מפרסם: Amotz Koskas
CEO
שתפו

SayVU

SayVU פיתחה טכנולוגיה ייחודית מבוססת סלולר ואינטרנט המשמשת להצלת חיים ולבקרה מרחוק על בטיחות עובדים ואזרחים בעת התרחשות אירוע חירום. המערכת מאפשרת למשתמשי הקצה לדווח ולהתריע על כל אירוע חריג, מקבלת ומנתחת דיווחים ומנהלת תגובה אופטימאלית לפתרונם.

$ 395,837

גויסו עד כה

17

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:תוכנה
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 17
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

המילה האחרונה של הטכנולוגיה

SayVU היא חברת טכנולוגיה צומחת הנמצאת בחוד החנית העולמי של טכנולוגיות ופתרונות מערכתיים למעקב וניהול בטיחות אישית. SayVU פיתחה פתרונות חדשניים, יעילים ומשלבים תוכנה וחומרה לחברות מסחריות גדולות וקטנות, לעיריות ולארגונים, לצרכי מעקב, בקרה ומתן מענה יעיל ומהיר לכל מצב מצוקה של עובדים או ציבור אזרחים.

 

צורך מובהק

גופים מסחריים וציבוריים בעידן הדיגיטאלי מתקשים לספק פתרונות הגנה אישים מהירים ומדויקים לאנשיהם הפועלים בשטח. גופים אלו לרוב אמונים על ביטחונם האישי של אלפים, מאות אלפים ואף מאות אלפים. כמות המידע שניתן להפיק מהשטח על מנת לקבל החלטות אופרטיביות היא עצומה וגדלה מיום ליום. רק מערכות טכנולוגיות מתקדמות עשויות לסייע לגופים אלו לשלוט באופן יעיל בכל הנעשה בשטח. מערכות SayVU פותחו באופן שייספק את המענה האפקטיבי ביותר על צורך חיוני זה בעידן הדיגיטאלי מיועדות לספק פתרון הגנה אישית מתקדם לאזרחים או לעובדים. במקביל, המערכות של SayVU  מספקות תשתיות לניהול ומתן סיוע במצבי חירום מבוזרים באופן היעיל ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר.

 

SayVU מצויה בתהליך צמיחה מואץ

SayVU  היא חברת סטארט-אפ צומחת אשר מעסיקה למעלה מ- 10 עובדים, אשר ביניהם: אנשי פיתוח מובילים ואנשי מקצוע מיומנים. SayVU עברה תהליך גידול והבשלה ארוך ומקצועי בסיוע של תכנית החממות ותכנית HAC - האקסלרטור המוביל לחברות בתחום הערים החכמות של עיריית הרצליה וחברת סלקום וזכתה בפרסים שונים על הישגיה עד כה.

 

השקעה לצד גופים כמו: קרן BIRD, המשרד לבטחון פנים, ומקבילו האמריקאי

SayVU זכתה יחד עם חברה שותפה בקליפורניה במענק מו"פ של מיליון דולר במסגרת קרן BIRD המשותפת לישראל ולארה"ב. SayVU מבצעת פיתוח משותף של פרויקט בעלות 2 מיליון דולר של טכנולוגיה חדשנית למעקב ומיפוי דינמי של מיקום כוחות הצלה הנמצאים והנעים בתוך מבנים ללא קליטת GPS – פתרון שנדרש עד כה ללא מצאי של פתרונות בשוק. המערכת ממומנת בסיוע וליווי של פיקוד העורף בישראל והכוח הפדרלי המקביל לו בארה"ב. גורמים אלו מצפים לבחינת הפתרון ויהיו הלקוחות הראשונים שירכשו ויפעילו את המערכת החדשה. פרוייקט הפיתוח התחיל השנה וצפוי להסתיים כבר ב- 2018, כאשר המשווקת של הפתרון המשולב בעולם תהיה SayVU. בנוסף, ביצעה SayVU פיילוט מוצלח באולימפיאדת RIO והוכיחה את יעילות המערכת.

 

שותפות בחברה רגע לפני הזינוק הגדול

SayVU נמצאת כיום בנקודת זינוק של פריצה לשווקים בין-לאומיים. SayVU שמה דגש על מתן פתרונות מערכתיים לארגונים גדולים המעסיקים עובדים רבים לצרכי תמיכה ושרות בשטח, כמו חברות טלקום למיניהן, וכן לחדירה מסיבית למוסדות ועיריות בישראל ובעולם. פעילויות אלו אשר כבר מתבצעות בשטח דורשות את הגדלת משאבי החברה:  גיוס צוות של אנשי שיווק ומכירות,  הגדלת כוח הפיתוח וההנדסה של החברה לצורך מתן מענה לדרישות מגוונות וספציפיות, והרחבת סט המוצרים של החברה מול דרישות שונות העולות מצד הלקוחות, האופיניות לצרכי כל לקוח וארגון.

בין שיתופי הפעולה של החברה:

פיצ'

הרעיון

הצורך וההזדמנות

ביטחון אישי וציבורי הוא אתגר עצום של רשויות, חברות וארגונים גדולים. גופים אלו לרוב אמונים על ביטחונם האישי של אלפים, מאות אלפים ואף מיליונים. כמות האירועים שקורים בשטח היא עצומה וגדלה מיום ליום. כאשר מתרחש אירוע חירום, הגוף האחראי בשטח מתקשה לנהל אותו בצורה יעילה: הדיווח מגיע מאוחר ובחלקיות, המיקום אינו מדויק, המענה מתעכב ויש קושי אמיתי לספק פתרון יעיל ומהיר לאירוע.

האיומים המתפתחים כיום הביאו לירידה משמעותית בתחושת הביטחון האישי והגדילו את הביקוש הגובר הן עבור פתרונות בטיחות אישיים והן עבור פתרונות בטיחות ציבוריים.

 

הפתרון

SayVu פיתחה פתרונות ניהול מרחוק של אירועים בטיחותיים, ביטחוניים ורפואיים המבוססים על טכנולוגיה חדשנית המבוססת תשתית רשתות תקשורת סלולר ואינטרנט. הטכנולוגיה משמשת להצלת חיים ולבקרה מרחוק על אירועי מפגעי בטיחות אישית וציבורית. המערכת של SayVu מאתרת ומתריעה מידית על כל אירוע בטיחות חריג , מסייעת למנוע אירועים, מנתחת אותם, מזעיקה ,יוצרת ומנהלת ביעילות מרבית תרכובת של כוחות התערבות מגוונים למתן תגובה אפקטיבית לפתרונם. SayVu היא חברה צומחת ונמצאת בחוד החנית של טכנולוגיות מעקב וניהול הבטיחות האישית ונותנת פתרונות משולבים לחברות מסחריות גדולות וקטנות, לעיריות ולארגונים למעקב, בקרה ומענה לכל מצב מצוקה עבור קהל העובדים בשדה ובשטח  של חברות מתן שירותים ותשתיות ולאזרחים של הארגונים והמועצות הנמצאים במצוקה באתרים מרוחקים ושונים.

 

 

SayVu  הנה חברה טכנולוגית מובילה וצומחת בעלת יתרונות יחסיים בולטים יחסית למתחרים בישראל ובעולם  הפועלים בשוק הוורטיקלי  של " personal/public safety management over mobile infrastructure".

 

יתרונות מול מתחרים

להלן היתרונות הבולטים של SayVu , שמבדלים אותה מחברות ישראליות הפועלות בתחום דומה - REPORTY  , NOW FORCE , OCTOPUS

 • זיהוי וניתוח אינטליגנטי של מידע על מהות האירוע כתוצאה מאיסוף ועיבוד מתקדם של נתוני החישה של הסנסורים המשולבים במכשיר המובייל האישיים – הרתימה והשימוש המתקדם טכנולוגית בסנסורים הרבים הנמצאים בטלפונים חכמים מודרניים, יוצרים תמונת מצב ברורה. הניתוח כולל איסוף ועיבוד נתוני תנועה, נתוני קול ותמונת ווידאו מאתר האירוע בזמן אמת. היכולות הטכנולוגיות הייחודיות של החברה מאפשרות לאובייקט, מגוון רחב של אפשרויות לדיווח לאחור ובזמן אמת.

הסנסורים מאפשרים:

 1. נגישות מידית לנתוני השטח עם סוגי מידע מגוונים
 2. איסוף ועיבוד בזמן אמת של המידע המתקבל בערוצים השונים לקבלת החלטות אופטימאלית
 3. קבלת החלטות מהימנות ואפקטיביות לטיפול מהיר ויעיל בבעיה

 

 

 • החברה מציעה ללקוחות פלטפורמת ניתוב מתקדמת אשר מאפשרת לנווט ולנתב כל דיווח לכוחות המסייעים המתאימים ביותר לפי כל אחד מהצירופים של שלושת הפרמטרים הבאים: זהות המשתמש, מיקומו ,מה קרה לו. אין כיום חברה נוספת בעולם שמבצעת זאת.

 

 

 • המערכת בנויה באופן שיאפשר חיבור לחיישנים חיצוניים נוספים ומוצרי IOT - off the shelf ( אינטרנט של דברים ) - אשר עם חלקם כבר בוצעו אינטגרציה עם המערכות של החברה: חיבור למחשב לביש, שעון חכם, כפתור משיבון זעיר ונישא הנותן ומעביר נתוני מיקום ומצוקה, חיבור לפלטפורמה אינטרנטית של מכונית וחיבור של מתזמני BLT ( בלוטוס ) המהווים רשת מקושרת אינטליגנטית של חיישנים המקושרים ביניהם בטכנולוגית התקשורת לטווח מוגבל.

 

 

 • החברה פועלת עם מספר שותפים אסטרטגיים מובילים בארץ ובעולם, כמו Cellcom, Amdocs ועוד. שותפים מובילים אלו משמשים משווקים פעילים ואינטגרטורים של מוצר SayVu עבור לקוחות הקצה של חברות אלו. לדוגמה: מוצרי SayVu מיועדים ל Cellcom כדי שזו תפעיל אותם מול העיריות, במיקוד של בקרה על הנעשה בשטח השיפוט, או בקרה על עובדי חברות טלקום גדולות בעולם במקרה של אמדוקס.

 

 

מפת הדרכים הטכנולוגית של SayVU:

 

השוק

מפת הפשיעה העולמית:

Source: UNODC International Burglary, Car Theft and Housebreaking Statistics, 2014

 

החברה כבר פועלת משווקת ומוכרת  את מוצריה ומתכננת להרחיב את הפעילות השיווקית והעסקית בארבעה פלחי שוק גדולים נבחרים:

 

שוק ה- HomeLand Security – פתרונות לצרכי המלחמה בטרור

 • שוק מוצרי ה- HomeLand Security האמריקאי מוערך כיום בכ-15 ביליון דולר לשנה.
 • השוק המזרח אסייתי (להוציא את יפן) מעורך כיום ב- 20 ביליון דולר לשנה  
 • השוק האירופאי מעורך כיום בכ- 30 ביליון דולר לשנה.

ניתן להניח שכשליש מהוצאות אלו הנם רכש מוצרי אבטחה ושרותים מגורמי וספקי חוץ כדוגמת חברת  SayVu. שוק היעד של מוצרי אבטחה ושרותים מגורמי וספקי חוץ מעורך בכ- 20 ביליון דולר. גודלו של שוק זה גדל בקצב שנתי של  כ-15%. 

 

 

שוק ה Smart cities market – עיריות וארגוני ציבור וחינוך

שוק הערים החכמות הוא שוק שחווה בשנים האחרונות צמיחה מואצת משנה לשנה. בתוך פחות מעשור צפוי שוק זה להיות בעל שווי של יותר מ- 3.5 טריליון דולר, עם קצב גידול שנתי של 13.5%. הפתרון של SayVu מספק מענה לערים חכמות ומתקדמות לניהול האירועים אשר מתרחשים בשטח השיפוט שלהןערים רבות בעולם המערבי נותנות כבר או נערכות לתת לתושבים שרותי בקרה מרחוק לניטור מצבי מצוקה באמצעות מרכז קרה עירוני שהאזרחים מתקשרים אליו כמנויים. מקור נוסף מצטט שהשוק העולמי של טכנולוגיות צומחות המיועדות לשרות ערים חכמות צפוי להיות 47 ביליון דולר בשנת 2023 , ההשקעה הנדרשת בפרויקט טיפוסי של מרכז ניהול אבטחה וטיפול באירועים חריגים של אזרחים בעיר חכמה בגודל של מספר מאות אלפי אזרחים הנו בסדרי גודל של כמה מיליוני דולר. 

 

חברות וארגונים גדולים המעסיקים אלפי עובדים בשטח

 בארצות הברית לבדה קיימים

 • כ-2,000 חברות וארגונים המעסיקים 5,000 עובדים ויותר
 • יותר מ- 12,000 חברות וארגונים מעסיקים 1,000 עובדים ויותר
 • מספרים דומים קיימים באירופה
 • מספר כפול של חברות בגדלים אלו נמצאים בסין
 • בהודו, מספר החברות העוסקות באבטחה והן מעסיקות אלפי עובדים, זהה למספר בארה"ב
 • סך הכל המדובר בכ-5,000 חברות המעסיקות למעלה מ -5,000 עובדים ו כ-60,000 חברות המעסיקות למעלה מ- 1,000 עובדים.
 • בהנחה שלפחות 25% מחברות אלו מעסיקות חלק מהותי מעובדיהם מחוץ למשרדי החברה בעבודות שרות, תחזוקה מכירות ואספקה. לכל העובדים הללו יש לספק שרות של בקרה וניטור מרחוק על מצבם הבריאותי והבטיחותי-בטחוני. אנו צופים צרוף של כחמישים חברות כאלו  (0.3%  מהשוק) כלקוחות משתמשים במוצרי החברה לבקרה מרחוק על עובדיהם לשנה, זאת החל משנת 2018 ואילך. התקבולים ממכירות אלו צפויים לגדול שנתית ולהגיע ל 5-15 מליון דולר לשנה בשנים 2018-2020.
 • פוטנציאל שוק זה הוא ענקי ואף קשה למדידה. ישנם עשרות מיליוני גופים בשוק העולמי בפלח זה, שהמערכות שלנו עשויות לשרת אותם בצורה יעילה. אנו הצבנו לעצמנו יעד - לחתום כבר במהלך החודשים הקרובים עם אחת החברות הגדולות ביותר הפועלות בשוק הטלקום העולמי חברה שעמה השלמנו בהצלחה השנה פרויקט פיילוט להוכחת התכנות מערכתית.

 

 

שירותי שמירה ואבטחה

היקפי שוק שרותי האבטחה בשנים האחרונות הנו בסדר גודל של 30 ביליון דולר באירופה ועשרים ביליון דולר לכל אחת מהטריטוריות של ארה"ב ואסיה המפותחת. השוק גדל בכמה אחוזים לשנה. חברות שרותי האבטחה רובן המכריע מספקות שרותי שמירה וסיור אצל לקוחות ומנויים וכן נותנות ללקוחותיהם שרותי מרכזי בקרה וניטור מרחוק על אתרים של בתי מגורים, מחסנים ומשרדים לאיתור מוקדם ולמניעת פריצות, שריפה  ואירועים חריגים. חברות אלו נכנסות בשנים האחרונות לתת שרותי בקרה מרחוק גם על אוכלוסיות, בעיקר יש ביקוש לניטור של אוכלוסיות  חלשות כמו חולים כרוניים, ילדים ותלמידים וכן זקנים. גם בשוק זה מדובר על מתן שירותים  לקבוצות מנויים שירשמו ויתוקצבו על ידי מוסדות עירייה או ממשלה או למתן שירותים פרטיים למנויים השייכים לאוכלוסיות חזקות.

 

אסטרטגית האקזיט

החברה מצפה לגדול ולהתפתח בצורה אורגנית בשנים 2017-2020 ולהגיע להיקפי מכירות שנתי של עשרות מיליוני דולרים בשנת 2020  ולהמשיך בקצב גידול שנתי של 25% ויותר.  הרווחיות הצפוייה של החברה צפויה להיות 15-20% ממחזור המכירות.

בשנים 2021-2022 מתכננת החברה לבצע EXIT באחת שתי הדרכים האפשריות:

 • הנפקת החברה בבורסה האמריקאית (NASDAQ)  או בבורסה של לונדון (AIM) ששם יש עדיפות לחברות בתחום האבטחה והביטחון.
 • מכירת השליטה בחברה לאחת מהחברות הגדולות בעולם בתחומי פתרונות האבטחה והביטחון כאשר החברות המובילות בתחום הן חברות אמריקאיות, אירופאיות וסיניות, גם חברת אלביט הישראלית הנה יעד אפשרי.

שווי החברה לפי הערכה שמרנית של מכפיל 10 על הרווח לצורך ביצוע ה- EXIT צפוי להיות בתחילת העשור הבא בסדרי גודל של 100-300 מליון דולר. למשקיעים בסבב המימון הנוכחי צפויה לכן רווחיות גבוה ביותר על השקעתם

שימוש בכספי הגיוס

 

הצוות

אמוץ קוסקס
מנכ"ל
ביוגרפיה
MBA במנהל עסקים - יזמות וניהול הייטק. מנתח מערכות מידע, ניהול פרויקטים טכנולוגים PMO וניהול פורטפוליו EPMO. מנהל קהילת iCSI ובעל רקע עשיר בניהול וגם פעולות חברתיות - רכז קרן גרוס במהלך הלימודים.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • דירקטור
אלכס ריבקין
מנהל פיתוח
ביוגרפיה
BSC - מהנדס מערכות מידע - אוניברסיטת בן גוריון full stack senior developer. אלכס אחראי על ארכיטקטורת המערכת, על תוכנית הפיתוח ועל ניהול צוות הפיתוח.

 • מייסד
 • עובד מפתח
 • דירקטור
רון גולן
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
ביוגרפיה
בעל תואר B.A. במדעי המדינה ובמחקר עירוני מאוניברסיטת תל אביב. לרון יש יותר מ -30 שנות ניסיון במכירות והפצה בינלאומיים. רון היה מייסד שותף של INTERNATIONAL AG KARMA אשר התמחתה בהפצה רכיבי ומכלולי PC באירופה. מחזור המכירות של החברה הגיע ל -1.2 מיליארד דולר, כאשר החברה נמכרה לחברת ELECTRONICS CHS . מר גולן הקים בהמשך אתCARMA ISRAEL CHS , אשר התמזגה בסופו של דבר עם ספרינט מערכות מחשב. רון ייסד בשנת 2001 את חברת Fly4Less חברה מבוססת אינטרנט אשר טיפלו בנוסעים של הרגע האחרון. במקביל ייסד את חברת סטרבורד טכנולוגיות בע"מ. לחברה פטנט ייחודי בתחום הגנת המותג.

 • עובד מפתח
עידן ארגמני
מפתח בכיר
ביוגרפיה
מפתח בכיר ופרויקטים מיוחדים. מפתח חומרה Maker ותוכנה, מוביל את פיתוח ה iOS ואלגוריתמים מתקדמים. משמש כמנהל ה Google Developers Group של הדרום

 • עובד מפתח
איג בוג
מפתח אנדרואיד
ביוגרפיה
מפתח בכיר מובייל אנדרואיד וומוביל בבנית ארכיטקטורת המערכת. איג ניהל פיתוח בחברת diwip שנמכרה (אקזיט) תמורת 100 מיליון דולר

 • עובד מפתח
משה בראונר
משנה לסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי
ביוגרפיה
Sc ו- M.BA. למשה ניסיון רב בתעשיית ההיי-טק הישראלית. מהנדס מכונות עם תואר שני במנהל עסקים מביה"ס קלוג רקנאטי למנהל עסקים. חבר הנהלה בחברת אורקל ישראל, יזם ומקים של חברת גולד-בר הנדסה, מנהל הסניף של EMC ישראל, סמנ"ל בתדיראן טלקום ועוד. למשה ניסיון בהובלת תהליכים אסטרטגיים מול ארגונים גדולים.

 • עובד מפתח
מדוע Moshe Brauner ?
למשה תוצאות מוכחות כמוביל בחברות היי-טק בינלאומיות. למשה היכרות עמוקה עם עולם המכירות והפיתוח העסקי ועבודה מול ארגונים גופים גדולים. ניסיונו בחברות גדולות ומכובדות בתעשייה ההייטק הישראלית עוזר לחברה בפתיחת דלתות ויצירת קשרים מול ארגונים ומול בעלי דעה בשוק. למשה כישורים מוכחים בניהול תהליכים אסטרטגים מול ארגונים פרטיים וציבוריים גודולים. למשה ניסיון בהובלת תהליכים מול שותפים עסקיים שיאפשרו הרחבת בסיס הלקוחות של החברה בצורה משמעותית.

משקיעים 17

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
Sadeh  Daniel
9
עוקבים
9
השקעות
עקבו
BOBER  GAD
0
עוקבים
4
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
4
השקעות
ROZENSHTEIN  DENNIS
2
עוקבים
7
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
4
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
Attar  yehuda
0
עוקבים
1
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
Deutsch  Aharon
0
עוקבים
5
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
GELLER  ALEXANDER
1
עוקבים
7
השקעות
עקבו
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו