מפרסם: מור כהן
יזמת החברה
שתפו

Parasonic

Parasonic פיתחה מסרק אולטרסוני לקטילת כינים וביצי כינים, תוך סירוק קל, נוח ומהיר. הפיתוח מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד בטיחותית, המוגנת בפטנטים, מציע טיפול חדשני וראשון מסוגו למגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם, האחראית לשוק טיפולי המוערך בכ-1.8 מיליארד

$ 255,000

גויסו עד כה

24

משקיעים

3

ימים נותרו
השקעה מינימלית: $12,000
סוג:מניות  
שלב:Pre Sales
קטגוריה:בריאות
•  מימון יתר    
•  השקעה מוכרת – חברת מטרה חוק האנג'לים 
יחידות השקעה עם הטבה - מספרן מוגבל!
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 24
 • עדכונים 1
 • העיסקה
 • מסמכים
 • מצגים

עיקרי הקמפיין

פתרון חדשני ויעיל למגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם

Parasonic מציעה כיום את הפתרון הראשון והיחיד מסוגו למגפת הכינים, המגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם, בדמות המסרק האולטרסוני הראשון, אשר מאופיין ביעילות חסרות תקדים לצד בטיחות, בטיפול קל ומהיר. המסרק של Parasonic הוא הפתרון היחיד כיום לתופעת ה- Super-Lice, כינים אשר פיתחו עמידות מוחלטת נגד טיפולים קיימים.

 

שוק עולמי אדיר בהיקף 1.8 מיליארד דולר בשנה

Parasonic פועלת בשוק הטיפולים והמוצרים לקטילת כינים וביצי כינים העולמי, שוק אשר מוערך בכ- 1.8 מיליארד דולר מדי שנה, עם מכירות של מוצרים כימיים, מוצרי מניעה, שמנים ומסרקים בהיקף של כ-700 מיליון דולר מדי שנה בארה"ב לבדה, ו-600 מיליון במערב אירופה. עד כה, בשוק זה טרם הגיעה פריצת דרך טכנולוגית, כך שלמסרק של Parasonic אין מתחרים ישירים, עובדה אשר צפויה לסייע לו באחיזת נתח שוק משמעותי במיוחד.

 

פטנטים רשומים בעולם, אישור מכירה בארה"ב ושת"פ ראשון 

המוצר וטכנולוגיות החברה מוגנים באמצעות 3 "משפחות" פטנטים, בהליכי רישום ברחבי העולם. פטנטים אלו כוללים פנים שונים ובהם יישום הטכנולוגיה במסרק  עצמו, שיטת הפעולה האולטרסונית עליה מתבסס המוצר, ואביזרים נלווים מתכלים. סדרת הפטנטים הראשונה כבר אושרה בארה"ב ואוסטרליה באוגוסט 2018, ובחצי שנה הקרובה יושלם הרישום גם בישראל, קנדה, אירופה וסין.
במקביל כבר מחזיקה החברה באישור מכירה לארה"ב ונמצאת לאחר חתימה על הסכם שת"פ מסחרי רחב היקף עם רשת הקליניקות הגדולה בארה"ב לטיפול בכינים, הכוללת 400 סניפים.

 

השקעה במוצר מוכן לייצור והפצה לאחר מחקר קליני מוצלח

הטכנולוגיה של Parasonic מוכנה לייצור ושיווק מסחרי לאחר שכבר הוכחה כיעילה ובטוחה במסגרת מחקר קליני, אשר בוצע בהרצליה מדיקל סנטר במהלך 2017-2018. במסגרת הניסוי נדגמו 23 משתתפים ונמצא כי המכשיר יעיל ובטוח, ללא דיווח על תופעות לוואי, וקוטל מעל 94% מהכינים. נתוני הניסוי צפויים להפוך את המוצר לאטרקטיבי במיוחד בשוק המשווע לפתרון. החברה צפוייה להיות מטרה לרכישה לענקיות קמעונאות, פארמה ומדיקל, בשל הערך הרב שהיא יוצרת עבורן.


הצטרפות לצוות מוביל שכבר גייס מעל 3 מיליון דולר

צוות החברה הינו בעל ניסיון רב בפיתוח וניהול, ומובל על ידי מנכ"ל החברה עמרי עופר, אשר שימש בעבר כמנכ"ל חטיבת השיווק והמכירות של חברת הפצת התרופות ומוצרי הבריאות הגדולה ביותר בישראל. זוהי הזדמנות להצטרף לחברה מבוססת לאחר שלב הפיתוח וה-POC, המחוללת disrtupion מהותי בשוק בו היא פועלת, לאחר שכבר גייסה עד כה 3 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים, ביניהם החממה הטכנולוגית NGT ותוכנית המדען הראשי.

 

כתבו עלינו במדיה: 

 

אייטם בחדשות ערוץ 2

 

העולם הבוקר

 

 

פיצ'

הרעיון

הצורך

כינים היא המגפה השנייה בגודלה בעולם, לאחר מגפת השפעת. עם זאת, ולמרות שכיחות הבעיה, לא התבצעה למעשה שום קפיצת דרך טכנולוגית בטיפול בבעיה זו עד היום.

הידבקות בכינים מתרחשת בעיקר בקרב ילדים בגילאי 3-11. בארה"ב לבדה, מתרחשות 6-12 מיליון הדבקות חדשות מדי שנה - כאשר שכיחות ההדבקות גבוה יותר בקרב בנות, שלרוב בעלות שיער ארוך יותר מבנים.  

משמעותה של מגפת הכינים עבור המשק היא הוצאה של מעל 1.8 מיליארד דולר – עלות הכוללת טיפולי OTC, טיפולי מרשם, מסרקים מכאניים, טיפולי מניעה והפסד ימי עבודה עבור הורים שצריכים להישאר בבית עם ילדיהם.

 

מספר גורמים מרכזיים מחזקים את הצורך הקיים:

    1. עמידות -  הכינים כיום עמידות יותר לטיפולים הכימיים הקיימים בשוק. למעשה בכל 2-3 שנים, מפתחות הכינים עמידות כנגד מוצרים כימיים חדשים היוצאים לשוק.   

    2. יעילות נגד ביצים - גם כאשר התכשירים יעילים במידה זו או אחרת כנגד הכינים עצמן, הם אינם יעילים מספיק נגד ביצי הכינים. לכן, יש לחזור על הטיפול לאחר מספר ימים, כדי למנוע את המשך ההדבקה.

    3. תופעות לוואי -  תופעות הלוואי השכיחות ביותר למוצרים קיימים בשוק הן גירוי בעור ואלרגיות, הנובעות מחשיפה של הקרקפת לכימיקלים אלו.

בשל תופעות לוואי אפשריות של מוצרים לטיפול כינים תרופתי, וכמגמה כללית בשנים האחרונות, השוק והצרכנים נוטים יותר ויותר לבחור במוצרים "טבעיים" או בפתרונות טכנולוגיים. אלא שהיעילות של מוצרים טבעיים הקיימים כיום, המיוצרים מתמציות צמחים שונות, לא הוכחה קלינית.

 

הפתרון

מגפת הכינים מסרבת להיעלם או להצטמצם ובכל שנה מספרי ההדבקות עולה. התופעה למעשה מלווה אותנו מאז ימי האבן - כיני הראש של האדם הם כיני שימפנזה שעברו מודיפיקציה, והתאימו את עצמם לאדם. 

לטיפול יעיל מאי פעם באותה בעיה עתיקה, פיתחה חברת ParaSonic מסרק אולטרסוניק, אשר הורג כינים וביצי כינים בסירוק פשוט וקל. בנוסף אוסף המסרק את כיני הראש המתות לתוך מחסנית, כך שלא נדרשת שטיפה לאחר הטיפול. 

הסירוק במסרק של ParaSonic מאפשר סירוק על בסיס יומיומי העוזר במניעת ריבוי הכינים ובמניעת בקיעת הביצים על ראש הילד מיד לאחר הדבקתו.  

 

הטכנולוגיה

המסרק המהפכני של ParaSonic מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד והורג כינים וביצים בטיפול סירוק יחיד שנמשך כ -10 דקות. 

שיני המסרק מייצרות את גלי האולטרסאונד המכוון לעבר השיער העובר בין השיניים (תהליך זה מוגן בפטנט), וכך הכינים והביצים הנמצאות על השיער נחשפות לגלים אלו ומושמדות. גלי האולטרסאונד הם גלי לחץ עדינים, הפועלים בתדר ספציפי שנועד לפגוע אך ורק בכיני הראש והגוף (גם טווח תדרים זה מוגן בפטנט).   

CarelyTM הינו מסרק בעל שיניים גמישות במעט, כך שהמוצר מתאים לכל סוג שיער – חלק, מתולתל או גלי – וכמו כן לכל עובי שיער.  

בניסוי הקליני שבוצע בקרב 23 ילדים בהרצליה מדיקל סנטר, דיווחו הילדים כי הסירוק היה נעים והביעו העדפה לסירוק יומיומי ב-CarelyTM, על פני סירוק שבועי במסרק הצפוף הפשוט וה"מסורתי".

 

איך זה עובד?

בין שיני המסרק עוברים גלי אולטרסוניק. הכינים והביצים אשר נמצאות על גבי השיער נכנסות לשטח האקוסטי ונחשפות אליו. דרושה שנייה של חשיפה בלבד על מנת שהן ימותו. 


המודל העסקי

המודל העסקי עליו מתבססת פעילות Parasonic בנוי ראשית על רכישה חד פעמית של המסרק עצמו.

בנוסף למסרק קיימים שני רכיבים מתכלים, לשימוש חד פעמי, אותם יחזרו וירכשו הלקוחות:

1. שיני מסרק לאיסוף הכינים (אריזה ייעודית מכילה 4 שיניים להחלפה) 

2. תחליב לשימוש לפני כל טיפול (התחליב מגיע בנפח של 250 מ"ל המספיק ל- 4-5 טיפולים) 

ההערכה היא כי לקוחות ירכשו את הערכות המתכלות האלו אחת לחודש, לצורך ביצוע טיפול אחד כל שבוע. 

השוק

השוק העולמי לתעשיית הטיפולים והמוצרים לקטילת כינים וביצי כינים מוערך בכ-1.8 מיליארד דולר מדי שנה.

את השוק העולמי מוביל הסקטור האמריקאי בהיקף של כ-700 מיליון דולר מדי שנה (38% מכלל השוק), ואחריו מערב אירופה עם מכירות בהיקף 600 מיליון דולר (36% מהשוק), אמריקה הלטינית במקום השלישי עם 300 מיליון דולר (14% מהשוק), ואת הרשימה סוגרת יבשת אסיה, עם שוק המוערך בכ-200 מיליון דולר (12%) מדי שנה.


  
עקב הקושי להתמודד עם הבעיה המוכרת ורחבת ההיקף באמצעים הקיימים, ניכרת עלייה בשוק האמריקאי, כמו ברחבי העולם, לאורך השנים הן בהיקף השוק, והן בכמות העסקים המציעים שירותי טיפול מקצועי בכינים, קליניקות אליהן מביא הלקוח את הילדים לצורך טיפול:


לקריאה נוספת אודות השוק לחצו כאן וכאן.מתחרים

 • מוצרים כימיים OTC על המדף ללא מרשם – רובם מופקים מפרח החרצית ונמצאים בשוק מאז שנות ה 80 . הם  קוטלים רק כינים (ללא ביצים) באמצעות קישור לתעלה עצבית של הכינה וחסימה שלהן. לכן, מומלץ לבצע טיפול נוסף ביום 7-10, להרוג את כל כינים שבקעו מאז הטיפול הראשון. בשנים האחרונות הוכח כי הכינים עמידות ב- 100% אל המוצרים הללו, עד אז הם היו מהמובילים בשוק האמריקאי.
 • מוצרים במרשם – רובם מכילים את אותו חומר פעיל במוצרים הכימיים אך בריכוזים גבוהים יותר.  ההוראה לרופאים לרשום מוצרים אלו רק בתנאי שלילד יש תופעות לוואי כתוצאה מהכינים (כמו דלקות משניות ) וזאת על מנת להשאיר יעילות מסוימת לחומרים אלו. מוצרים במרשם יקרים ומחירם עומד בין 120-280$. לחלק מהמוצרים יש יעילות מסוימת על ביצים, אך עדיין טיפול שני הכרחי כמו כן סירוק במסרק צפוף. 

 • חומרים טבעיים וסיליקונים - בגלל תופעות לוואי של אלרגיות, גרד ואדמומיות יחד עם יעילות נמוכה וצורך בסירוק עם מסרק צפוף יותר ויותר הורים מעדיפים שימוש בחומרים טבעיים בלוואי מסרק צפוף. אולם, מעולם לא הוכחה יעילות החומרים הטבעיים הללו ועד כמה הם יעילים ללא הסירוק. בנוסף בשנים האחרונות יצאו לשוק מספר מוצרים המבוססים על סיליקונים. מוצרים אלו נחשבים לטבעיים אך הם אינם טבעיים. יתרה מזאת, הסיליקון אינו מותר לשימוש בארה"ב מעל 1% ועל כן מוצרים אלו אינם מאושרים לשימוש בארה"ב . הסיליקונים למעשה נכנסים אל אזורי הנשימה של הכינה וחוסמים אותם, כך שהן מתות בחניקה.  תופעות לוואי מוכרות בשימוש תכוף בסיליקונים הם: אדמומיות, גרד ואזורי התקרחות. ישנה יעילות מסוימת של ביצים, אך יש צורך בטיפולים חוזרים. 

 • מסרקים מכאניים וחשמליים -  מבין המסרקים המכאניים ASSY 2000 הוא המוביל, מחירו עומד על כ ~ 65 שקלים והייחודיות שלו הם גם השיניים הארוכות וגם חריטות על גבי השיניים המאפשרות תפיסה טובה יותר של הכינים והבייתים. החיסרון הגדול במסרק זה הוא הזמן הנדרש (יש לבצע פעם ביומיים סירוק יסודי בן 40 דקות) וההתעסקות עם הכינים, היות ויש להוריד אותם חיות מן המסרק לכיור ולרוב מוחצים אותם עם הציפורניים. המסרק החשמלי הנמכר ביותר הוא robi comb, השיניים שלו מעבירות זרם חשמלי אשר מועבר לכינה והורג אותה. אך מסרק הוא בעל יעילות נמוכה מאד, ואף על פי זאת מעל חצי מיליון יחידות נמכרות ממנו בכל שנה, מה שמדגיש את התסכול והחיפוש אחר פתרונות. 

דוגמה לאחת העסקאות הבולטות בשוק מגיעה מהחברה האוסטרלית Hatchtech,  שפיתחה מוצר הניתן במרשם רופא, וחתמה על עסקה בשווי של עד 279 מיליון דולר (עם חברת התרופות של ד"ר רדי) לשם מסחור הטיפול החדשני בכינים.
המעבדות של ד"ר רדי ישלמו ל-Hatchtech דמי פתיחה של עד 85 מיליון דולר לשם מסחור, ויתרה בסך 279 מיליון דולר בהתאם לאבני דרך מבוססות מכירות.

 

Timeline

 • דצמבר 2018 - קבלת אישור CE
 • מרץ 2019 - סיום תהליך הפחתת עלויות לייצור
 • אפריל 2019 - הסכם הפצה ישראל
 • יוני 2019 - קו ייצור מוכן ותחילת ייצור 10,000 יחידות לשוק הישראלי
 • יולי 2019 - הסכמי הפצה עם גרמניה ואנגליה
 • אוגוסט 2019 - כניסה לשוק הישראלי 
 • ספטמבר 2019 - ייצור של 25,000 יחידות לשווקים באירופה
 • נובמבר 2019 - כניסה לגרמניה ואנגליה
 • מרץ 2020 - כניסה לשוק הקליניקות בארה"ב 


Go To Market

ParaSonic מייעדת את המוצר למכירה ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בקליניקות ובאמזון.

בכוונת החברה לגייס שותפים אסטרטגיים/מפיצים בלעדיים בכל טרטוריה נבחרת ובאמצעותם לשווק את המוצר. 

בחירת המפיץ /השותף האסטרטגי תהווה גורם מרכזי (KSF) בהצלחת המוצר בכל אזור, כאשר עלויות הפרסום והשיווק של המוצר בכל מדינה יכללו בתקציב המפיץ. 

1. המוצר ישווק בשלב ראשון בישראל אשר תשמש אתר בטא #1

שתי מטרות עיקריות לתחילת שיווק הפיתוח בארץ:

    • בחינת אפקטיביות המוצר, התכנות שיווקית וטיפול בהתנגדויות באוכלוסייה המקומית - מאפשרת היכרות ונגישות קלה יותר אל מול קהל היעד.

    • ברוב המקרים בהם מציעה החברה מוצר לשותף עסקי בחו"ל - אחת הסוגיות בהן עוסקת החברה קשורה למידת ההצלחה של המוצר בארץ המקור.

תאריך יעד - Q3-2019.

2. בחודש נובמבר 2018 תשתתף ParaSonic בשני אירועים מרכזיים באירופה:

MEDICA EXHABITION - התערוכה הגדולה בעולם בתחום ה- Health care במהלכה תציג החברה את המוצר בשת"פ ותחת מתחם מכון היצוא הישראלי - שהנו אחד המבוקשים והמסקרנים בתערוכה. 

 

 

CEUTA HEALTH-CARE ALLIANCE CONFERENCE-LONDON - כנס המפיצים הגדול באירופה. החברה עברה עם המוצר את ועדת הקבלה וזכתה ל-30 דקות פרזנטציה בפני מפיצים פוטנציאליים. 

 

 

מטרת שני האירועים היא גיוס מפיצים ל 2-3 טריטוריות ראשונות באירופה.

מועד השקה באירופה -  Q1-2020.

3. השוק האמריקאי:

שוק זה מתאפיין בשיטת טיפול הכוללת קליניקות ייעודיות לטיפול בכינים. החברה נמצאת בקשר עם הרשת הגדולה בארה"ב הכוללת 400 קליניקות, לצורך שת"פ אסטרטגי במסגרתו יעברו לטפל בילדים במרפאות הרשת באמצעות המוצר של ParaSonic.

במקביל תתקשר החברה עם מפיץ בעל יכולות ברשתות הפארם ובבתי המרקחת בארה"ב.

מועד השקה בארה"ב - Q1-2021.

אסטרטגית האקזיט

אסטרטגיית האקזיט של Parasonic מבוססת על היתכנות שיווקית מוצלחת. לכן לאחר הצלחה בישראל החברה תיכנס לשתי מדינות באירופה – אנגליה וגרמניה.

בדומה לחברות אחרות, לאחר הצלחת ההיתכנות השיווקית, החברה צופה קבלת פניות מחברות הפצה גדולות ומבוססות שעשויות להתעניין במוצר, בפטנטים ו/או בידע הנצבר בחברה, ויעדיפו לרכוש או להתמזג את ParaSonic על פני יצירת שת"פ.

ישנן חברות גדולות רבות המוכרות מוצרים רפואיים צרכניים המעוניינות להיכנס לתחום הכינים אך טרם מצאו מוצר מנצח, וחברות רבות המצויות זמן רב בתחום הכינים אך עם מוצרים שהמכירות שלהם הולכות ופוחתות משנה לשנה בין היתר בגלל עמידות הכינים למוצרים, יעילות נמוכה, תופעות לוואי רבות וכן הלאה. בין החברות הללו ניתן למנות את BAYER, TRYRATECH, TECHLABS, ARBORPHARMA , PRESTIGE BRANDS ועוד.

שימוש בכספי הגיוס

גיוס מינימאלי:
הגיוס בתרחיש זה ישמש לייצור של 15,000 יחידות מסרק ו-25,000 יחידות מתכלים, כמו גם השקעה בשיווק המוצר בישראל.

גיוס מקסימאלי:
בתרחיש זה יושקע הכסף בכמה ערוצים מקבילים:
1. שיווק – תוך התמקדות בשיווק המוצר בישראל.
2. סגירת חוזי הפצה בלעדיים בשני שווקים באירופה. 
3. הפחתת עלויות ייצור.
4. ייצור 15,000 יחידות מסרק ו-25,000 יחידות מתכלים. 

הצוות

עמרי עופר
מנכ"ל
ביוגרפיה
עמרי כיהן כמנהל שיווק ומכירות במשך מעל 16 שנה בחברת Chemipal, החברה הישראלית הגדולה ביותר המשווקת, מוכרת ומפיצה מוצרי צריכה של תרופות ומוצרי בריאות, בהיקף מכירות שנתי של כ-700 מיליון דולר. בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בניהול אסטרטגי עבור מנהלי חברות.

יונתן יהלום
סמנכ"ל טכנולוגיה
ביוגרפיה
ליונתן מעל 8 שנות ניסיון כמנהל מו"פ ומנהל פרויקטים בתחום הסטארט-אפים הביו-רפואיים והתקני האולטרסאונד. הוא בעל תואר B.Sc בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמכללה למינהל.

מור כהן
מייסדת וחברת בורד
ביוגרפיה
מור שימשה כמנהלת קלינית ומנהלת מוצרים בחברות מובילות בתחום האסתטיקה הרפואית בישראל. בעלת תואר שני בביולוגיה / גנטיקה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

 • מייסד
גארי ג‘ייקובס
יו"ר מועצת המנהלים
ביוגרפיה
מנכ"ל חברת ג‘ייקובס השקעות בע"מ, סן דייגו, קליפורניה. יו"ר DermTech International, Nutrinia Ltd, GEO2 Technologies Inc., ומנהל בחברת Fallbrook Technologies.

 • יו''ר הדירקטוריון
זוהר גנדלר
חבר פעיל במועצת המנהלים
ביוגרפיה
מנכ"ל ומנהל שותף של NGT3VC 3, שימש מנכ"ל ומנהל טכנולוגיות Beta-O2 במשך 8 שנים וכמנהל החממה היזמית בטכניון במהלך 11 שנים. הוביל את תהליכי ההקמה וההשקעה ביותר מ-50 חברות, כולל: Prolor Biotech (נמכרה ל-OPKO, NYSE: OPK), Mazor Robotics (NASDAQ: MZOR), ReWalk (NASDAQ: RWLK), Corindus (NASDAQ: CVRS), Regentis ועוד.

 • דירקטור
ג‘ו קלפה
משקיע פרטי
ביוגרפיה
ג‘ו קלפה פועל בעסקי הייצור דנטלי וההפצה, בטורונטו, קנדה. הוא משמש כמשקיע במספר סטארט-אפים בתחום הדנטלי והמדי-טק. הוא גם בעל מניות רוב בחברת מוצרי צריכה יוקרתית שבסיסה בארה"ב, המפיצה קווים אופטיים ואחרים לחברות כמו Walmart.

 • דירקטור
 • יועץ

משקיעים 24

משקיע פרטי
0
עוקבים
9
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות

עדכונים 1

 • תאריך עדכון: 21/01/2019
  לאור ההצלחה בגיוס, החברה צפויה לבצע מספר צעדים להאצת השיווק ותחילת המכירות של המוצר בשוק המקומי ובשווקים הבינלאומיים: 1. מר זהר גנדלר, דירקטור בחברה ומנהל שותף של חממת NGT3, ימונה ליו"ר פעיל של החברה. 2. Parasonic תגייס מנכ"ל בעל ניסיון בשיווק בינלאומי ובייצור סדרתי. 3. מנכ"ל החברה הנוכחי, מר עומרי עופר, בעל ניסיון רב שנים בשיווק ובמכירות בישראל, ימשיך לייעץ לחברה באופן קידומו ושיווקו של המוצר בישראל

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו