VDroom

להשקיע בטכנולוגיית ה Travel Tech האטרקטיבית ביותר בעולם

VDroom פיתחה ממשק ייחודי לניהול תמונות בתי מלון, בתי דירות וענקיות ה-Travel המבוסס בינה מלאכותית, ובכך מגדילה בצורה ניכרת את קצב ההזמנות לנכסי התיירות. VDroom אשר זכתה במענק היוקרתי ביותר באירופה, כבר פועלת בשוק עם מאות לקוחות משלמים.

187% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: מיכל הובשמן
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
תיירות

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

VDroom קיבלה את מענק Horizon 2020- המענק הנחשק ביותר באירופה

בחודש האחרון החברה קיבלה מענק מטעם המדען האירופי horizon 2020 עבור המשך פיתוח טכנולוגי של פלטפורמת VDroom. מענק זה הוא אחד המענקים המבוקשים ביותר בעולם הסטארט-אפים, ו-5% בלבד מכלל המגישים בעולם מקבלים אותו, כאשר לרוב מדובר בחברות מתחום הרפואה, הרובוטיקה והחלל. עיקר ה

VDroom היא אחת החברות היחידות מתחום התיירות שזכתה בהכרה זו, בזכות שילוב של פטנטים ויישום ייחודי שמביא ערך מוסף למשתמשים בחיי היום יום.

לא זו בלבד, כל סכום אשר יושקע בחברת VDroom, ישתווה על- ידי המדען האירופי!

 

 

הצלחה מוכחת – לקוחות משלמים והגדלת רווחים עבור בתי עסק

 VDroom מוכיחה היתכנות כלכלית עם מעל לקוחות משלמים רבים, יחד עם כאלו שמצויים בתהליכי הטמעת המערכת. החברה גם נמצאת במגעים מתקדמים להטמעת הפלטפורמה ברשתות בתי המלון הגדולות בישראל ובעולם.

VDroom כבר הוכיחה את עצמה כבעלת ערך כלכלי גבוה עבור עסקים בתחום המלונאות והביאה לעליית משמעותית ברווחים במלונות שבהם הוטמעה.  

חדשנות טכנולוגית בשוק מיושן של 1.2 טריליון $ לשנה

VDroom מכניסה טכנולוגיה חדשנית ו"שוברת שוויון" לשוק הonline travel and booking המוערך בכ-1.1 טריליון דולר בשנה. החברה נותנת ללקוחותיה יתרון גדול על פני המתחרים ומציבה את עצמה כאחת מחברות ה travel tech האטרקטיביות ביותר בעולם עבור ענקיות התיירות אונליין (OTAs). 

 

צוות מנוסה שכבר עשה אקזיט מוצלח

לצוות המייסדים ניסיון עשיר בתחום התיירות באינטרנט. המייסדת, מיכל הובשמן, הקימה וניהלה את פורטל הזמנות המלונות העולמי  www.easytobook.com ועשתה בו אקזיט. לנס, המייסד השני, הוביל ציוותי פיתוח באותה החברה ובעל ניסיון עשיר בתחום הtravel .

 

טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית עם פטנטים רשומים

הפלטפורמה החדשנית מבוססת על כלים של בינה מלאכותית (computer vision) ועיקרון חוכמת ההמונים, בעזרתם היא לומדת עבור כל משתמש איזה מהתמונות הן המוצלחות ביותר ומציגה אותם בסדר הנכון באופן אוטומטי. הפתרון המוצע הינו יישום טכנולוגי חדשני, ייחודי ומוכח, עם יכולות גבוהות של תמיכה במיליוני בעלי נכסי תיירות בו-זמנית. לחברה שני פטנטים רשומים על הטכנולוגיה שלה (patent pending).

 

פיצ'

פיצ'

הבעיה

ההיצע העצום של מקומות לינה גורם לבלבול ואובדן התמצאות אצל לקוחות לא מעטים. רוב רובם של הנופשים חווים חששות רבים בטרם מזמינים את חדר האירוח, בין היתר, בשל החשש לבזבז את כספם וחופשתם על מלון/חדר שלא יענה על הציפיות.  

מסיבה זו, כיום, הצגה של תמונות דו ממדיות באתרי תיירות ומלונות אין בה די כדי לשכנע תיירים לבצע הזמנה. הלקוחות אינם סומכים על התמונות המוצגות בגלריות של האתרים ומחפשים אינפורמציה נוספת ברשת, ב google maps ובאתרי הבית של בתי המלון. אלו הם הרגעים הקריטיים בתהליך ההזמנה, בהם הוכח שהלקוח מקבל החלטה אמוציונלית.

התחרות בתחום הזמנת חופשה ברשת נמצאת בגדילה מתמדת, אך פלטפורמות ההזמנות לא שונו מזה עשור בתצוגת המדיה שלהן, זאת על אף שהמדיה הוויזואלית היא בין המרכיבים החשובים ביותר בתהליך ההזמנה ואחד הגורמים שהכי המשפיעים על הלקוח לבצע הזמנה כזו או אחרת. כיום, המשתמשים לרוב מסתמכים על משובי האורחים, שלא תמיד מינים ולעיתים מטעים.

ענקיות ה-travel משקיעות מיליוני דולרים במחקר ופיתוח על מנת לשפר את חווית המשתמש - לכן כל כלי שייתן ערך מוסף ולו באחוזים בודדים - יהיה מאוד אטרקטיבי לחברה שמנהל מאות מיליוני משתמשים בחודש.

 

הפתרון

לחלל הגדול הזה נכנסת הפלטפורמה החדשנית של VDroom, אשר מאפשרת למפרסמים להציג נכסי תיירות ולינה דרך תמונות 360 ומציאות מדומה, לרגש את התיירים ולקרב אותם אליהם ע"י הצגת חוויה עוצמתית של אתר התיירות/הלינה.

לתמונות איכותיות יש השפעה מכרעת על קבלת ההחלטה להזמנת חופשה במקום ספציפי. חווית ה-360 VR תעצים את הביטחון והאמון של הלקוח עוד יותר בתהליך ותעזור למלונות/משכירים לסגור יותר עסקאות.

הטכנולוגיה

VDroom מציעה ללקוחותיה מספר שירותים עיקריים:

 • יצירת גלריית תמונות 360 עבור בית העסק. המפרסם יוכל ליצור את הגלריה בעצמו דרך הממשק הידידותי ונוח לשימוש של VDroom, או להזמין שירותי צילום מהחברה במחירים תחרותיים במיוחד בכל מקום בעולם. הפתרון כולל ממשק ייחודי שמאפשר ללקוח להפיץ את התמונות לא רק באתר הבית אלא בכל מקום שבו הוא מפרסם (listings), למשל – booking.com, travelist, hotels combined  וכו'. בנוסף, כל הנתונים נתמכים על ידי דוחות אנליטיים מתקדמים.
 • באמצעות כלים של חוכמת המונים ובינה מלאכותית המולבשים על גלריית ה- 3D, מאפשרת המערכת לבתי העסק ולאתרי ה booking להציג באופן אוטומטי את התמונות עם הכי הרבה המרות. כך סוגרת החברה יותר עסקאות (הזמנות) ומגדילה את הרווחים שלה. הפתרון המוצע הינו יישום טכנולוגי חדשני, ייחודי ומוכח, עם יכולות גבוהות של תמיכה במיליוני בעלי נכסי תיירות בו-זמנית.
 • משחק אינטראקטיבי וירטואלי של חיפוש מתנות מושתלות בחלל מקום האירוח .המלון משתיל באחת התמונות מתנה או הטבה (חבילת ספא, בקבוק יין, ארוחת ערב וכד') וללקוח יש זמן מוגבל לחפש ולמצוא אותה. המשחק מאריך את זמן האינטראקציה של המשתמש עם המלון ומתקניו ומגדיל משמעותית את הסיכוי שיעשה את ההזמנה שם ולא אצל המתחרים- גם בשל האינטראקציה הרבה וגם בשל הערך המוסף של ההטבה.

 • SEO friendly: הפלטפורמה מבוססת תשתיות הפצה לכל מנועי החיפוש. 

VDroom מביאה חדשנות אמיתית לשוק מיושן, בעזרת מערכת ניהול תכנים חכמה וטכנולוגיה חלוצית ומתקדמת. 

כל פתרון אחר שקיים היום בשוק בתחום ה 360 ומציאות מדומה אינו מבוסס על יכולות ניתוח הגלריות ואינו בעל אפשרות הפצה, מדידה והגדלת מכירות לענקיות הtravel & booking .

 • VDroom מנגישה את התכנים החכמים לאחר למידה אוטומטית בזמן אמת בכל אתרי ההזמנות הקיימים, ללא צורך בהתקנות מסובכות.
 • בעל הנכס בוחר בקליק לאילו ערוצים להפיץ את התמונות.
 • בחיבור קל ואינטואיטיבי לממשק של VDroom יכולים כל ענקי התיירות (OTA) לשדרג משמעותית את האטרקטיביות של המפרסמים ולהגדיל את מספר ההזמנות דרך האתר.

איך זה עובד

התהליך עבור בעל העסק הוא פשוט:

 • פתיחת חשבון ב VDroom
 • הטענת התמונות
 • ארגון מקדים של התמונות
 • לחיצה על כפתור

 

לאחר תהליך ההרשמה וההשתלבות בפלטפורמה, האתר מוכן עם תשתית שיווקית לכל מנועי החיפוש ברשת.

 

  

VDroom ממצבת את עצמה כפלטפורמה מובילה להנגשה חכמה של תכני 360 והפצתן לבתי המלון ולשוק הדירות להשכרה בעולם (דוגמת Airbnb). חלק משמעותי נוסף במיצוב החברה הוא כספקית הראשונה בתחום התיירות המאפשרת גישה לתכני  360/ VR ברגע ההזמנה.

החזון הוא שמערכת VDroom תוטמע בכל אחד מאתרי ההזמנות המובילים ,ככפתור מובנה לצפייה בחוויית 360/ VR.

 

VDroom  במדיה

לינק לכתבה ב Hotel Technology News

לינק לכתבה ב Skift

לינק לבלוג של המייסדת מיכל הובשמן ב-Time Of Israel

לינק לכתבה ב TheMarker

לינק לכתבה בישראל היום

לינק לכתבה בכלכליסט

לינק לכתבה מהאתר הרשמי של משרד הכלכלה והתעשייה

 

הצוות

הצוות

מיכל הובשמן
מנכ"לית
מיכל הקימה בעבר ומכרה חברה בתחום הטרוול - easytobook.com . מיכל הובילה את החברה לגדילה של כ 80 עובדים ומחזור של ב 100 מיליון יורו כאשר מכרה את החברה. מיכל היא יזמית מנוסה ששהתה בעברה 16 שנה בהולנד ומכירה את השוק הבין לאומי.

 • מייסד
לנס ביילי
מייסד ומנהל פיתוח טכנולוגי
לנס עבד ב easytobook.com , אותה חברה שמיכל המייסדת מכרה. לנס ניהל צוותי פיתוח והיה חלק מהצוות הפיתוח שהוביל את החברה להצלחה בצד הטכנולוגי. לנס מוביל את צוות הפיתוח והינו אחראי על הצד הטכנולוגי בחברה. ללנס ולמיכל שנים רבות של ניסיון ועבודה משותפת.

 • מייסד
פרופסור פדרו קמפוס
מנהל חדשנות טכנולוגית
מומחה ב computer vision וחוקר בכיר באוניברסיטה פורטוגל, יתמוך באופטימיזציה של המערכת. פרופסור פדרו הנו אחד מהפרופסורים הבודדים המתמחים בטכנולוגיות בינה מלכותית ברמת הפרקטיקה ולא רק ברמת התיאוריה. כתב למעלה מ -100 פרסומים מדעיים בתחום, ייסד שלוש חברות מוצלחות מבוססות טק בעשר השנים האחרונות ומחזיק פטנט על פי חוק הפטנטים האירופי.

 • עובד מפתח
גז וורשינינג
פיתוח עסקי
עיצוב הדרכה ומכירות מקצועי, עם יותר מ -15 שנות ניסיון בפיתוח אסטרטגיות למידה וניהול צוות הדרכה. תשוקה להתפתחות אישית, צמיחה מקצועית ומצוינות ארגונית.

 • עובד מפתח

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו