מפרסם: Itai Marcipar
CEO
שתפו

Pruvo

Pruvo היא פלטפורמה אוטומטית המציעה הוזלה משמעותית במחירי חדרי המלון המוזמנים ברשת לאחר ביצוע ההזמנה. Pruvo מבצעת מעקב מחירים רציף ומשיגה עבור המשתמש עד 67% הנחה. החברה שנוסדה לפני כשנה מייצרת הכנסות ומציגה קצב גידול חודשי ממוצע של 34% במשתמשים.

$ 475,166

גויסו עד כה

35

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed
קטגוריה:תיירות
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 35
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

כלי חדשני – שחוסך למשתמשים הון

קצת מעל שנה מהשקתה, Pruvo כבר זוכה להתלהבות רבה מצד משתמשים בארץ ובעולם, בעיקר בגלל הפשטות של השימוש, וההנחות הגדולות שניתן להשיג, בכזו קלות! Pruvo חוסכת את הזמן הרב הכרוך בחיפוש אחר חדר מלון בדיל משתלם, ומאפשרת את השקט שבידיעה שאם יש מחיר זול יותר – המערכת כבר תמצא אותו, ותעשה את כל העבודה עבורו. השירות בדרכו להפוך לכלי עזר חיוני למתכנני נסיעות מכל סוג, ממש כמו KAYAK ושירותים דומים לאיתור טיסות מוזלות, שהפכו לכלי עזר בסיסי ונפוץ.

 

הצלחה וחשיפה אדירה בזמן קצר

Pruvo עלתה לאוויר במאי 2016, וכבר הספיקה לחסוך מעל 200 אלף דולר למשתמשים, עם קצב גידול ממוצע של %34 מדי חודש (במשתמשים ובהזמנות). המערכת ביצעה עד כה מעקב מחירים אחר למעלה מ-10,000 הזמנות, בסכום כולל של כ-6 מיליון דולר.

 
   

ההצלחה הרבה של Pruvo סוקרה בכלי התקשורת המובילים בישראל (מאקו, רשת, כאן, גלובס, גיקטיים ועוד) וב-15 מדינות נוספות ברחבי העולם.

 

הצעה שאי אפשר לסרב לה

ההצלחה הגדולה לה זכה השירות בזמן כה קצר, איפשרה ל-Pruvo להנות מהפצה ויראלית משמעותית ככלי צמיחה אורגנית בעל ערך, ואינה מקרית: הרי מדובר בהצעה שאי אפשר לסרב לה מבחינת הלקוח, בוודאי ככל שסכום ההזמנה המקורית שלו גדול ומשמעותי כמו במקרה של יעדים יקרים, תקופות עומס עונתיות, או חופשה משפחתית מרובת משתתפים.

השימוש ב-Pruvo קורץ לא רק בגלל שהוא חינמי – הוא פשוט מאפשר ללקוחות, ללא כל הוצאה או התחייבות מצדם, להנות מהנחה של עד 67%! לא פלא שהם מתלהבים ורצים לספר לחברים ברשת:

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\Pruvo\SOCIALMEDIA.jpg

לחצו כאן לביקורות משתמשים נוספות.

 

השקעה בטכנולוגיה בעלת הכנסות – בגיוסה הראשון

Pruvo מייצרת רווחים כבר היום, ולמעשה עד כה פיתחה והפיצה את השירות בכוחות עצמה ללא מימון חיצוני. כעת כשהיא מייצרת הכנסות וצומחת, הגיע הזמן לגייס את ההון הנדרש לצורך המשך התפתחות המערכת, פיתוח אלגוריתמים חכמים שיוכלו לחזות דפוסי התנהגות ושינויים עתידיים על בסיס ניתוח ביג דאטה בשוק המלונות ובהמשך שווקים נוספים, ותוכל להציע ללקוחות פרטיים את המחירים הטובים ביותר, לחדרי מלונות ושירותי נסיעה ותיירות אחרים.

 

התרחבות לשווקים עולמיים חדשים

Pruvo מתכננת להתרחב ולהציע את שירותיה לענף הנסיעות העסקיות, ותספק הנחות ענק גם לעסקים ותאגידים, בשוק המוערך בהיקף של כ-16 מיליארד דולר, נכון לנתוני סוף 2015.

לצד פעילות מתוכננת במגזר העסקי והארגוני, בחודשים האחרונים זכתה Pruvo גם לחשיפה מרשימה ברשתות תקשורת מובילות, ב-15 מדינות שונות באמריקה הלטינית, ולעניין רב מצד קהל הגולשים האדיר דובר הספרדית. החברה מתכננת להשקיע משאבים בהמשך בהעמקת החדירה לאמריקה הלטינית, ובהתרחבות שיווק בכלים שונים לשווקים עולמיים נוספים.

פיצ'

הרעיון

על מהפכת השמיים הפתוחים כבר שמעתם ואולי כבר ניצלתם את המחירים הזולים של כרטיסי הטיסה, אבל מה לגבי קצת לואו-קוסט גם בעלויות הלינה היקרות? הרי מדובר בהוצאה שעולה לנוסעים כיום הרבה יותר מהטיסה עצמה.

בניגוד לקווי תעופה חדשים ודילים זולים בחברות טיסה לואו קוסט שמספרם רק גדל, מספר המלונות ביעדים השונים בעולם גדל בקצב נמוך בהרבה, ונשאר במיקום הראשון ברשימה, כהוצאה הגדולה ביותר בסל ההוצאות הכרוך בכל חופשה או נסיעת עסקים. 

הגיע הזמן להגיד שלום למהפכה של Pruvo: מחירי מלונות משתנים כל הזמן, גם לאחר ביצוע ההזמנה, תמיד קיים סיכוי של כ-40% שמחיר החדר ירד בהמשך, כך לא משנה כמה זמן ומאמץ תשקיעו במציאת הדיל השווה ביותר באותו רגע.

Pruvo קולטת הזמנות שבוצעו בכל אתר, מבצעת מעקב מחירים אוטומטי מסביב לשעון על פני מאות אתרים וספקים שונים, ומשיגה עבור הלקוח דיל עבור אותו החדר בדיוק, בהפרש משמעותי שיכול לנוע בין עשרות למאות דולרים.

רוב הלקוחות כמובן אינם מודעים לאפשרות בכלל, מה שמשרת היטב את המלונות: בעוד שבענפי התיירות השונים אנו רואים ירידה מתמדת במחירים בשל הקטנת מתח הרווחים על ידי החברות, לא כך הדבר בשוק המלונות אשר נהנה ממתח רווחים עצום של עד 50%!

איך זה עובד?

תחילה, הלקוח מעביר במייל את ההזמנה שלו, כפי שהתקבלה לאחר ביצועה. המערכת המתקדמת של Pruvo קולטת אותה ומבצעת מעקב מחירים 24/7 בניסיון לאתר את המחיר הטוב ביותר עבור אותו סוג חדר בדיוק, באותם תאריכים ובאותו מלון, ומיידעת את הלקוח ברגע שאיתרה מחיר טוב יותר.

בשלב זה, Pruvo תסייע ללקוח להזמין מחדש את אותו החדר במחיר טוב יותר ולאחר מכן בביטול ההזמנה היקרה יותר, תוך חיסכון אדיר לחופשה הקרובה, וללא כל סיכון או עלות.

Pruvo מציעה למשתמשים גם תוסף לדפדפן Chrome, שיחל לעקוב אחר הזמנות מרגע שהן מבוצעות ללא צורך בהעברת המייל, ותתחיל לחפש מחירים טובים יותר באופן אוטומטי.

Description: D:\Docs\מסמכים ופקסים\EXITVALLEY\Pruvo\how.jpg

המערכת מאתרת דילים באמצעות כלים שאינם זמינים או חשופים לכל לקוח בעת שיטוט באתר הזמנות המלון בו הוא משתמש, כמו הנחות לחברים רשומים, מחירים נסתרים ועוד הנחות אשר אינן זמינות לקהל הרחב.

השוק

היקף הזמנות בתי המלון אונליין, הניתנות לביטול חינם, מוערך בכ-440 מיליארד דולר. מתוכם בכ-36% מההזמנות מתרחשת ירידת מחיר לאחר ביצוע ההזמנה. נתונים עדכניים אלו מ-2016 מביאים את הערכת השוק הפוטנציאלי של Pruvo להיקף של כ-158 מיליארד דולר מדי שנה.

Pruvo עלתה לאוויר רק במאי 2016 אבל כבר הספיקה לחסוך מאות אלפי דולרים למשתמשים ברחבי העולם, וסוקרה באופן נלהב ברשתות התקשורת המובילות (מאקו, רשת, כאן, גלובס, גיקטיים ועוד).

בחודשים האחרונים, Pruvo החלה להתפשט במדינות אמריקה הלטינית, בעזרתו של דורון נדיבי, סמנכ"ל פיתוח עסקי אשר הביא לחשיפת Pruvo ברשתות תקשורת מובילות ב-15 מדינות שונות באמריקה הלטינית.

 

מתחרים

המתחרים העיקריים של Pruvo הם שירותים דוגמת Dreamcheaper, Tingo, Yapta, TripBam, RoomsNinja ו-BetterHotel.

 Pruvo נהנית מיתרונות רבים, החל מאלגוריתמים מתקדמים ויכולות טכנולוגיות ייחודיות המסייעות לאיתור מחירים שאינם זמינים לקהל הרחב. בד בבד עם שקיפות בתהליך ההזמנה המחודשת המאפשרת הזמנה ישירות מהאתרים הגדולים במחירים מיוחדים אשר אינם זמינים לכל דורש, במטרה לאתר ללקוח את ההנחה הגדולה ביותר.

בהיבט השיווקי, Pruvo ביצעה מחקר וניטור מעמיק במשך למעלה משנה של דפוסי ההתנהגות של לקוחותיה ובכך איתרה את הנקודות המביאות להפצה ויראלית משמעותית על ידי משתמשיה על גבי הרשתות החברתיות.

Pruvo זמינה למשתמשים בשפות אנגלית, עברית וספרדית, רואה את נושא שירות הלקוחות הטוב ביותר כערך עליון, וזוכה לדירוג בהתאם – 5.0/5.0. החברה זיהתה את הדפוסים אשר מייצרים הפצה ויראלית ברשתות החברתית, דבר המסייע לה להגיע ללקוחות חדשים, בעלות נמוכה משמעותית מהנהוג בשוק.

כלי נוסף ומהותי המבדיל את Pruvo מהעדר הוא מערך האלגוריתם הייחודי לאיסוף וניתוח ביג דאטה, הכולל אלגוריתמי חיזוי המאפשרים למערכת לצפות מתי יתרחשו ירידות מחיר מהותיות ואיפה. בהמשך, ככל שיצטברו יותר הזמנות במערכת ייתווספו יכולות נוספות המאפשרות חיזוי של דפוסים בענף המלונות ואף התרחבות לתחומי פעילות נוספים כטיסות, אטרקציות תיירותיות ועוד.

אסטרטגית האקזיט

מודל עסקי

הטכנולוגיה של Pruvo כבר מייצרת רווחים!

Pruvo עובדת במודל שותפות (affiliation) עם אתרי ההזמנות הגדולים (OTA) – דוגמת Expedia, Booking.com וכו' – כאשר מאותר מחיר טוב יותר ללקוח, ההזמנה המחודשת מתבצעת דרך חשבון האפיליאציה של Pruvo, תוך קבלת עמלה של 4-10% מכלל עלות כל הזמנה.

החברה חתומה גם על חוזי פעילות קבועה ומתמשכת עם ספקים מובילים ובהם Tourico Holidays, Innstant ו-PTC המאפשרים ביצוע הזמנות מחודשות דרך מנוע Pruvo באופן ישיר. במודל זה מתוגמלת Pruvo ב-10-30% מכלל עלות ההזמנה ללקוח.

אסטרטגיית האקזיט

קצב הצמיחה החודשי של Pruvo מהשקתה בקיץ שעבר עומד על כ-34% של גידול קבוע ומתמיד, הן בהיקף המשתמשים והן בכמות ההזמנות:

החברה מתכננת לצמוח בדרך לאקזיט בכמה אפיקים:

 • שותפות עם סוכני נסיעות – אלו יוכלו להציע ללקוחותיהם את שירותי PRUVO כחלק מסל מוצרי החברה ולהעניק ללקוחותיהם תעריפים בלעדיים בתנאים מועדפים, תוך חלוקת הרווח עם Pruvo.
 • צמיחה ויראלית אורגנית – כבר הוכיחה את עצמה ככלי המשמעותי ביותר שתרם לקצב הגידול לו זכתה Pruvo מאז הקיץ שעבר – בממוצע 34% מדי חודש! ככל שיגדל מספר ההזמנות-מחדש, כך יואץ קצב גדילת השירות, כשהצפי הוא כי יעלה אף על הנתונים הקיימים.
 • פעילות עסקית – שירותי החברה יוצעו לעסקים וארגונים, ויאפשרו חסכון של כ-10% בממוצע גם בעלויות הארגוניות הקשורות בנסיעות עסקים.

 

החזון

ההפצה הויראלית האורגנית של השירות, והגדילה המתמדת והמרשימה בכמות המשתמשים באתר, מנבאים לשירות קהל יעד אדיר של משתמשים בכל רחבי העולם, בדרכה של Pruvo לעמדת מובילת שוק והתרחבות לשווקים חדשים.

מספרים אלו רק יילכו ויצמחו, ככל שהשירות יתרחב בהמשך לכדי פתרון כולל לענפים נוספים כגון טיסות, רכבים להשכרה, אטרקציות ושירותים אחרים המוצעים לנוסעים, ויציע הוזלות משמעויות גם בתחומים אלו, שוב, ללא כל עלות או התחייבות מצד הלקוח.

רכישות בשוק הזמנות האונליין

מבט חטוף בשוק הזמנת המלונות אונליין והרכישות שבוצעו בענף, מראות בבירור את המגמה המתמשכת, לרכישת חברות אשר קמות וצוברות נתח שוק מחברות אלה: "השוק אמנם נראה תחרותי, אך מפת הבעלויות בו מראה כי כמעט כל האתרים הגדולים בתחום שייכים לאחת משתי הענקיות. בכל פעם שצומח שחקן שמצליח להתחרות באחת מהשתיים, הוא נרכש על ידי אחת מהן. אסטרטגיית הרכישה האגרסיבית צפויה להימשך: כל קבוצה תקנה כל אתר שעלול להוות תחרות עבורה, בכדי להגדיל את נתח השוק שלה" - TheMarker, 1.8.2017

בד בבד, אחת לזמן מה קמות חברות אשר מאיימות לפגוע בהגמוניה של פרייסליין ואקספדיה המובילות, ולהפוך לשחקן משמעותי בשוק, ויש לזכור שמלבדן פועלות בענף גם שחקניות צומחות שכבר יש לשים אליהן לב, כמו TripAdvisor ו–Ctrip הסינית.

היתרון הגדול של Pruvo היא היכולת להציע לחברות אלה את היכולת "לרכוש" לקוחות אשר כבר הזמינו מלון אצל החברה המתחרה, וכך להגדיל את נתח השוק שלהן על חשבון המתחרים. העובדה כי מתחרה כלשהו עשוי לשים עליה את ידו, ולמעשה זו רק שאלה של זמן כנראה, מהווה גם היא זרז משמעותי מאוד, בדרך לאקזיט אפשרי בקנייה על ידי ענקית קיימת או צומחת מהתחום.

שימוש בכספי הגיוס

חלוקת כספי הגיוס תבוצע בהתאם להיקף הגיוס אשר החברה תגיע אליו.

במהלך השנה האחרונה, צוות Pruvo חקר לעומק את דפוסי השימוש של המשתמשים וזיהה את הפעולות הנדרשות להתנעה של הפצה ויראלית של המוצר, על ידי העזרות בלקוחות כשגרירים. בתקופה זו, רוב ההפצה נבעה כתוצאה מזיהוי תבניות אלה אשר הביאו את Pruvo לגדילה חודשית של כ 34%!

להלן חלוקה של תקציבי הגיוס:

 • הפצה של Pruvo ברשתות החברתיות ובמדיה.
 • השקת מודל הזמנה ישירה דרך Pruvo והטמעת ספקים נוספים.

הצוות

איתי מרסיפר
מנכ"ל
ביוגרפיה
בוגר מערכות מידע בפקולטה למדעי המחשב בטכניון. במהלך שירותו הצבאי בחיל האוויר, פיתח איתי מרסיפר תוכנה לניהול ציוד קרקע למטוסים וזכה ב 3 פרסי הצטיינות במהלך השירות. כשבוע לאחר שסיים את שירותו הצבאי, הקים עסק עצמאי למתן שירותי IT לעסקים אשר על לקוחותיו נמנים ארגונים כגון: אתו"ס (עיריית חיפה), מכבי חיפה כדורסל, משרדי עורכי דין, חברות קבלניות ועוד.

 • מייסד
רגב ברודי
סמנכ"ל פיתוח
ביוגרפיה
רגב הוא בוגר תואר 4 שנתי במדעי המחשב בטכניון, בעל שלוש שנות ניסיון באדמיניסטרציית לינוקס של תשתיות הפיתוח של אינטל, במסגרת עבודת סטודנט. לרגב ארבע שנות ניסיון בפיתוח תוכנה והתמחות במערכות מבוזרות, וכן ניסיון רב בתהליכי הפיתוח, מכתיבת הקוד עד לשחרור גרסאות.

 • מייסד
דורון נדיבי
סמנכ"ל פיתוח עסקי
ביוגרפיה
משנת 2014 מנהל דורון עסק עצמאי לייעוץ לחברות. לאחר שירותו הצבאי כלוחם, בתפקידי סגן מפקד צוות לוחמים ומפקד צוות חילוץ ביחידת 669, עבר להתגורר באיזורי דרום-מרכז אמריקה והודות לקשריו הרבים הן בקוסטה ריקה והן בישראל, נבחר לכהן בדירקטוריון של לשכת המסחר של ישראל - קוסטה ריקה. דורון נתקל ב-Pruvo בעת עבודתו על אחד משני ספרים שפרסם, השמים דגש על תכנון נכון של חופשות והזמנת חופשה במחיר הכי טוב. מאז הצטרפותו ל-Pruvo קידם חשיפה תקשורתית של השירות, בתור התחלה, ב-15 מדינות ברחבי אמריקה הלטינית.

איתי גרין
Advisory Board
ביוגרפיה
איתי הוא המקים והמוביל של קהילת ה-ITTS - קהילת הסטארטאפים הישראלים בתחום התיירות, אשר מונה מעל 150 סטארטאפים - בעל ניסיון רב בעולם התיירות. מוביל פעילות החדשנות של אמדאוס בישראל, יועץ לחדשנות בארגונים כגון אלקטרה ועוד. לאיתי ידע רב והבנה מעמיקה של תחום הנסיעות, במקביל להבנה עמוקה בהטמעת חדשנות בארגונים.

 • יועץ

משקיעים 35

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
Bar-Gal  Yair
1
עוקבים
2
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
11
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
Tavori  Alon
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
1
עוקבים
1
השקעות
Sadeh  Daniel
9
עוקבים
9
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
2
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו