Pruvo

Pruvo היא פלטפורמה אוטומטית המציעה הוזלה משמעותית במחירי חדרי המלון המוזמנים ברשת לאחר ביצוע ההזמנה. Pruvo מבצעת מעקב מחירים רציף ומשיגה עבור המשתמש עד 67% הנחה. החברה שנוסדה לפני כשנה מייצרת הכנסות ומציגה קצב גידול מרשים במשתמשים.

475% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: Itai Marcipar
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תיירות

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

כלי חדשני – שחוסך למשתמשים הון

קצת מעל שנה מהשקתה, Pruvo כבר זוכה להתלהבות רבה מצד משתמשים בארץ ובעולם, בעיקר בגלל הפשטות של השימוש, וההנחות הגדולות שניתן להשיג, בכזו קלות! Pruvo חוסכת את הזמן הרב הכרוך בחיפוש אחר חדר מלון בדיל משתלם, ומאפשרת את השקט שבידיעה שאם יש מחיר זול יותר – המערכת כבר תמצא אותו, ותעשה את כל העבודה עבורו. השירות בדרכו להפוך לכלי עזר חיוני למתכנני נסיעות מכל סוג, ממש כמו KAYAK ושירותים דומים לאיתור טיסות מוזלות, שהפכו לכלי עזר בסיסי ונפוץ.

 

הצלחה וחשיפה אדירה בזמן קצר

Pruvo עלתה לאוויר במאי 2016, וכבר הספיקה לחסוך מאות אלפי דולרים למשתמשים, עם קצב גידול משמעותי מדי חודש (במשתמשים ובהזמנות). המערכת ביצעה עד כה מעקב מחירים אחר למעלה מ-10,000 הזמנות, בסכום כולל של מספר מיליוני דולרים.

 
   

ההצלחה הרבה של Pruvo סוקרה בכלי התקשורת המובילים בישראל (מאקו, רשת, כאן, גלובס, גיקטיים ועוד) וב-15 מדינות נוספות ברחבי העולם.

 

הצעה שאי אפשר לסרב לה

ההצלחה הגדולה לה זכה השירות בזמן כה קצר, איפשרה ל-Pruvo להנות מהפצה ויראלית משמעותית ככלי צמיחה אורגנית בעל ערך, ואינה מקרית: הרי מדובר בהצעה שאי אפשר לסרב לה מבחינת הלקוח, בוודאי ככל שסכום ההזמנה המקורית שלו גדול ומשמעותי כמו במקרה של יעדים יקרים, תקופות עומס עונתיות, או חופשה משפחתית מרובת משתתפים.

השימוש ב-Pruvo קורץ לא רק בגלל שהוא חינמי – הוא פשוט מאפשר ללקוחות, ללא כל הוצאה או התחייבות מצדם, להנות מהנחה של עד עשרות אחוזים! לא פלא שהם מתלהבים ורצים לספר לחברים ברשת:

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\Pruvo\SOCIALMEDIA.jpg

לחצו כאן לביקורות משתמשים נוספות.

 

השקעה בטכנולוגיה בעלת הכנסות – בגיוסה הראשון

Pruvo מייצרת רווחים כבר היום, ולמעשה עד כה פיתחה והפיצה את השירות בכוחות עצמה ללא מימון חיצוני. כעת כשהיא מייצרת הכנסות וצומחת, הגיע הזמן לגייס את ההון הנדרש לצורך המשך התפתחות המערכת, פיתוח אלגוריתמים חכמים שיוכלו לחזות דפוסי התנהגות ושינויים עתידיים על בסיס ניתוח ביג דאטה בשוק המלונות ובהמשך שווקים נוספים, ותוכל להציע ללקוחות פרטיים את המחירים הטובים ביותר, לחדרי מלונות ושירותי נסיעה ותיירות אחרים.

 

התרחבות לשווקים עולמיים חדשים

Pruvo מתכננת להתרחב ולהציע את שירותיה לענף הנסיעות העסקיות, ותספק הנחות ענק גם לעסקים ותאגידים, בשוק המוערך בהיקף של כ-16 מיליארד דולר, נכון לנתוני סוף 2015.

לצד פעילות מתוכננת במגזר העסקי והארגוני, בחודשים האחרונים זכתה Pruvo גם לחשיפה מרשימה ברשתות תקשורת מובילות, ב-15 מדינות שונות באמריקה הלטינית, ולעניין רב מצד קהל הגולשים האדיר דובר הספרדית. החברה מתכננת להשקיע משאבים בהמשך בהעמקת החדירה לאמריקה הלטינית, ובהתרחבות שיווק בכלים שונים לשווקים עולמיים נוספים.

פיצ'

פיצ'

על מהפכת השמיים הפתוחים כבר שמעתם ואולי כבר ניצלתם את המחירים הזולים של כרטיסי הטיסה, אבל מה לגבי קצת לואו-קוסט גם בעלויות הלינה היקרות? הרי מדובר בהוצאה שעולה לנוסעים כיום הרבה יותר מהטיסה עצמה.

בניגוד לקווי תעופה חדשים ודילים זולים בחברות טיסה לואו קוסט שמספרם רק גדל, מספר המלונות ביעדים השונים בעולם גדל בקצב נמוך בהרבה, ונשאר במיקום הראשון ברשימה, כהוצאה הגדולה ביותר בסל ההוצאות הכרוך בכל חופשה או נסיעת עסקים. 

הגיע הזמן להגיד שלום למהפכה של Pruvo: מחירי מלונות משתנים כל הזמן, גם לאחר ביצוע ההזמנה, תמיד קיים סיכוי של כ-40% שמחיר החדר ירד בהמשך, כך לא משנה כמה זמן ומאמץ תשקיעו במציאת הדיל השווה ביותר באותו רגע.

Pruvo קולטת הזמנות שבוצעו בכל אתר, מבצעת מעקב מחירים אוטומטי מסביב לשעון על פני מאות אתרים וספקים שונים, ומשיגה עבור הלקוח דיל עבור אותו החדר בדיוק, בהפרש משמעותי שיכול לנוע בין עשרות למאות דולרים.

רוב הלקוחות כמובן אינם מודעים לאפשרות בכלל, מה שמשרת היטב את המלונות: בעוד שבענפי התיירות השונים אנו רואים ירידה מתמדת במחירים בשל הקטנת מתח הרווחים על ידי החברות, לא כך הדבר בשוק המלונות אשר נהנה ממתח רווחים עצום של עשרות אחוזים!

איך זה עובד?

תחילה, הלקוח מעביר במייל את ההזמנה שלו, כפי שהתקבלה לאחר ביצועה. המערכת המתקדמת של Pruvo קולטת אותה ומבצעת מעקב מחירים 24/7 בניסיון לאתר את המחיר הטוב ביותר עבור אותו סוג חדר בדיוק, באותם תאריכים ובאותו מלון, ומיידעת את הלקוח ברגע שאיתרה מחיר טוב יותר.

בשלב זה, Pruvo תסייע ללקוח להזמין מחדש את אותו החדר במחיר טוב יותר ולאחר מכן בביטול ההזמנה היקרה יותר, תוך חיסכון אדיר לחופשה הקרובה, וללא כל סיכון או עלות.

Pruvo מציעה למשתמשים גם תוסף לדפדפן Chrome, שיחל לעקוב אחר הזמנות מרגע שהן מבוצעות ללא צורך בהעברת המייל, ותתחיל לחפש מחירים טובים יותר באופן אוטומטי.

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\Pruvo\how.jpg

המערכת מאתרת דילים באמצעות כלים שאינם זמינים או חשופים לכל לקוח בעת שיטוט באתר הזמנות המלון בו הוא משתמש, כמו הנחות לחברים רשומים, מחירים נסתרים ועוד הנחות אשר אינן זמינות לקהל הרחב.

הצוות

הצוות

איתי מרסיפר
מנכ"ל
בוגר מערכות מידע בפקולטה למדעי המחשב בטכניון. במהלך שירותו הצבאי בחיל האוויר, פיתח איתי מרסיפר תוכנה לניהול ציוד קרקע למטוסים וזכה ב 3 פרסי הצטיינות במהלך השירות. כשבוע לאחר שסיים את שירותו הצבאי, הקים עסק עצמאי למתן שירותי IT לעסקים אשר על לקוחותיו נמנים ארגונים כגון: אתו"ס (עיריית חיפה), מכבי חיפה כדורסל, משרדי עורכי דין, חברות קבלניות ועוד.

  • מייסד
רגב ברודי
סמנכ"ל פיתוח
רגב הוא בוגר תואר 4 שנתי במדעי המחשב בטכניון, בעל שלוש שנות ניסיון באדמיניסטרציית לינוקס של תשתיות הפיתוח של אינטל, במסגרת עבודת סטודנט. לרגב ארבע שנות ניסיון בפיתוח תוכנה והתמחות במערכות מבוזרות, וכן ניסיון רב בתהליכי הפיתוח, מכתיבת הקוד עד לשחרור גרסאות.

  • מייסד
דורון נדיבי
סמנכ"ל פיתוח עסקי
משנת 2014 מנהל דורון עסק עצמאי לייעוץ לחברות. לאחר שירותו הצבאי כלוחם, בתפקידי סגן מפקד צוות לוחמים ומפקד צוות חילוץ ביחידת 669, עבר להתגורר באיזורי דרום-מרכז אמריקה והודות לקשריו הרבים הן בקוסטה ריקה והן בישראל, נבחר לכהן בדירקטוריון של לשכת המסחר של ישראל - קוסטה ריקה. דורון נתקל ב-Pruvo בעת עבודתו על אחד משני ספרים שפרסם, השמים דגש על תכנון נכון של חופשות והזמנת חופשה במחיר הכי טוב. מאז הצטרפותו ל-Pruvo קידם חשיפה תקשורתית של השירות, בתור התחלה, ב-15 מדינות ברחבי אמריקה הלטינית.

איתי גרין
Advisory Board
איתי הוא המקים והמוביל של קהילת ה-ITTS - קהילת הסטארטאפים הישראלים בתחום התיירות, אשר מונה מעל 150 סטארטאפים - בעל ניסיון רב בעולם התיירות. מוביל פעילות החדשנות של אמדאוס בישראל, יועץ לחדשנות בארגונים כגון אלקטרה ועוד. לאיתי ידע רב והבנה מעמיקה של תחום הנסיעות, במקביל להבנה עמוקה בהטמעת חדשנות בארגונים.

  • יועץ

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו