Travaxy

Travaxy היא פלטפורמת ה- travel & booking הראשונה בעולם, המאפשרת לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות והגיל השלישי לתכנן ולהזמין טיולים מונגשים באופן יעיל, מהיר, פשוט ואוטומטי.

484% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: ליעוז עמר
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תיירות

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

השלמת מהפכת ה- Online Booking בעולם התיירות

במהלך העשור האחרון, חלה מהפכה של ממש בתעשיית התיירות, כאשר הרוב המוחלט של פעילות ההזמנות (הבוקינג) עבר לעולם האונליין, מה שהוביל לגידול משמעותי במספר התיירים ובגודל השוק. מהפכת הבוקינג הוגדרה כהצלחה מסחררת, אך היה לה חסרון משמעותי – חוסר היכולת לתת מענה לקבוצת בעלי המוגבלויות המהווים כ-15% מהאוכלוסייה. Travaxy היא פלטפורמת הבוקינג הראשונה בעולם אשר נותנת מענה מלא למיעוט הגדול בעולם, ובכך למעשה היא משלימה את מהפכת האונליין הבוקינג העולמית.

טכנולוגיה חדשנית

בבסיס הפלטפורמה של Travaxy, קיים אלגוריתם ייחודי המעבד את צרכיו הייחודיים של המשתמש, ומציע לו מגוון חבילות נופש המותאמות לו באופן אישי. האלגוריתם של Travaxy עושה שימוש במערכת בינה מלאכותית אשר מטרתה לבצע עיבוד נתונים שוטף, ועל ידי כך לאפשר טיולים מותאמים ברמה גבוהה יותר ולמקסם את חוויית המשתמש.

 

פוטנציאל שוק אדיר – הנגשת עולם התיירות למיעוט הגדול ביותר בעולם

אוכלוסיית בעלי המוגבלויות מונה כמיליארד אנשים ברחבי העולם, כחצי מהם חיים בעולם המערבי. כיום שוק התיירות, שהוא אחד הגדולים והרווחיים בעולם, כמעט ואינו נגיש לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, שעל מנת לתכנן טיול המותאם לצרכיהם נדרשים להתעסק עם לוגיסטיקה רבה, ותכנון החופשה הופך עבורם לעבודה קשה ומייאשת. Travaxy מביאה את מהפכת האונליין בוקינג למיעוט הגדול ביותר בעולם.

 

צוות של מומחי תיירות

הצוות של Travaxy מורכב ממומחי תיירות, אנשי טכנולוגיה, תפעול ושיווק, בעלי היכרות עמוקה עם שוק התיירות לבעלי המוגבלויות. בין השותפים בחברה ניתן למנות את חברת הדקה ה-90, משרד עורכי הדין נשיץ-ברנדס-אמיר, וחברת ראונד טריפ המספקת פתרונות טכנולוגיים לעולם התיירות.

פיצ'

פיצ'

 

"טיסות, מלונות והשכרת מכוניות: חבילות נופש חדשות לבעלי מוגבלויות"

 

לינק לכתבה באתר דה-מרקר

 

תעשיית התיירות היא אחת התעשיות הגדולות, החשובות והרווחיות ביותר בעולם. 

במהלך העשור האחרון, חלה מהפכה של ממש בתעשיית התיירות, כאשר הרוב המוחלט של פעילות ההזמנות (הבוקינג) עבר לעולם האונליין. מהפכה זו שינתה מקצה לקצה את התעשייה במונחים של כמות המידע הנגיש, רמת התכנון אליה ניתן להגיע, חווית המשתמש, הגדלת התחרותיות, ירידה במחיר ועוד. כל אלה ייעלו את תהליך ההזמנה בצורה יוצאת דופן והביאו לגידול משמעותי במספר התיירים ובגודל השוק.

מהפכת הבוקינג הוגדרה כהצלחה מסחררת במונחים של צמיחה באמצעות טכנולוגיה, כאשר בתוך עשור היא תרמה  לגידול של כ-50% בכמות התיירים העולמית, אך היא לא הצליחה להגיע למיעוט הגדול בעולם - קבוצת בעלי המוגבלויות המהווים כ-15% מהאוכלוסייה. עבור אוכלוסייה זו, המוערכת בכמיליארד בני אדם, אתרי הבוקינג אינם נותנים מענה, דבר המשאיר את פלח השוק העצום הזה, אי שם בשנות ה-90 המאופיין בחוסר יעילות כלכלית הפוגעת בכמות העסקאות וברווחה החברתית.

 

הצורך

לאתרי האונליין בוקינג הקיימים היום אין את הכלים והידע לתת שירות למטיילים בעלי מוגבלויות שונות, האפשרויות מועטות מאוד ולרוב לא מספקות את הצרכים המיוחדים להם נזקקים אותם מטיילים. פעולות כמו הזמנת כרטיס טיסה ״און ליין״ ,הזמנת חדר במלון או השכרת רכב מונגש אינם מובנים מאליהם. ברוב האתרים כלל לא קיימת האפשרות, וגם איפה שקיימים שירותים מסוימים הם אינם מקיפים חופשה שלמה ואינם נעשים באופן אוטומטי, אלא מצריכים מהמטייל להשקיע הרבה זמן ואנרגיה על טלפונים, אימיילים וחיפושים באינטרנט.

נכון להיום מטיילים עם מגבלה צריכים להתקשר או לשלוח מייל לנותני השירותים ולהסביר את הצרכים הספציפיים עבורם. דבר זה מקשה על הזמנת החופשה מפאת פערי שפה, יכולות פיזיות ומגבלות נוספות, לפעמים עד כדי וויתור על חופשה מחוץ לארץ המוצא. האינפורמציה הפזורה בבלוגים ואתרי האינטרנט לעיתים רבות אינה עדכנית, כך שמטייל עם נכות עשוי להגיע למקום ולגלות פתאום שהוא אינו מונגש.

 

הפיתרון

Travaxy היא פלטפורמת travel & booking חדשנית, המיועדת עבור אוכלוסיית בעלי המוגבלויות, ובני הגיל השלישי הנזקקים לסיוע. בבסיס הפלטפורמה קיים אלגוריתם ייחודי המזהה את צרכיו הייחודיים של המשתמש, ועל בסיס זה מציעה לו המערכת מגוון חבילות נופש המותאמות לו באופן אישי. חבילות הנופש כוללות את כל רכיבי הנופש הסטנדרטיים, החל מטיסות ולינה, דרך השכרת רכבים ועד אטרקציות תיירותיות מיוחדות.

בנוסף, גם לאחר ההגעה אל היעד, Travaxy תספק למטיילים אינפורמציה חשובה לגבי מקומות בילוי רלוונטיים ופעילויות נגישות – הופעות, אירועי ספורט, אטרקציות Extreme, מוזיאונים וכיו"ב - כל משתמש בהתאם ליכולותיו ורצונותיו הספציפיים, כאשר הדגש הוא על חווית מטייל מלאה ומותאמת. והכל במקום אחד.

בבסיס האלגוריתם של Travaxy קיימת מערכת בינה מלאכותית אשר מטרתה לבצע עיבוד נתונים שוטף, ועל ידי כך לאפשר טיולים מותאמים ברמה גבוהה יותר ולמקסם את חוויית המשתמש.

 Travaxyמספקת מענה לשוק עצום של כמיליארד אנשים בעלי מוגבלויות, ומנגישה לראשונה את עולם התיירות למיעוט הגדול בעולם.

 

איך זה עובד - UI להמחשה

  1. המשתמש נכנס למערכת הבוקינג של Travaxy ובוחר את סוג השירות שאותו הוא צריך (טיסה, לינה, השכרת רכב, קרוז). בעת מילוי הנתונים, המשתמש מציין את הצרכים המיוחדים להם הוא נזקק, ולאחר מכן מזין את הנתונים לחיפוש חבילת הנופש – תאריך, יעד ומספר נוסעים.

 

  1. המערכת מוציאה פלט עם ההצעות הרלוונטיות.

 

  1. במידה והמשתמש המשיך להזמנה נוספת המערכת כבר מכירה ומבינה את צרכיו ויודעת מה להציע.

 

 

 

  1. בסיום ההזמנה תינתן האפשרות להזמין גם פעילויות ושירותים ביעד וכל מידע רלוונטי נוסף. אימאג' מתוך המערכת לשלב הספציפי.

 

לאחר סיום ההזמנה המערכת תדע לסנן גם את חוות הדעת והמלצות הגולשים כך שהמשתמש יקבל רק את מה שיכול להיות רלוונטי עבורו.

 

 

 

הצוות

הצוות

ליעוז עמר
מנכ"ל
ליעוז הוא נכה צה"ל, שחיין פאראלימפי שייצג את ישראל באולימפיאדת בייג‘ינג 2008. ליעוז הוא מתכנת בהכשרתו, והוא אמון על ניהול החברה ,אפיון המוצר והתאמתו לקהילת המטיילים בעלי המוגבלויות.

  • מייסד
מיכל בן-אסאייג
מנהלת שיווק
מיכל היא מומחית תיירות עם ניסיון של מעל 20 שנות פעילות. מיכל החלה את דרכה בתחום כסוכנת נסיעות בתחום ה B2C ניהלה את סוכנות איסתא רמת השרון והייתה מנהלת אזור עם 24 סניפים ומעל 100 עובדים. כמו כן הייתה מנהלת התפעול של אמדאוס ישראל, שם היא התמחתה בתחומי ה-B2B.

  • מייסד
עמיחי חזן
מנהל טכנולוגיות
עמיחי חזן (חברת ראונד טריפ), מנהל טכנולוגיות – חברת ראונד טריפ (חברת בת של חברת ראונד רובין) מספקת פתרונות טכנולוגיים לאמדאוס ישראל (מבית אמדאוס – ספק ה- Travel הגדול בעולם). לעמיחי ניסיון של 15 שנים בניהול ופיתוח והוא אחראי על פיתוח המערכת הטכנולוגית של Travaxy.

  • עובד מפתח
איתי גרין
יועץ
איתי הוא המייסד והמוביל של קהילת ה-ITTS- קהילת הסטארטאפים הישראלים בתחום התיירות, אשר מונה מעל 200 סטארטאפים. הוא בעל ניסיון רב בעולם התיירות, מוביל פעילות החדשנות של אמדאוס בישראל, יועץ לחדשנות בארגונים כגון אלקטרה ועוד.

  • יועץ
הדקה ה-90
שותף
הדקה ה-90 – חברת תיירות מוכרת ומבוססת עם מעל ל-20 שנות פעילות בתעשיית התיירות העולמית. הדקה ה-90 היא שותפה אסטרטגית בצוות של Travaxy והיא אחראית על הקשר מול צד הספק, בדגש על הבטחת מחירים אטרקטיביים מול הספקים הגדולים בעולם התיירות.

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו