SoPick

Sopick היא פלטפורמת משלוחים חברתית אשר עושה מהפיכה בעולם השליחויות. Sopick מגדירה מחדש את האופן בו דברים נעים בין ערים ובתוכן, בכך שהיא מאפשרת לכל אחד ואחת לשלוח ולקבל כל דבר תוך פרק זמן קצר. מטרתנו היא להפוך לתשתית משלוחי ה On demand המובילה בערים

125% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: Tal Sherizly
מומן בהצלחה קמפיין ציבורי

עיקרי הקמפיין

עיקרי הקמפיין

 

סופיק מייצגת הזדמנות ייחודית להשקעה בתחום השירותים על פי דרישה, תחום אשר חווה צמיחה מואצת בשנים האחרונות: 

 

 • צמיחה משמעותית – מאז השקתה הרשמית, באוגוסט 2015, צמחה סופיק בכל חודש.

 

 • התרחבות גלובלית – סופיק עתידה לשכפל את המודל העסקי שלה לערים מרכזיות וגדולות באירופה, שוק המוערך בהיקף מכירות של 100 מיליארד דולר לשנה.

 

 • פיילוט מוצלח – לאחר השלמת הפיילוט הראשון בישראל, אשר נערך במשך 10 חודשים, ונכללו בו מאות עסקים, קטנים כגדולים, מאות שליחים. בפיילוט הוכחה התכנות עסקית וטכנולוגית. כעת אנו נערכים לקראת השלב הבא - השווקים האירופאי והאמריקאי. 

 

 • בידול טכנולוגי – סופיק פיתחה אלגוריתם שילוח חדשני, אשר מבדל אותה באופן משמעותי מיתר המתחרות בשוק. 

 

 • צוות – חברי הצוות של סופיק מביאים עימם ניסיון ניהולי, טכנולוגי ותפעולי ברמה גבוהה.

 

הופעות בתקשורת:

ערוץ 10 - לילה כלכלי

ערוץ 2 - תוכנית הבוקר

ערוץ 2 - תוכנית חסכון

גיקטיים

מאקו

רדיו 99fm

 

                                   

פיצ'

פיצ'

הרעיון

סופיק הינה רשת משלוחים חברתית, אשר מאפשרת לחבריה, מצד אחד, לשלוח חבילות בכל זמן ולכל מקום, ומצד שני, לבצע את המשלוחים "על הדרך" או בזמנם הפנוי ובכך להרוויח כסף. אפליקציית המובייל של סופיק מאפשרת לכל משתמש לשלוח, לעקוב ולקבל משלוחים, במהירות, ביעילות ובעלות נמוכה.

הפלטפורמה הטכנולוגית של סופיק, לניהול לוגיסטיקה עירונית, מחברת בין לקוחות ושליחים מקומיים, אשר יכולים להעביר כל דבר, בכל זמן, לכל מקום, בין אם זו חנות, בית מרקחת, מסעדה, אתר אינטרנט ועוד׳.

 

הצורך

בשנים האחרונות אנו עדים לצורך הגובר לשירותי רכישות מקוונות. רכישה מקוונת הופכת במהרה לחלק משגרת היומיום שלנו. והשימוש ברכישות מקוונות רק הולך ומתעצם ומשנה את שוק המשלוחים, גלובאלית ומקומית.

פלטפורמות ומפעילים מסורתיים של שירותי דואר ומשלוחים מתקשים להתמודד ולתת מענה לדרישה הגדלה לשירותי משלוחים על פי דרישה, מה שגורם לשירותים אלו להפוך איטיים ויקרים יותר.

מספר הרכישות המקוונות יוכפל עד לסוף העשור הנוכחי. בנוסף, סקטור המכירות בין עסקים (B2B) בארה"ב, צפוי לצמוח הרבה מעבר לטריליון דולר עד לסוף העשור הנוכחי.

עסקים ואנשים מעוניינים לצמצם את זמני המשלוחים ואת העלויות שלהם. כיום, חשוב לנהל נכון ולמקסם את הזמן שלך, כיוון שזהו משאב מתכלה שאינו בר חידוש. אנשים צריכים להתמקד במה שחשוב, בזמן שאנו דואגים לכל השאר!

 

הפתרון שלנו

סופיק היא פלטפורמה ורשת משלוחים חברתית, אשר פותחה לאפשר שירותי משלוחים פשוטים, אפקטיביים וזולים. השירותים מוצעים ללקוחות על ידי אפליקציית המובייל של סופיק, כמו גם באמצעות כלי ניהול מקוונים וניידים אשר מיועדים למשתמשים העסקיים.

 

לשולחים:

"בלחיצת כפתור אחת תפתחו את הדלת לשליח"

 • חיסכון בכסף- משלוח מיידי, אין עלויות עקיפות, התשלום מתבצע רק בעת השילוח.
 • מהירות שילוח- זמני האיסוף והשילוח הם מהירים. זאת משום שיש לנו כמות בלתי מוגבלת של משלחים.
 • מעקב וביטוח- מעקב בזמן אמת אחר החבילה הנשלחת, על גבי מפה חיה. כל החבילות מכוסות בביטוח שלנו!
 • אמינות- השליחים שלנו זמינים 24/7, כל שליח מדורג על ידי השולח והמקבל. 
 • ניתן לשלוח הכל- הכלים המגוונים שלנו יאפשרו לכם לשלוח חבילות בכל גודל (כמעט).

* צילומי המסך מבוססים על מיתוג מחדש שייושם באפליקציה 

 

לשליחים

"בלחיצת כפתור אחת, תוכלו להרוויח כסף"

 • קבעו את לוחות הזמנים שלכם, אתם קובע מתי וכמה זמן לעבוד. כך שלעולם לא תאלצו לבחור בין פרנסה ומשפחה. תרוויחו כסף בתנאים שלכם. זה קל, פשוט  וה"כמה" זו לגמרי החלטה שלכם. עם שליחויות רבות כל כך ברחבי העיר, בכל יום, קיימת הזדמנות בכל פינה.
 • סופיק תסייע לך לנהל את הזמן כשליח בצורה מיטבית. האלגוריתם שלנו מנתח מספר רב של פרמטרים וממקסם את ניצול הזמן של השליחים. סופיק מכשירה את שליחיה, מספקת להם תמיכה מלאה, ומאפשרת להם כלים לניהול השליחויות בצורה מיטבית. 
 • סופיק גובה עמלה נמוכה ביחס לקיים בשוק, כך שהמרוויחים הגדולים הם השליחים עצמם.

עושים עסקים עם סופיק

"כשהלקוחות מחכים, כל דקה חשובה"

סופיק פעילה גם בזירה העסקית באמצעות פתרון יצירתי, על ידי מתן אפשרות להתממשקות ישירה למערכת שלה, מסייעת סופיק לעסקים להימנע מ"צווארי בקבוק" יקרים בשעות העומס. עסקים יכולים להזמין מספר רב של שליחויות במקביל, ובעיתוי שהם מבקשים.

 

הצוות

הצוות

אלישי ביטון
סמנכ"ל מכירות
ביוגרפיה
אלישי הוא יזם בעל ניסיון עשיר ומגוון בתחום התחבורה אשר עסק ביזמויות למעלה מעשור. אלישי הוא בעל ידע רב במגוון רחב של תהליכים עסקיים וניהוליים, כולל תפעול, IT, כספים, שיווק, מכירות וניהול מוצר. אלישי הוא בעל חשיבה יצירתית, חזון מוגדר ומומחה בהובלת אנשים לעבר יעדים שאפתניים.

 • מייסד
מדוע אלישי ביטון ?
אלישי הוא אדם יצירתי אשר אינו נרתע מאתגרים. לאלישי יש את מלוא הכישורים להפוך חזון למציאות. אלישי מנווט את החברה באופן הטוב ביותר.

טל שריזלי
סמנכ"ל תפעול
ביוגרפיה
טל הוא מומחה בהקמת פרויקטים בתחום ההיי-טק משלב הרעיון ועד למכירות. בעברו הקים טל שני סטארטאפים. טל הוא אדם מסור אשר יודע לייצר הזדמנויות יצירתיות עבור החברה, ואמון על תפעולה.

 • מייסד
מדוע טל שריזלי ?
טל ידוע ביכולות התפעול, ניהול קשרים , השגת מטרות, תפעול ויושרה. טל יודע לכוון את החץ ותמיד ימצא את הדרך להגיע למטרה.

רון בן טאטא
סמנכ"ל טכנולוגיות
ביוגרפיה
לרון יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי לחברות, וכמנהל ומפתח של פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות. לרון מומחיות בפיתוח מוצרים, פיתוחי ווב, ניהול מוצרים דיגיטאליים, חווית משתמש ועוד.

 • עובד מפתח
מדוע רון בן טאטא ?
רון חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות.

ברק כהן
מנהל מוצר
ביוגרפיה
מחלוצי המומחים של תחום המובייל בישראל. במסגרת תפקידיו הוביל פיתוח של יותר מ 80 אפליקציות מובילות. בעברו שימש כראש תחום המובייל במקאן אריקסון, כיום שותף במספר מזימים בתחום המדיה והפרסום ומייעץ למספר סטארטאפים.

 • עובד מפתח
מדוע ברק כהן ?
ברק הוא בעל מומחיות טכנולוגית עמוקה, הוא מונע על ידי תשוקה לטכנולוגיה והפיכתה לחברה.

דרור קציר
יועץ ודירקטור
ביוגרפיה
לדרור למעלה מ 20 שנות ניסיון כסמנכ״ל השיווק של סופר-פארם וכשותף במיזמים עסקיים. כיום פועל כיזם וכיועץ מלווה של בכירים. דרור בעל ידע רב באסטרטגיה, שיווק, פיתוח עסקי והנעת תהליכים. לדרור תואר B.Sc בהנדסה ו MBA מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בשיווק וחקר ביצועים.

 • דירקטור
 • יועץ
מדוע דרור קציר ?
דרור משלב רקע טכנולוגי עם הבנה צרכנית ושיווקית עמוקה. ניסיונו הניהולי רב השנים, הפרספקטיבה הרחבה והמיומנות בליווי ובמנטורינג הם בעלי תרומה משמעותית להמשך התפתחות ולהצלחת החברה.

אודי דנהירש
ייעוץ משפטי ועסקי
ביוגרפיה
עם 25 שנות ניסיון עסקי ביזמות בתחומים מגוונים ובמדינות שונות, עו"ד אודי דנהירש הנו אחד מקומץ קטן של עורכי דין בישראל שחזר לתחום עריכת הדין לאחר קריירה עסקית ענפה מתוך חזון אישי לתרום והמידע העסקי שלו ולקדם את העסקים שהנו מלווה כעורך דין ו/או בהם הנו מעורב. עו"ד אודי דנהירש הנו מומחה לסטארטאפים, איש חזון ובעל יכולת יוצאת דופן להפוך רעיון למציאות. עו"ד אודי דנהירש הנו מייסד דנהירש ושות‘ פירמת עורכי דין ומשמש כשותף מנהל בפירמה.

 • דירקטור
 • יועץ
מדוע אודי דנהירש ?
בשל היכולת יוצאת הדופן של אודי להשפיע רחב על הלקוחות אותם הוא מלווה, לקדם את עסקיהם ולהוביל אותם לפריצות דרך.

עידן בן עטר
מנכ"ל
ביוגרפיה
לעידן ניסיון רב בניהול מוצר, שיווק ומכירות. במהלך ארבע השנים האחרונות עידן ניהל בחברה פיננסית, ליווה אותה לאורך כל הדרך משלב ההקמה ועד להתרחבות של ארבעה סניפים ברחבי העולם. כמו כן היה שותף בפיתוחים של מערכות רבות שנועדו לייעל את התנהלות החברה הן בארגון הפנימי והחיצוני מול הלקוחות. קודם לכן, הוא עבד בחברת אפל בארה"ב.

 • עובד מפתח

עדכונים 3

עדכונים 3

 • תאריך עדכון: 27/07/2016

  הזמנה למפגש משקיעים - יום שני ה- 01.08.16

  ביום שני ה-01.08.16 בשעה 17:00, נערוך מפגש משקיעים במשרדי אקזיטוואלי.

  כתובת: רחוב איסרליש 22 , תל אביב, קומה 2 (שכונת מונטפיורי) .

  לאישור הגעה: טל שריזלי, סמנכ"ל תפעול - 052-833-4221

 • תאריך עדכון: 24/07/2016

  הזמנה למפגש משקיעים - יום שני ה- 25.07.16

  ביום שני ה-25.07.16 בשעה 17:00, נערוך מפגש משקיעים במשרדי אקזיטוואלי.

  כתובת: רחוב איסרליש 22 , תל אביב, קומה 2 (שכונת מונטפיורי) .

  לאישור הגעה: טל שריזלי, סמנכ"ל תפעול - 052-833-4221

 • תאריך עדכון: 14/07/2016

  הזמנה למפגש משקיעים - יום שני ה- 18.07.16

  ביום שני ה-18.07.16 בשעה 17:00, נערוך מפגש משקיעים במשרדי אקזיטוואלי.

  כתובת: רחוב איסרליש 22 , תל אביב, קומה 2 (שכונת מונטפיורי) .

  לאישור הגעה: טל שריזלי, סמנכ"ל תפעול - 052-833-4221

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו