POPIN playgrounds

להשקיע בגן המשחקים המתקפל ה-1 בעולם

POPIN פיתחה גן משחקים מתקפל לשימוש ביתי, המאפשר להכניס מבני משחק בעלי נפח ליחידות דיור קטנות בעזרת טכנולוגיה מוגנת פטנט. החברה מציגה מוצר ייחודי וחדשני, ומובילה מהפכה בשוק הצעצועים העולמי המוערך ב-90B$. בימים אלה POPIN משיקה את מוצריה בארה"ב ובאירופה.

175% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: אורי משקל
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תרבות וספורט

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פתרון חדשני לבעיית הצפיפות בג'ונגל האורבני

POPIN פיתחה קו מוצרים חדשני ומוגן בפטנט של צעצועים מתקפלים, המאפשר לילדים ליהנות מחוויית גן משחקים גם בדירות אורבניות קטנות. החברה מובילה את קטגוריית צעצועי ה- Indoor playground, אשר נמצאת בצמיחה מהירה כחלק מתהליך האורבניזציה הגלובאלי והמעבר של משפחות צעירות לדירות אורבניות קטנות. POPIN מאפשרת את חוויית גן המשחקים באמצעות משחקים עמידים אשר נפרשים ומתקפלים תוך שניות.

הגודל כן קובע!

POPIN פיתחה שיטת קיפול מהפכנית אשר מאפשרת נשיאת עומסים כבדים. טכנולוגית הקיפול הייחודית של POPIN (StrongFold™) הופכת את הקרטון למבנה יציב ובטוח, ומאפשרת יצירת מתקני משחק מכל סוג שבעולם. המוצרים קלים לנשיאה, מתקפלים בקלות ובמהירות ונוחים לאחסון. עליות האחסון והשינוע הזולות מהוות יתרון עצום לסדרת המוצרים של POPIN בכל הנוגע להפצת מוצרי החברה. בנוסף, כל המוצרים בעלי אישורי הבטיחות הרלוונטיים למדינות בהם יימכרו (ארה"ב, אירופה וכד').

שחקנית חדשה ומבטיחה בשוק של 90 מיליארד דולר בשנה

POPIN פורצת דרך כמותג המוביל בשוק צעצועים חדש וצומח: Indoor playground - מתקני גן משחקים לשימוש בתוך סלון הבית. שוק הצעצועים העולמי מוערך בכ- 90 מיליארד דולר בשנה וגדל כל שנה בקצב של 2.3%. קטגוריית "גן המשחקים הביתי" גדלה יחד עם מגמת המעבר לבנייה עירונית צפופה, וצפויה לגלגל מיליארדי דולרים בשנים הקרובות. POPIN מציעה פתרון ייחודי ויצירתי לשוק ענק של מאות מיליוני משפחות עירוניות עם סלון גדוש בצעצועים.

 

POPIN משתפת פעולה עם Amazon בדרך הבטוחה לשוק הבינלאומי 

החברה השלימה קמפיין מכירות מוצלח דרך פלטפורמת Headstart, חתומה על חוזים אסטרטגיים עם שותפים מובילים בתחומי הייצור, השילוח והשיווק ונערכת להפצת מוצריה בשוק הבינלאומי. לאחרונה נבחרה POPIN להתחיל את תהליך ההשתתפות בתוכנית ה- launch pad של Amazon למכירת מוצריה באתר.

 

השקעה עם משקיע מוביל בעל היסטוריה של אקזיטים מוצלחים

הצוות של POPIN מורכב ממומחים בעיצוב תעשייתי, מכירה ושיווק עם ניסיון מהותי בעולם הצעצועים. יחיאל קורץ, משקיע פעיל בחברה, הנו בעל ניסיון של 29 שנים כדירקטור ומשקיע פרטי במספר חברות, עם הצלחה מוכחת משלב ההקמה ועד לייצור מכירות ואקזיטים. בין החברות: חברת גאלאתיאה, אשר נמכרה לחברת סארין הישראלית, וחברת Evature שנמכרה לחברת Booking.com.

פיצ'

פיצ'

“Free play is an essential part of childhood. All children should be afforded ample, unscheduled, independent non screen time to be creative to reflect and to decompress” (American Academy of Pediatrics)

מחקרים רבים מראים שיכולות החיברות (סוֹצְיָאלִיזָצְיָה) אצל ילדים נבנות על ידי חוויות משותפות בתוך משחקי דמיון פעילים. הורים רוצים להעניק לילדיהם סביבת גדילה פעילה ועשירה בדמיון ומשחק. מסיבה זו, מוצרים כמו מטבח, בית ומכונית, המדמים את פעילות חיי ההורים, כל כך פופולריים.

 

הבעיה

בניה אורבנית מודרנית וצפופה גורמת להורים לוותר על הענקת חווית פעילות לילדיהם, בגלל גודלם של מתקני המשחק הקיימים. על אף העלייה הדרמטית במספר המשפחות הגרות בדירות עירוניות קטנות, לא נמצאה עדיין תשובה הולמות לבעיית האחסון של משחקי-פעילות. הפתרונות הקיימים, כדוגמת מתקני משחק מבד, קרטון או פלסטיק מתקפל, הינם חלשים מבחינה מבנית ואינם מעניקים חוויה המשתווה לחוויית גן המשחקים. בנוסף, ההקמה והקיפול של צעצועים אלו היא לרוב מורכבת ואורכת זמן רב מדי, דבר הגורם להורים ולילדים לזנוח אותם בארון.

 

הפתרון

מתקני המשחק של POPIN נוצרו במיוחד כדי לאפשר את חווית גן המשחקים בתוך הדירה, תוך מתן מענה אופטימלי לבעיית האחסון האופיינית לדירות במרחב העירוני. כל זאת, בבטיחות גבוהה ובמחיר שווה לכל נפש.

המוצרים

POPIN חודרת לשוק עם קו מוצרים ראשוני, אשר כולל 4 מוצרים:

 • מטבח
 • שולחן-ספינה
 • בית משחק בצורת פטרייה
 • מכונית

היתרון המרכזי של מוצרי POPIN, מלבד היותם מהנים ומעניקים שעות של משחק פעיל לילד,

הוא היעילות: ב 5 שניות בלבד, ניתן לקפל את המוצר לאריזה שטוחה בעובי של פחות מ 5 ס"מ.

כל מתקני POPIN:

 • מתקפלים- נפתחים ונסגרים בתוך שניות לעובי של 5 סנטימטר (ללא הרכבה כלל)
 • עמידים וקשיחים- מחזיקים יותר מ 50 ק"ג, מעל 1000 שעות משחק
 • נוחים לאחסון- ניתן לאחסן בכל מקום (מאחורי הארון או הספה, וכו׳)
 • קלים לנשיאה - ניתן לקחת לכל מקום (לסבא וסבתא, לחברים)
 • עשויים מחומרים ברי קיימא - כל מתקני המשחק עשויים מקרטון ממוחזר וניתנים למחזור מלא.
 • מוגנים בפטנט (כל מתקן מוגן על ידי פטנט נפרד).
 • עברו בהצלחה מבחני תקן צעצועים של מכון התקנים הישראלי ולכן מתאימים גם לתקן האירופאי לצעצועים .EN 71-73. כמו כן, המוצרים נמצאים בתהליך לקבלת תו תקן ASTM F963  ו ASTM F1148 של מכון התקנים האמריקאי‎‏.

 

הטכנולוגיה / איך זה עובד

איך מתקנים קלי משקל מקרטון יכולים להחזיק את העומסים וגם להתקפל ב-5 שניות?

שימוש בקרטון מחוזק במקום פלסטיק הופך את המשחק לכזה הניתן לקיפול, אחסון ושינוע. שני החסרונות הבולטים של מוצרי הקרטון ,חולשה מבנית והרכבה מסובכת,  אינם קיימים במוצרי POPIN בזכות העיצוב המהפכני שנשען על טכנולוגיית הקיפול Strongfold - שיטת התכנון הייחודית של POPIN, המאפשרת עמידות בעומסים גבוהים ועם זאת להתקפל לאריזה דקה:

 • קיפול מסוג "פופ-אפ", מאפשרת למוצר להיפתח ולהיסגר בקלות כיחידה אחת (Collapsable)
 • קיבוע התנועה במצב הפתוח ויצירת חוזק מבני באמצעות מבנים קשיחים (Structural rigidity)

שיטת התכנון והייצור

 • בשלב התכנון הראשון נבנה מתקן המשחק מקרטון על ידי פישוט צורתו למשטחים שטוחים. קווי הקיפול בין המשטחים מספקים גיאומטריה מבנית נוקשה, המעניקה חוזק פיזי למשחקים.
 • בשלב התכנון השני נעשה שימוש בכלים מתמטיים מעולם האוריגמי לחישוב האורך והזוויות הנדרשים לקפל את הצעצוע ליחידה אחת שטוחה.
 • הייצור הסופי מתבצע במפעלי קרטון סטנדרטיים באמצעות מכונות המסוגלת לייצר אלפי יחידות ביום, החל מקיפול הקרטון  ועד להרכבה מלאה.

יתרונות לוגיסטיים ועסקיים

 • יתרונות השילוח והאחסון של המשחקים המקופלים של POPIN מאפשרים רווח שולי גבוה ממכירה ישירות ללקוח בפלטפורמות מקוונות. פעמים רבות, רכישת משחק גדול ומהנה לילד מצריכה הגעה מיוחדת לחנות. במידה והלקוח מעוניין לרכוש את המשחק בפלטפורמה מקוונת, עלויות השילוח מייקרות את המחיר באופן משמעותי.
 • פטנטים - כל אחד מן ממתקני המשחק מוגן בפטנטים רשומים, מבני משנה והנעילות הגאומטריות גם מוגנות בפטנט.
 • אוטומציה של תהליך הייצור, אשר תוזיל את העלויות ותאפשר את העברת הייצור לקרבת שוקי היעד.

הצוות

הצוות

אורי משקל
מנכ"ל ומייסד
בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לעיצוב ואמנות בבצלאל. מתמחה בנישת עיצוב ייחודית של מוצרים מתקפלים, עיצב עשרות מוצרים מחומרים מגוונים ללקוחות שונים, עיצוביו זכו בהוקרה ובפרסים. אורי הוא פעיל נלהב בתחום העיצוב הבר קיימא ואף הקים ספריית חומרי גלם ירוקים בבצלאל. היום הוא משמש כיועץ ומרצה בתחום מוצרי קרטון. בהשראת ספרי פופ-אפ ואהבה גדולה לצעצועים, ייסד אורי את POPIN toys, במחשבה לייצור מוצרים מחומרים ירוקים ומתכלים ולהביא פתרונות אמיתיים לבעיות של הורים בעולם המודרני.

 • מייסד
ניב בורנשטיין
סמנכ״ל שיווק ומכירות ומייסד שותף
יזם מנוסה בעל 5 שנות ניסיון מוכח של שווק ומכירות בשוק הצעצועים, ניב מביא אתו שילוב ייחודי של חשיבה אסטרטגית עם כישרון לביצוע קפדני, אנרגטי, יצירתי ומלא מוטיבציה, ניסיון עבודה נרחב (B2B, B2C), הן בארגונים גדולים והן בסטארטאפים. ניב ייסד חברת סטארט-אפ אשר עסקה בפיתוח משחקי מובייל משולבי מוצרים פייזים לילדים והיה אחראי על כל שלבי השווק והמכירות של המוצרים הפיזיים של החברה הן בבניית האסטרטגיה והמתודולוגיה ועד שלב היישום וביצוע התוכניות, ניהל משא ומתן עם מפיצי צעצועים גדולים בכל העולם, כולל חנויות קמעונאיות גדולות כגון וול מארט, Toys R Us המליס והרודס, מאמציו הביאו קרוב ל5 מיליון דולר מכירות גלובליות. ניב הוא בוגר תואר ראשון (B.A) בחוג לקולנוע וטלוויזיה בפקולטה לאמנויות באונ׳ תל אביב.

 • מייסד
יחיאל קורץ
יו"ר הדירקטריון
ניסיון של 29 שנים בתפקידים בכירים וכמשקיע: 11 שנים בתחום הפיתוח, שיווק ומכירות בחברות מובילות כגון פיברוניקס וMRV Communications , שם יזם במשותף חטיבה חדשה אשר הגיעה למכירות שנתיות של מעל ל $100m. תפקיד אחרון סמנכל מכירות אסטרטגיות, עם מכירות שנתיות ישירות של כ$20m ברחבי העולם. 18 שנים של ניסיון בתחום השקעות וליווי חברות הזנק כמשקיע פרטי, כמנהל השקעות בכיר בקרן הון סיכון Apax Partners וכסמנכל השקעות בחממת קסניה דירקטור ומשקיע פרטי במספר חברות, עם הצלחה מוכחת משלב הקמה עד לייצור מכירות ואקזיט. בין החברות: חברת גאלאתיאה, אשר נמכרה לחברת סארין הישראלית בהחזר השקעה של למעלה מ 7x חברת Evature שנמכרה לחברת Booking.com בהחזר השקעה של למעלה מ 14x בעל השכלה בתחומים טכנולוגיים ועיסקיים: BScEE משנת 1989 בהצטיינות מהטכניון תואר MBA משולב מ Northwestern University ואוניברסיטת תל אביב מועמד לתואר דוקטור במנהל עסקים, אוניברסיטת International School of Management, פריז

 • יו''ר הדירקטוריון

עדכונים 3

עדכונים 3

 • תאריך עדכון: 27/03/2019
  משקיעים יקרים, שמחים לעדכן שפופין תהיה מוצגת היום בשעה 19:45 בתוכנית ״תוכנית חיסכון״ של מנחם הורוביץ בערוץ 12 (קשת) מוזמנים לצפות ולהתרשם. בנוסף יש תאריך להשקה הרשמית שלנו בקיקסטאטר! ה10 לאפריל 2019. אתם מוזמנים להתעדכן בכל מה שקשור להשקה דרך דף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/pg/popintoys/ תודה,
 • תאריך עדכון: 28/02/2019
  אנו גאים לבשר שצעצועי פופין זכו בעיטור הזהב בקטגוריית מוצרי הילדים בתחרות International Design Awards היוקרתית (idesignawards.com) פופין זכתה במקום הראשון מבין מאות מתמודדים, הזכייה מעידה שהתעשייה מכירה במוצרים שלנו כחדשניים, איכותיים ובעלי עיצוב יוצא דפן בייחודו.
 • תאריך עדכון: 21/02/2019
  בקשה לאישור פטנט נוסף הוגשה בהצלחה למשרד הפטנטים וסימני המסחר בארה'ב (USPTO). הפטנט מגן על הנעילות הגיאומטריות ועל המבנים של מתקני המשחק החדשים של POPIN. כמו כן, הפטנט מגן מפני העתקות של הנעילות הגאומטריות ושל המבנים הייחודיים של החברה, שמאפשרים קיפול של מתקני המשחק מחד ומאופיינים בחוזק מבני מנגד.
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו