מפרסם: מיכל הובשמן
CEO
שתפו

VDroom

VDroom היא פלטפורמה לבניית אתרי מציאות מדומה לבתי מלון, למשכירי דירות ולאתרי נופש. תשתית הפרסום שלנו מחברת בין נכסים המוצגים במציאות מדומה לבין אתרי ההזמנות הגדולים בשוק כגון airbnb ו booking.com

216%

מיעד הגיוס

12

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Pre-seed
קטגוריה:תיירות
•  מומן בהצלחה    
  • עיקרי הקמפיין
  • פיצ'
  • הצוות
  • עדכונים

עיקרי הקמפיין

החברה סיימה פתוח טכנולוגי במימון עצמי ויוצאת לשוק 

1. שוק - שוק ההזמנות של לינות תיירותיות באינטרנט הוא שוק של מעל ל-25 מיליארדי דולרים בשנה.

2. ההזדמנות – המגוון העצום של חדרי לינה גורם לבלבול ולאובדן התמצאות ללקוחות לא מעטים. הפחד לפספס בהזמנת חופשה במקום בינוני, מבוסס על תקלות ואכזבות לא מעטות. לכן, אנו נותנים מענה לצורך לחזק את אמון הלקוחות במתחמי הנופש והלינה בדרך להזמנה בטוחה שתתן למזמין שקט נפשי. ניסוי  שבו הציגו בפני לקוחות תוכן VR (מציאות מדומה) של יעד החופשה, העלה את אחוז ההזמנות ב-35%. הניסוי נערך ב-2016 ע"י חברת תומאס קוק העולמית.

3. צוות – לצוות המייסדים ניסיון עשיר בתחום התיירות באינטרנט: כך למשל. המייסדת מיכל הובשמן, הקימה וניהלה את פורטל הזמנות המלונות העולמי www.easytobook.com ועשתה בו אקזיט.

4. הטכנולוגיה מבוססת על פשטות ביישום – החל משימוש במשקפי תלת-מימד ביתיים שניתן לקנות בזול (ולרבים יש בבית), דרך ממשק אתר פשוט וקל, וכלה בהפעלה פשוטה דרך כפתור בודד בכל פורטל הזמנות. הפשטות היא בעינינו ערך מרכזי בהצלחת המודל שלנו והמוצר.

5. יכולת עמידה בצמיחה מהירה – הפתרון המוצע הינו יישום טכנולוגי חדשני, ייחודי ומוכח, עם יכולות גבוהות של תמיכה במיליוני בעלי נכסי תיירות בו-זמנית.

6. ראשוניות – החברה מפתחת מנוע חיפוש הראשון מסוגו בעולם לתחום התיירות במשקפי וי אר .

פיצ'

הרעיון

ככל שמשתפרת הטכנולוגיה המציגה מוצרים ושירותים והתחרות מתגברת, כך עולות דרישות הצרכנים: כיום הצגה של תמונות באתרי תיירות ומלונות, אין בה די כדי לשכנע תיירים לבצע הזמנה. גם מנועי המלצות נותנים רק פתרון חלקי לצורך של מלונות ודירות תיירותיות להשכרה, להבליט את עצמם. לחלל הזה נכנסת VDroom שמשדרגת את יכולת התצוגה של נכסי תיירות ולינה, ע"י הצגה באתר אינטרנט של סרטי מציאות מדומה של המקום, מה שגורם לתיירים העתידיים לחוויה עוצמתית, ומביא אותם לריגוש, שיכול לסייע מאד בסגירת עסקה.

לבעלי נכסי תיירות יש צורך תמידי לחדש את תצוגת המתחם שלהם כדי להתבלט מול מתחריהם, לסקרן ולמשוך גולשים ולהגדיל מכירות, בשוק רווי גימיקים אינטרנטיים. עכשיו הגיע הזמן לחידוש האמיתי שיקפיץ את הענף עשור קדימה – מערכת בחוויית VR.

עד היום הצגת תכנים במערכת שיווקית מבוססת VR הייתה כרוכה בעלויות גבוהות ובמורכבות טכנית. כמו כן אתרים שהציעו שימוש בתצוגת תוכן ע"י VR חייבו את התיירנים להשתמש במערכת ספציפית, יקרה ומורכבת, שהתוכן שבה לא היה נגיש לכל גולש.

הפתרון שמציעה עכשיו VDroom מפשט מאד את התהליך ולכן מנגיש אותו לבעלי מקומות לינה ואתרי תיירות.

 

הפתרון

התהליך שלנו מנגיש את התוכן בקלות בכל אתרי ההזמנות הקיימים ללא צורך בהתקנות כלשהן. VDroom מאפשרת בנייה קלה ואינטואיטיבית של אתר VR, ואיננה מצריכה ידע מקצועי בתכנות.  הממשק של VDroom מתחבר לכל ענקי התיירות (OTA) ובהם לאתרי  Trip Advisor, Hotels combined ועוד, ומאפשרת להם להציג את נכסיהם בVR.

VDroom  מאפשרת למלונות ולבעלי דירות לרגש את התיירים ולקרב אותם אליהם, ע"י הצגת חוויה עוצמתית של אתר התיירות / הלינה. בעלי אתרים אלו יכולים להקים באמצעות VDroom אתר אינטרנטי פשוט ומרשים הרבה יותר.

כיום לתמונות איכותיות יש 69% השפעה על קבלת ההחלטה להזמנת חופשה במקום ספציפי. חווית ה-VR תעצים את הביטחון והאמון של הלקוח עוד יותר בתהליך. לאחרונה ערכה חברת תומס קוק העולמית ניסוי בסרט של מציאות מדומה (VR) שבעקבותיו עלה מספר ההזמנות ב-35% לעומת ״חבילת נופש״ שהוצגה ללא סרט הדמיה.

 

 

יתרונות המערכת:

1. נותן לבעלי נכסים תיירותיים אמצעי בידול המחזק את בטחון הלקוחות ולכן מגדיל את כמות ההזמנות לאתר נופש שחשוף ב-VR. –כמו כן המערכת נותנת פשטות תפעולית לבעל הנכס: אין צורך בהתקנה – התהליך פשוט ומהיר. בנוסף המערכת נותנת מדדים סטטיסטיים על כל תהליך ההמרה וההזמנה.

2. מערכת ה-VDroom תומכת בקלות ובו-זמנית במיליוני משתמשים, ויש לה פוטנציאל צמיחה אינסופי.

3. המערכת נותנת לגולשים יכולת ניווט וביצוע פעולת הזמנה מתוך חווית ה-VR, ללא צורך לצאת מהמשקפיים.

4. המערכת מייצרת חוויה של חיפוש מרובה אתרי לינה ונותנת למזמינים יכולת חיפוש עשירה.

5. המערכת משנה את כללי המשחק בכל הקשור לגלישה באינטרנט: מעתה אין צורך יותר לתפעל עכבר באמצעות היד או להשתמש במקלדת. כל הבחירה והחיפוש נעשה רק ע"י תנועות עיניים בתוך משקפי התלת-מימד. המערכת קולטת את תנועות האישונים ועוקבת אחריהם, כדי להפעיל את חוויית הגלישה החדשה.

 

מה נדרש מהמלון? 

התהליך עבורו התיירן – פשוט:

- פתיחת חשבון ב VDroom ליצירת אתר VR 

- הטענת התמונות, הוידאו והמידע של המלון.

- לחיצה על כפתור ! GO VR

באותו רגע האתר מוכן עם תשתית שיווקית לכל מנועי החיפוש ברשת . מלונות יוכלו גם להזמין שירותי צילום מ-VDroom במחירים תחרותיים במיוחד בכל מקום בעולם.

החזון שלנו הוא שמערכת VDroom  תוטמע בכל אחד מאתרי ההזמנות המובילים ככפתור מובנה לצפייה בחוויית VR .

הגלישה בחוויית VR תאפשר לשוטט בנכס התיירותי ולאחר מכן לבצע הזמנה, עם או בלי משקף ה-VR (כיום ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו בעזרת כל סמארטפון בצירוף משקפי 3D בסיסיים).

VDroom  ממצבת את עצמה כיצרנית תוכן מובילה לבתי המלון ולשוק הדירות להשכרה בעולם (דוגמת AirBNB). חלק משמעותי נוסף במיצוב החברה הוא כספקית הראשונה  בתחום  התיירות שתאפשר גישה לתכני VR ברגעי ההזמנה.

 

 

המודל העסקי

בעולם ה-VR לא קיימים כיום תכנים נגישים ולכן המודל שלנו, בדומה לאתר WIX, הוא לאפשר לתיירנים ובעלי הנכסים להקים אתר מיוחד למציאות מדומה (VR). על יצירת אתר. בשלב הבא נקבל הכנסות מהקלקות על כפתורי ה-VR שאנחנו שותלים בפורטלי הזמנות המלונות המובילים בעולם. ברובד עסקי נוסף נקבל אחוזים מכל הזמנה.

הצוות

Michal Hubschmann
ביוגרפיה
Michal Hubschmann is an Israeli entrepreneur who was an professional athlete all her life. Her biggest achievement was winning an youth European championship in long jump. After her sport career and serving the Israeli army, she studied hotel management and worked in several significant hotels in Tel-aviv and London. She founded her first company, Easytobook.com - an online booking reservation system, in 2004 in the Netherland. Michal sold this first company in 2011 to one of the largest travel companies in the world- BCD Travel. At that time, the company had 80 employees and a turnover of EUR 100 mil. Michal Is one of the International Circle of Influencers at Start up Delta Start Up Delta is a governmental initiative to support the Dutch government to improve the start up ecosystem
Michal is a member of the advisory board at DoublX


  • מייסד
Ofir Shefer
Head of Technology
ביוגרפיה
High skilled proclaimed autodidact and an expert in user interface technology. Talented computer programmer and serial entrepreneur. With experience of over 20 years and many successes in developing apps and websites

  • מייסד
  • עובד מפתח
PROF.MIRIAM REINER
Board Technology Advisory
ביוגרפיה
Prof. Miriam Reiner is the head of the Virtual Reality and NeuroCognition lab at the Technion- Israel Institute of Technology. Her work applies brain research to virtual and augmented reality for enhancing human learning, training, communication and performance. Miriam is Associate Professor at the Technion and visiting Professor in Stanford CA, and has been involved in committees in the EU research on Future Emerging Technologies and Information Communication Technologies

Yarden Gat
ביוגרפיה
VR Expert, 6 Years experience in VR development and production UI/UX expert Graphic and web design

העיסקה

מסמכים

מצגים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

זקוק לעזרה?
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו