Simtex

Simtex פיתחה פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בעולם בתחום הTravel Tech, בה מאגדת את כל ספקיות הסלולר וחבילות גלישה במדינת היעד ורכישתן בצורה אפליקטיבית, ללא צורך בשימוש כרטיסי sim או כל שימוש באמצעי נלווה.

645% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: רועי שוורץ
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תוכנה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

הפוטנציאל הגדול

שוק חבילות הגלישה והסלולר הבינ"ל הוא אחד השווקים הצומחים בעולם ומכאן זיהינו את ההזדמנות שעומדת לפנינו. שוק זה מוערך בשווי של כ-21B$ בשנת 2017 ועם צפי לעלייה ל31B$ עד 2022, ומשם עשוי רק להמשיך ולצמוח. Simtex הינו מיזם חדשני וחלוץ בשוק ה-TRAVEL-TECH ומכאן, נמצא כיום בעמדה מצוינת ופוטנציאלית להפוך לאחת החברות המרכזיות והמובילות בשוק.

 

 

החדשנות הייחודית

Simtex משתמשת בטכנולוגיית ה-Esim המהפכנית אותה מובילה חברת Apple. כמו כן, Simtex ממוקמת בין היזמיות הראשונות בעולם שמציעות מוצר בטכנולוגיה חדשנית שעתידה להפוך לטכנולוגיה המרכזית בשוק ה-TRAVEL-TECH בשנים הקרובות, ומכאן נפתחת בפניה ההזדמנות להיות זו אשר מכתיבה את הקצב וקובעת את הטון בתחום.

 

הזמן הנכון- למה עכשיו?

בעקבות המומנטום הנכון ואפקט הראשוניות של Simtex, החברה גייסה לשורותיה (advisory board) את יעקב וינד, איש עסקים ותיק ומנוסה, בעל ניסיון ניהולי ועסקי של מעל ל-30 שנים, כאשר ליווה חברות ענק כגון: אפל העולמית, e*Trade קומברס, ומגוון סטארט-אפים מצליחים.

 

פיצ'

פיצ'

הצורך

כמעט כל מי שטס לחו"ל, בטח אלו אשר טסים לתקופה ממושכת או לצרכי עסקים, נתקלים בקשיים והתלבטויות בנוגע לפתרונות עבור חבילת הסלולר לחו"ל. רכישת חבילת סלולר לחו"ל הפכה כבר מזמן לחלק אינטגרלי מההכנות לטיסה, ממש כמו אריזת מזוודה או רכישת ביטוח נסיעות. כפי שאתם בטח יודעים, המחירים אשר גובות חברות הסלולר הם לרוב מחירים גבוהים וחסרי פרופורציות, והמרדף אחרי רכישת סים מקומי בארץ היעד תמיד גוזלת זמן רב של חיפושים, השוואות מחיר ולעיתים גם בעיות טכניות. מתוך הצורך והקושי בתהליך, קמה Simtex ומציעה פתרון יעיל, נגיש וזול יותר, אשר יחסוך את כאבי הראש והתסכולים.

מעבר לעובדה שהביקוש לחבילות סלולר בינ"ל נמצא בעלייה מתמדת, כך גם כמות התיירים והמטיילים בעולם. כיום כמעט כל תייר אינו יכול להסתדר ללא חבילת תקשורת בחו"ל, בין אם הוא בחופשה ובין אם הוא בנסיעה עסקית. הצורך בגישה לאינטרנט ובשיחות צפוי להמשיך ולעלות, וזאת בעקבות ריבוי האפליקציות השונות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהמציאות המודרנית (אפליקציות ניווט, וואצאפ, אינסטגרם, אפליקציות עסקיות ועוד) ואלו מחייבים אותנו באינטרנט זמין על מנת להמשיך ולהנות מהם. על אף השיפור וההתקדמות בפרישת שירותי ה-wifi בעולם, הדרישה לזמינות בסלולר ולאינטרנט באופן מיידי, מעלימה את התיירים שמסתמכים על WIFI ולא רוכשים חבילת סלולר וגלישה. מלבד הנוחיות והנגישות ש- Simtex מביאה עימה, אי אפשר להתעלם ממהפכת השקיפות שהיא יוצרת באופן חשיפת כל החבילות המדויקות והמתאימות ביותר עבור התייר.

 

 

הפתרון

הפתרון אשר עומד מאחורי Simtex הוא יצירת אמצעי טכנולוגי פשוט ונגיש, במקרה שלנו - אפליקציה.

האפליקציה מאפשרת לתיירים להגיע בראש שקט למדינת היעד שלהם, מבלי לעבור את התהליך המתיש שכרוך במציאת חבילת סלולר יקרה, לא נגישה ולא מותאמת. באמצעות האפליקציה ניתן לראות ולהשוות בצורה נוחה וברורה בין כל ספקיות הסלולר באותה מדינה בה אנו נמצאים, ולבחור מביניהן את החבילה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציבים שלכם. 

ואם נשים לרגע את הטכנולוגיה בצד, נציין כי מדובר בפתרון המציע יתרון צרכני אדיר, כזה שיגרום ללקוחות לבחור בו כמעט כברירת מחדל לרכישת חבילת סלולר לשימוש בחו"ל. השוואת המחירים השקופה, הברורה והמפולחת היטב לפי צרכי הלקוח, תשנה את כללי המשחק ותבטיח לצרכן חבילה בהתאמה אישית, ובמחיר טוב מזה שהיה מקבל בכל דרך אחרת שהכיר עד היום. בנוסף, חשוב לציין כי חברות התקשורת אשר ימכרו את החבילות שלהן דרך Simtex יוכלו לחסוך את עלות המכירה שלהם, בכך שיצטמצם הצורך בהעסקת מוכרים פרונטליים או טלפוניים, וכמו כן לא יהיה עוד צורך בעלויות עבור הפקות כרטיסי סים.

בימים אלו מפעילה החברה את שירות 'Simtex alpha' המציעה חבילת סלולר מוזלת לחו"ל מכל המתחרים בארץ, כאשר בשלב זה עדיין מתבססים על כרטיס הסים הפיזי. כבר בשירות הראשוני הזה, החברה מחזיקה באלפי לקוחות אשר תורמים לפיתוחה, הן על ידי הכסף שהם מכניסים לקופה, והן על ידי הפידבק שמתקבל משימוש אמיתי בשטח ולא בתנאי מעבדה.

כיום מציעה Simtex חבילות על פי סוג הטיול – עסקי, תיירותי, תיירות אתגרית ועוד. כל אלו תורמים לפתיחתו של מסלול הכנסה נוסף. חשוב לציין כי מעבר להכנסות מחבילות הסלולר, שוק אשר צפוי להגיע לשווי של 31 מיליארד דולר בשנה הקרובה, תוכל החברה להשתמש במידע אודות היעדים ואופי הטיול של המשתמשים (באמצעות תוספים חברתיים ואיסוף נתוני לקוח), ולהשתמש במידע זה על מנת להציע לאותם אנשים דילים מותאמים, ולתאם את הפרסומות שיראו בעת הגלישה שלהם, כך שיהיו המדויקות ביותר עבורם. עוד חשוב לציין, כי מדובר באחד מאפיקי ההכנסה הגדולים בעולם כיום, ולכן המידע אשר מתקבל ממנו הינו מידע מבוקש אשר מפרסמים וחברות ADtech משלמות עבורו סכומים גבוהים מאד של כסף, ובאופן שוטף.

 

החברה נמצאת כעת בשלבים אחרונים של גיוס הון לצורך פיתוח המוצר הסופי שיתבסס על טכנולוגיית ה-Esim, כשההשקה של מוצר אלפא צפויה לצאת בתחילת הרבעון הרביעי של 2019, ומתוכננת בדיוק בתקופת החגים בישראל, מצב בו ישנה עלייה משמעותית של תיירות חוץ מישראל. הצפי הוא שבתוך שנה וחצי מיום יציאת גרסת האלפא, יצא המוצר הסופי לשוק.

 

 

 

הטכנולוגיה

Simtex מבוססת על טכנולוגיית ה ESIM ומובילה הלכה למעשה את השוק הבינלאומי בתחום הנדידה הסלולרית. טכנולוגיית ה ESIM פותחה בתחילת העשור האחרון ובשנת 2015 נכנסה הישר לעולם מוצרי ה- IOT. בתחילת שנת  2018 הטכנולוגיה חדרה גם לעולם הטלקום. ה-ESIM הוא למעשה רכיב אלקטרוני קטן הקיים במכשירי הסלולר החדשים, ויודע למעשה להכיל מספר רב של פרופילים של משתמשים, דבר המאפשר נדידה פשוטה יותר בין ספקיות הסלולר השונות. הרכיב מוטמע בגוף המכשיר עצמו וגורם לכך שלא יהיה יותר הצורך בכרטיס הסים הפיזי, המוכר לנו. במציאות החדשה, הפעלת הסים מתבצעת דרך צד התוכנה ולא החומרה, והתהליך כולו נעשה כעת בצורה וירטואלית, דרך אפליקציות או קוד QR, ובכך נחסכת סופית התלות והעול הכרוכים בכרטיסי הסים הפיזיים כשעוברים חברת סלולר או, כפי שמציעה Simtex, כשרוכשים חבילת סלולר לחו"ל.

 

 

Simtex במדיה

 

הצוות

הצוות

רועי שוורץ
מנכ"ל ומייסד
רועי שירת בצה"ל בתפקיד מפקד בחייל השיריון, פיקד על 60 חיילים, וקיבל אות הצטיינות עבור פעילותו המבצעית. לקראת סוף השירות הצבאי מונה לתפקיד ניהול לו"ז על כלל הפלוגה והיה אחראי על מערך ההדרכות השוטף של הפלוגה, בניית לוחות זמנים, בניית אימונים ותכנון הפעילות השוטפת בפלוגה. לאחר השחרור מהצבא ניהל רועי את ה"טמפל בר" אחד הברים הגדולים והמובילים בישראל, וניהל תחתיו צוות של 25 אנשים. בשנתיים האחרונות הקים רועי את חברת Simtex, הניע את החברה משלב הרעיון וכבר לאחר חודש וחצי גייס שלושה משקיעים ראשונים. מרגע הגיוס הראשוני רועי ניהל ועבד על התוכנית העסקית, בניית מערך אסטרטגי ואף הגיע למגעים עם גורמים בכירים מתחום הטלקום.

  • מייסד
ברק כץ
סמנכ"ל אופרציה
מפקד מצטיין בחיל השריון, פיקד על כ- 60 חיילים. לאחר הצבא תיפקד כמנהל תיקי לקוחות בחברת פדקס. מתוקף תפקידו היה אחראי על ניתוח מידע וביצוע תהליכי פיתוח ו- UI בממשק המשלוחים בין החברות פדקס וחברת Pepper של בנק לאומי. ברק הצטרף לפני כשנה לחברה ומתפקד בתור סמנכ"ל תפעול ואחראי על ההתנהלות בין הספקים החיצוניים לבין העובדים בחברה.

  • עובד מפתח
יעקב וינד
יועץ אסטרטגי ודירקטור
יועץ אסטרטגי אשר מתמחה ומתמקד בהפיכת חברות טכנולוגיות בשלביהם ההתחלתיים לעסקים משגשגים עם גידול בהכנסות וברווחים. הרזומה של יעקב כולל עבודה בניהול עסקי-תפעולי עולמי נרחב, כיהן בתפקידים של סמנכ"ל שיווק וכמנכ"ל חברה במגוון סטארט-אפים, וכן ליווה חברות ציבוריות מהנחשבות ביותר בארה"ב (Apple, e-Trade) אירופה (ASE) וישראל (Comverse).

  • דירקטור
שחר לוטן
סמנכ"ל כספים
בעל ניסיון של כ-5 שנים במסחר במניות ובייעוץ פרטי למשקיעים. שחר הוא סטודנט לתואר שני בכלכלה בתוכנית מצטיינים, בעל תואר ראשון בכלכלה ומתרגל באוניברסיטת בן גוריון. שחר סיים תוכנית מצטיינים בתואר שני וכותב כרגע את התזה שלו. תפקידיו של שחר ב-Simtex הם: התנהלות מול בעלי מניות וניהול פעילות ההון של החברה. הניהול כולל פיקוח על תהליכי המימון של החברה, תוך כדי הגדלת רווח בעלי המניות, מימון שוטף ונכון של החברה.

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו