Parasonic

להשקיע בסטארט-אפ שנותן מענה למגפה ה-2 בגודלה בעולם

Parasonic פיתחה מסרק אולטרסוני לקטילת כינים וביצי כינים, תוך סירוק קל, נוח ומהיר. הפיתוח מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד בטיחותית, המוגנת בפטנטים, מציע טיפול חדשני וראשון מסוגו למגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם, האחראית לשוק טיפולי המוערך בכ-1.8 מיליארד דולר בשנה.

292% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: מור כהן
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
בריאות דיגיטלית

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פתרון חדשני ויעיל למגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם

Parasonic מציעה כיום את הפתרון הראשון והיחיד מסוגו למגפת הכינים, המגיפה הבריאותית השנייה בהיקפה בעולם, בדמות המסרק האולטרסוני הראשון, אשר מאופיין ביעילות חסרות תקדים לצד בטיחות, בטיפול קל ומהיר. המסרק של Parasonic הוא הפתרון היחיד כיום לתופעת ה- Super-Lice, כינים אשר פיתחו עמידות מוחלטת נגד טיפולים קיימים.

 

שוק עולמי אדיר בהיקף 1.8 מיליארד דולר בשנה

Parasonic פועלת בשוק הטיפולים והמוצרים לקטילת כינים וביצי כינים העולמי, שוק אשר מוערך בכ- 1.8 מיליארד דולר מדי שנה, עם מכירות של מוצרים כימיים, מוצרי מניעה, שמנים ומסרקים בהיקף של כמאות מיליוני דולרים מדי שנה בארה"ב לבדה, וכן במערב אירופה. עד כה, בשוק זה טרם הגיעה פריצת דרך טכנולוגית, כך שלמסרק של Parasonic אין מתחרים ישירים, עובדה אשר צפויה לסייע לו באחיזת נתח שוק משמעותי במיוחד.

 

פטנטים רשומים בעולם, אישור מכירה בארה"ב ושת"פ ראשון 

המוצר וטכנולוגיות החברה מוגנים באמצעות 3 "משפחות" פטנטים, בהליכי רישום ברחבי העולם. פטנטים אלו כוללים פנים שונים ובהם יישום הטכנולוגיה במסרק  עצמו, שיטת הפעולה האולטרסונית עליה מתבסס המוצר, ואביזרים נלווים מתכלים. סדרת הפטנטים הראשונה כבר אושרה בארה"ב ואוסטרליה באוגוסט 2018, ובחצי שנה הקרובה יושלם הרישום גם בישראל, קנדה, אירופה וסין.
במקביל כבר מחזיקה החברה באישור מכירה לארה"ב ונמצאת לאחר חתימה על הסכם שת"פ מסחרי רחב היקף עם רשת הקליניקות הגדולה בארה"ב לטיפול בכינים, הכוללת מאות סניפים.

 

השקעה במוצר מוכן לייצור והפצה לאחר מחקר קליני מוצלח

הטכנולוגיה של Parasonic מוכנה לייצור ושיווק מסחרי לאחר שכבר הוכחה כיעילה ובטוחה במסגרת מחקר קליני, אשר בוצע בהרצליה מדיקל סנטר במהלך 2017-2018. במסגרת הניסוי נדגמו 23 משתתפים ונמצא כי המכשיר יעיל ובטוח, ללא דיווח על תופעות לוואי, וקוטל מעל 94% מהכינים. נתוני הניסוי צפויים להפוך את המוצר לאטרקטיבי במיוחד בשוק המשווע לפתרון. החברה צפוייה להיות מטרה לרכישה לענקיות קמעונאות, פארמה ומדיקל, בשל הערך הרב שהיא יוצרת עבורן.


הצטרפות לצוות מוביל שכבר גייס מיליוני דולרים

צוות החברה הינו בעל ניסיון רב בפיתוח וניהול, ומובל על ידי מנכ"ל החברה עמרי עופר, אשר שימש בעבר כמנכ"ל חטיבת השיווק והמכירות של חברת הפצת התרופות ומוצרי הבריאות הגדולה ביותר בישראל. זוהי הזדמנות להצטרף לחברה מבוססת לאחר שלב הפיתוח וה-POC, המחוללת disrtupion מהותי בשוק בו היא פועלת, לאחר שכבר גייסה עד כה ממשקיעים פרטיים, ביניהם החממה הטכנולוגית NGT ותוכנית המדען הראשי.

 

כתבו עלינו במדיה: 

 

אייטם בחדשות ערוץ 2

 

העולם הבוקר

 

 

פיצ'

פיצ'

הצורך

כינים היא המגפה השנייה בגודלה בעולם, לאחר מגפת השפעת. עם זאת, ולמרות שכיחות הבעיה, לא התבצעה למעשה שום קפיצת דרך טכנולוגית בטיפול בבעיה זו עד היום.

הידבקות בכינים מתרחשת בעיקר בקרב ילדים בגילאי 3-11. בארה"ב לבדה, מתרחשות 6-12 מיליון הדבקות חדשות מדי שנה - כאשר שכיחות ההדבקות גבוה יותר בקרב בנות, שלרוב בעלות שיער ארוך יותר מבנים.  

משמעותה של מגפת הכינים עבור המשק היא הוצאה של מעל 1.8 מיליארד דולר – עלות הכוללת טיפולי OTC, טיפולי מרשם, מסרקים מכאניים, טיפולי מניעה והפסד ימי עבודה עבור הורים שצריכים להישאר בבית עם ילדיהם.

 

מספר גורמים מרכזיים מחזקים את הצורך הקיים:

    1. עמידות -  הכינים כיום עמידות יותר לטיפולים הכימיים הקיימים בשוק. למעשה בכל 2-3 שנים, מפתחות הכינים עמידות כנגד מוצרים כימיים חדשים היוצאים לשוק.   

    2. יעילות נגד ביצים - גם כאשר התכשירים יעילים במידה זו או אחרת כנגד הכינים עצמן, הם אינם יעילים מספיק נגד ביצי הכינים. לכן, יש לחזור על הטיפול לאחר מספר ימים, כדי למנוע את המשך ההדבקה.

    3. תופעות לוואי -  תופעות הלוואי השכיחות ביותר למוצרים קיימים בשוק הן גירוי בעור ואלרגיות, הנובעות מחשיפה של הקרקפת לכימיקלים אלו.

בשל תופעות לוואי אפשריות של מוצרים לטיפול כינים תרופתי, וכמגמה כללית בשנים האחרונות, השוק והצרכנים נוטים יותר ויותר לבחור במוצרים "טבעיים" או בפתרונות טכנולוגיים. אלא שהיעילות של מוצרים טבעיים הקיימים כיום, המיוצרים מתמציות צמחים שונות, לא הוכחה קלינית.

 

הפתרון

מגפת הכינים מסרבת להיעלם או להצטמצם ובכל שנה מספרי ההדבקות עולה. התופעה למעשה מלווה אותנו מאז ימי האבן - כיני הראש של האדם הם כיני שימפנזה שעברו מודיפיקציה, והתאימו את עצמם לאדם. 

לטיפול יעיל מאי פעם באותה בעיה עתיקה, פיתחה חברת ParaSonic מסרק אולטרסוניק, אשר הורג כינים וביצי כינים בסירוק פשוט וקל. בנוסף אוסף המסרק את כיני הראש המתות לתוך מחסנית, כך שלא נדרשת שטיפה לאחר הטיפול. 

הסירוק במסרק של ParaSonic מאפשר סירוק על בסיס יומיומי העוזר במניעת ריבוי הכינים ובמניעת בקיעת הביצים על ראש הילד מיד לאחר הדבקתו.  

 

הטכנולוגיה

המסרק המהפכני של ParaSonic מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד והורג כינים וביצים בטיפול סירוק יחיד שנמשך כ -10 דקות. 

שיני המסרק מייצרות את גלי האולטרסאונד המכוון לעבר השיער העובר בין השיניים (תהליך זה מוגן בפטנט), וכך הכינים והביצים הנמצאות על השיער נחשפות לגלים אלו ומושמדות. גלי האולטרסאונד הם גלי לחץ עדינים, הפועלים בתדר ספציפי שנועד לפגוע אך ורק בכיני הראש והגוף (גם טווח תדרים זה מוגן בפטנט).   

CarelyTM הינו מסרק בעל שיניים גמישות במעט, כך שהמוצר מתאים לכל סוג שיער – חלק, מתולתל או גלי – וכמו כן לכל עובי שיער.  

בניסוי הקליני שבוצע בקרב 23 ילדים בהרצליה מדיקל סנטר, דיווחו הילדים כי הסירוק היה נעים והביעו העדפה לסירוק יומיומי ב-CarelyTM, על פני סירוק שבועי במסרק הצפוף הפשוט וה"מסורתי".

 

איך זה עובד?

בין שיני המסרק עוברים גלי אולטרסוניק. הכינים והביצים אשר נמצאות על גבי השיער נכנסות לשטח האקוסטי ונחשפות אליו. דרושה שנייה של חשיפה בלבד על מנת שהן ימותו. 

הצוות

הצוות

עמרי עופר
מנכ"ל
עמרי כיהן כמנהל שיווק ומכירות במשך מעל 16 שנה בחברת Chemipal, החברה הישראלית הגדולה ביותר המשווקת, מוכרת ומפיצה מוצרי צריכה של תרופות ומוצרי בריאות, בהיקף מכירות שנתי של כ-700 מיליון דולר. בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, עם התמחות בניהול אסטרטגי עבור מנהלי חברות.

יונתן יהלום
סמנכ"ל טכנולוגיה
ליונתן מעל 8 שנות ניסיון כמנהל מו"פ ומנהל פרויקטים בתחום הסטארט-אפים הביו-רפואיים והתקני האולטרסאונד. הוא בעל תואר B.Sc בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמכללה למינהל.

מור כהן
מייסדת וחברת בורד
מור שימשה כמנהלת קלינית ומנהלת מוצרים בחברות מובילות בתחום האסתטיקה הרפואית בישראל. בעלת תואר שני בביולוגיה / גנטיקה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

  • מייסד
גארי ג‘ייקובס
יו"ר מועצת המנהלים
מנכ"ל חברת ג‘ייקובס השקעות בע"מ, סן דייגו, קליפורניה. יו"ר DermTech International, Nutrinia Ltd, GEO2 Technologies Inc., ומנהל בחברת Fallbrook Technologies.

  • יו''ר הדירקטוריון
זוהר גנדלר
חבר פעיל במועצת המנהלים
מנכ"ל ומנהל שותף של NGT3VC 3, שימש מנכ"ל ומנהל טכנולוגיות Beta-O2 במשך 8 שנים וכמנהל החממה היזמית בטכניון במהלך 11 שנים. הוביל את תהליכי ההקמה וההשקעה ביותר מ-50 חברות, כולל: Prolor Biotech (נמכרה ל-OPKO, NYSE: OPK), Mazor Robotics (NASDAQ: MZOR), ReWalk (NASDAQ: RWLK), Corindus (NASDAQ: CVRS), Regentis ועוד.

  • דירקטור
ג‘ו קלפה
משקיע פרטי
ג‘ו קלפה פועל בעסקי הייצור דנטלי וההפצה, בטורונטו, קנדה. הוא משמש כמשקיע במספר סטארט-אפים בתחום הדנטלי והמדי-טק. הוא גם בעל מניות רוב בחברת מוצרי צריכה יוקרתית שבסיסה בארה"ב, המפיצה קווים אופטיים ואחרים לחברות כמו Walmart.

  • דירקטור
  • יועץ

עדכונים 1

עדכונים 1

  • תאריך עדכון: 21/01/2019
    לאור ההצלחה בגיוס, החברה צפויה לבצע מספר צעדים להאצת השיווק ותחילת המכירות של המוצר בשוק המקומי ובשווקים הבינלאומיים: 1. מר זהר גנדלר, דירקטור בחברה ומנהל שותף של חממת NGT3, ימונה ליו"ר פעיל של החברה. 2. Parasonic תגייס מנכ"ל בעל ניסיון בשיווק בינלאומי ובייצור סדרתי. 3. מנכ"ל החברה הנוכחי, מר עומרי עופר, בעל ניסיון רב שנים בשיווק ובמכירות בישראל, ימשיך לייעץ לחברה באופן קידומו ושיווקו של המוצר בישראל
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו