שהחזון של החברה הינו להוות פלטפורמה של הנזלת נקודות מועדונים באשר הם ולאו דווקא מועדוני תעופה כפי שנעשה כיום. הממשקים הקרובים ביותר למוצר שלנו בהם נתמוך בעתיד הם נקודות של בתי מלון והשכרות רכב ומשם לכל מועדון שמציע נקודות נאמנות לחבריו.

להערכתנו בטווח של 3-4 שנים, החברה תגיע למיצוב ורמת פעילות בה היא תהיה גורם מספיק משמעותי שגופי התיירות המובילים בעולם המערבי (OTAs, Airlines) יבחנו שיתופי פעולה משמעותייים עמנו (מעבר לאינטגרציה שתקרה כפי הנראה בטווח של שנה), או יציעו לחברה הצעות רכש על מנת שהמודל היחודי שלנו יהיה מנת חלקם וזאת בכדי לייצר עבורן יתרון יחסי בשוק. החברה תבחן בכל רגע נתון, מבין החלופות העומדות בפניה האם נכון יהיה להמשיך באופן עצמאי, כך שאם יידרש הון נוסף היא תוכל לגיס אותו בהנפקת הון לציבור או להתמזג עם אחת מהחברות הגדולות בשוק ולצמוח יחד עם אותו שחקן מוביל.

שימוש בכספי הגיוס

היעדים של הגיוס המינימלי –

 • טכנולוגיה –
  • סיום העברת מערכת לטכנולוגיה חדשה עם UI&UX חדשניים וגרסאות מעודכנות של התשתית הטכנולוגית שלנו, הרחבת הפונקציונאליות הקיימת בהתאם לאבני הדרך של הפרויקט
 •  שיווק (הגדלת מכירות) –
  • לאחר שהאתר יעלה באופן פורמלי לאוויר, נעלה קמפיינים באמצעות שותפים בינלאומיים על מנת לקדם את האתר וכמו כן נרחיב את הקמפיינים הקיימים ברשתות החברתיות.

היעדים של גיוס יתר –

 • ICO
  • לאור העובדה שמיילפליי היא למעשה מסלקה של מיילים של מועדוני חברות תעופה שונים שהמחירים שלהם משתנים, אנחנו בוחנים את האפשרות להיערך להנפקת מטבע וירטואלי שישמור על הערך של המיילים לנוסעים מתמידים (הערך ברוב חברות התעופה יורד אחת לכמה זמן לאור  De-valuation שנעשה ברוב המועדונים) שחברות התעופה מבצעות בתנאי המימוש של המועדונים וכמו יתן לאותם נוסעים מתמידים שמחזיקים במטבע, את האפשרות להמיר את המטבע שלנו לכרטיסי טיסה מוזלים בהתאם לשער המרה ידוע בין המטבע של מיילפליי לערך המייל במועדוני התעופה השונים.
 • פריצה לשוק האירופי -
  • שוק היעד הבא של החברה הינו השוק האירופאי. בכוונת החברה להתרחב על מנת להציע את השירותים שלנו לשוק זה בצורה הרבה יותר משמעותית מאשר כיום.

הצוות

טל מוסקוביץ
מנכ"ל
ביוגרפיה
טל מוסקוביץ מביא עמו ניסיון של 25 שנים בעולם ההייטק מתפקידים טכנולוגיים דרך ניהול פרויקטים (PMP) ועד לתפקידים בכירים של פיתוח עסקי ומכירות מול תאגידי Tier-1 בעולם. לטל תואר BA במנהל עסקים מהמכללה למינהל ו MBA מהאוניברסיטה הפתוחה. טל היה בעבר הבעלים של חברת בוטיק לניהול מסחר באופציות וחוזים עתידיים ללקוחות האלפיון העליון וכמו כן שימש כמרצה במכללה למינהל בנושאים פיננסיים מתקדמים.

 • מייסד
תמיר לוי
מנהל תפעול
ביוגרפיה
תמיר מביא עמו ניסיון רב בתחומים הקשורים לתהליגי מכירה מורכבים, מו"מ ושירות לקוחות ובשלוש השנים האחרונות הוא מוביל את תהליכי המכירה של החברה אל מול לקוחות פרטיים וסוכני נסיעות מכל רחבי העולם. תהליכי מכירה, שהיעילות שלהם הביאה מיילפליי לצמיחה מרשימה במכירות החברה בשנים הללו. תמיר יוביל את החברה לשלב הבא אליה היא נכנסת עם האוטומציה המתוכננת ויעביר את התהליכים הפנימיים הקיימים כיום למערכות אותן החברה מפתחת בשנים האחרונות.

משקיעים 18

משקיע פרטי
0
עוקבים
16
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
16
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים 1

 • תאריך עדכון: 22/11/2018

  חברת MyleFly הגיעה להבנות עם אחת מחברות הטלקו Tier-1 המובילות באירופה על מנת להפחית משמעותית את תקציב הטיסות שלה באמצעות שימוש בכרטיסי טיסה מבוססי מיילים. זוהי הכרה נוספת בעליונות המודל העסקי פורץ הדרך של חברת MyleFly.

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו