מפרסם: Inbar Carmel
CEO
שתפו

‘Infime

‘Infime פיתחה תא מדידה וירטואלי הפותר את בעיית רכישת ההלבשה התחתונה ובגדי הים באונליין ובחנויות הפיזיות, בשוק המוערך ב- 300B $. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של המרת תמונה לתלת מימד, מאפשרת ‘Infime למצוא התאמת ביגוד מושלמת מה שתורם לחווית הקניה, מג

$ 123,500

גויסו עד כה

14

משקיעים

0

ימים נותרו
סוג:מניות  
שלב:Seed +
קטגוריה:רכב ותחבורה
•  מומן בהצלחה    
 • עיקרי הקמפיין
 • פיצ'
 • הצוות
 • משקיעים 14
 • עדכונים

עיקרי הקמפיין

פתרון חדשני לבעיה המרכזית של עולם האופנה המקוון

עולם הקניות מתקדם בצעדי ענק לעבר חווית קניה דיגיטלית, אחוז הצמיחה של עולם ה E-Commerce עומד על כ- 17% בשנה. כיום, נתקלים הקמעונאים באתגרים רבים בדרכם לשפר ולתמוך בחווית הקניה החדשה ובצרכים החדשים של הלקוחות. שוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים, סובל מהחזרות בהיקף אדיר של כ-50% מכלל המכירות בשל אי התאמת המידה בפועל. במדינות שונות אף לא ניתן להחזיר מוצרים אלו לפי חוק, וחלק מהפריטים לא ניתנים למדידה גם בתוך החנות, מה שמייצר אחוזי קניה נמוכים עבור הרבה מאוד מותגים. 'Infime מחוללת מהפכה באמצעות טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך בתחום המרת תמונה לתלת-מימד, ובכך מספקת פתרון להתאמות הביגוד התחתון, פתרון אשר משרת הן את הלקוחות והן את הקמעונאים.

 

 

 

 

טכנולוגיה מוגנת בפטנטים אשר מגדילה אחוזי קנייה

האלגוריתמים המתקדמים של 'Infime מוגנים בפטנטים ומאפשרים ללקוחה למדוד וירטואלית מוצרים על גבי דמות תלת-מימדית, דמות אשר מותאמת למידותיה האישות ולמבנה גופה, זאת ללא כל בעיות פרטיות או צורך בחשיפה. הטכנולוגיה ממליצה ללקוחה על המידה שמתאימה לה בכל אתר, ומאפשרת לה לראות כיצד נראה הפריט על מבנה הגוף הנבחר, יחד עם המלצה על מוצרים נוספים. היתרון הטכנולוגי הגדול של 'Infime מגדיל בצורה ניכרת את אחוזי הקניה, מצמצם את אחוז ההחזרות ואף מאפשר ניתוח נתונים לגבי מבנה הגוף והעדפות הקניה של הלקוחות.

 

 

צמיחה בשוק אדיר של 300 מיליארד דולר

'Infime ממוקדת לשוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים. שווק אשר מוערך בכ-300 מיליארד דולר בשנה. שוק זה מאופיין הן במכירות מקוונות והן במכירות בחנויות פיזיות. חדירת המוצר של 'Infime לשוק אתרי האופנה הקיימים צפוי להתבצע בקלות ובמהירות, כל מה שנדרש הוא הטמעה של שורת קוד אחת (Zero integration). החברה מאפשרת לשחקנים המרכזיים בשוק להמיר את קטלוג פרטי הלבוש שלהם לתלת-מימד, במהירות ובאיכות גבוהה, ’לתמוך באלפי מוצרים בפרק זמן קצר ולהגדיל את מכירותיהם.

 

הישגים משמעותיים בפרק זמן קצר

'Infime כבר יצרה באזז בתעשייה. בפרק זמן קצר, החלה Infime’ בעבודה משותפת עם חברת Delta, מיצרניות ההלבשה התחתונה המובילות בעולם והשלימה עימה את התאמת המוצר לשוק (Validation) בהצלחה רבה. 

לאחר שכבשה את השוק הישראלי עם המותגים המובילים, נבחרה Infime’ לאקסלרטור היוקרתי שלDeutsche Telekom  הנערך בגרמניה. 'Infime מנהלת מגעים מתקדמים עם חברות ענק בשוק האמריקאי והאירופאי ביניהן: Victoria Secret, Calvin Klein, ו- Zalando. בנוסף זכתה החברה למענק החדשנות מטעם המדען הראשי. 

 

כתבו עלינו במדיה :

לצפייה באייטם לחצו מטה

Infime מרחיבה את פעילותה בשוק בגדי הים בהשקת הסכם שת"פ עם מותג "Bananhot" של נטע אלחמיסטר כוכבת האינסטגרם ואשת העסקים בעלת 1.3 מיליון עוקבים ושותפתה נועה בני, ובימים אלו הטכנולוגיה עלתה באתר המותג אשר פופולארי מאוד בשוק הישראלי והאמריקאי בפרט. 

 

 

 

צוות מנצח של מומחי טכנולוגיה ו-  Retail

הצוות של 'Infime מורכב מיזמים סידרתים, מומחי טכנולוגיה, מומחי E-Commerce, ואנשי Retail מוכרים בעולם האופנה העולמי. לאחרונה ענבר כרמל, מנכלי״ת החברה, נבחרה להיות בין ״70 היזמים המבריקים״ לרגל חגיגות ה- 70 לישראל, ולאחת מתוך 17 הסטרטאפיסטיות המובילות לשנת 2017 על ידי מגזין גלובס. 

 

פיצ'

הרעיון

הבעיה:   

בשנת 2014 הקימה ענבר כרמל, היזמת מאחורי 'Infime מותג הלבשה תחתונה אינטרנטי, המותג היה פורץ דרך בזמנו ופועל עד היום בהצלחה בישראל. מהר מאוד הבינה ענבר את האתגר במכירת הלבשה תחתונה באונליין, כאשר לשירות הלקוחות של החברה החלו להגיע שאלות שחזרו על עצמו כגון: ״איזו מידה תתאים לי?״, ״איך אדע מה מתאים למבנה הגוף שלי?״, ״בכל מותג המידה שלי שונה, איך אדע מה להזמין? וגם אי אפשר להחזיר״..

 

הבעיה של הלקוחה:

כ- 80% מהנשים קונות חזייה, תחתונים או בגד ים במידה שאינה מתאימה לגופן. לנתון עגום זה ישנן מספר סיבות:

•    שינויים במידות בין מותגים ואף בין מדינות מקשים על יכולת ההתאמה. 

•    את מרביתם של הפריטים כלל לא ניתן למדוד בחנויות. 

•    מוצרים אלו חייבים להתאים בצורה מושלמת ללקוחה. 

על אף החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את עולם האונליין, נכון להיות, לא קיים בשוק מוצר אשר מאפשר מדידה וירטואלית של הלבשה תחתונה ובגדי ים, שכן לקניה זו יש מאפיינים ייחודיים הנוגעים בבעיות פרטיות. הפתרונות הקיימים כיום אינם תומכים את חווית הקניה. 

 

הבעיה של הקמעונאי: 

הבעיות של הלקוחה הן הבעיות של הקמעונאי, כ- 50% מהמוצרים שנקנו בחנויות נשלחים בחזרה, וזהו הפסד כספי גדול מאוד למותג, שכן מלבד לקוחות שאינם מרוצים, לא ניתן למכור שוב את המוצרים שחוזרים עקב בעיות היגיינה, ועל כן מועברים ישירות ל- Outlet.  התוצאה המתקבלת הי שהמותג סובל מאחוזי קניה נמוכים באתר, סל הקניות הוא קטן שיכל להיות, ואין לקמעונאי כלי חכם של מאגר נתונים מבוסס מבנה גוף ומידות של לקוחות.

 

הפתרון: 

'Infime פיתחה תא מדידה ווירטואלי תלת מימדי. באמצעות טכנולוגיה חדשנית של המרת תמונה לתלת מימד, פותרת החברה את בעיית קניות הבגדים באונליין. 'Infime מאפשרת למצוא התאמת ביגוד מושלמת בקניות אונליין ואף בחנויות פיזיות באופן קל ומהיר, אשר משתנה בהתאם למבנה הגוף של הלקוחה. 

'Infime מייצרת ערך רב לקמעונאים בכך שהיא: 

•    מגדילה את מכירות האונליין שלהם בכ- 30%

•    יוצרת חווית קנייה איכותית ללקוחה

•    פותרת את בעיות הפרטיות הנובעות מעיסוק בהלבשה תחתונה

 

האלגוריתמים של 'Infime מאפשרים ללקוחה:

1.    לראות איך הפריט נראה על מבנה הגוף שלה בתלת-מימד

2.    לקבל המלצה למידה שהכי מתאימה לה באתר

3.    לקבל הצעה לפריטים נוספים שנשים עם מבנה זהה אהבו. 

 

 

איך זה עובד באונליין 

•    הלקוחה נכנסת לאתר ובוחרת את המוצר האהוב עליה

•    לחיצה על כפתור ״מדידה״, תציג דמות תלת- מימדית עם המוצר הנבחר

•     הלקוחה נדרשת לבחור 5 מידות גוף- פעם אחת בלבד!

•    הדמות התלת-מימדית מתעדכנת בזמן אמת וניתן לראות את הפריט על מבנה הגוף האישי ב- 360 מעלות.

לקישור לסרטון הדמיה של המוצר באתר אסוס - לחצו כאן.

 

אתר Tiniz מאפשר לצפות במוצר תחת קולקציית TRY ME ON-LINE. האתר מציג אפציית מדידה וירטואלית עבור מבחר של עשרות בגדי הים הנמכרים ביותר:

 

 

בין לקוחות החברה, ניתן לראות את הטכנולוגיה של 'Infime מוטמעת ופועלת באופן מלא כבר כיום באתר של ענקית ההלבשה תחתונה, חברת דלתא:

 

 

 

יישום נוסף של החברה אשר מצוי בפיתוח הוא ״סטיילסט אישי אוטומטי״: באמצעות מערכות ״מכונה לומדת״ (Machine Learning) לומדת המערכת את הנתונים של הלקוחה ואת הרגלי הקניה שלה, ושל לקוחות נוספות.  המערכת תאפשר ניתוח נתונים קריטיים לקמעונאי על מבנה הגוף, המידות והרגלי הקניה של הלקוחות. 

Infime’ תומכת כל אתר קיים, בדסקטופ, במובייל (iOS ו- Android) ובפלטפורמת VR. 

 

 

יישום גם בחנויות פיזיות

באמצעות סריקת QR קוד של המוצר בחנות, הלקוחה יכולה למדוד את פריט הלבוש באמצעות הסמארט-פון (אין צורך בהורדת אפליקציה, המדידה נפתחת ישירות בדפדפן) על מנת לקבל המלצת מידה מבלי לעבור בתא המדידה. הקמעונאים מקבלים נתונים בזמן אמת על: מידות הלקוחה, מה היא מדדה ולא קנתה, מה להמליץ למידות הגוף שלה. הקמעונאים מנתחים את הנתונים מהחנות ומייצרים מידע רב ערך. 

 

 

לקישור לכתבה ב- Times of Israel - לחצו כאן.

 

המספרים המדהימים של 'Infime במהלך הפיילוטים עם המותגים המובילים בישראל:

•    30% עליה במכירות הקמעונאים שיישמו את המוצר של 'Infime

•    40% מהלקוחות לוחצות על כפתור ה״מדידה״ engagement))

•    זמן השהייה של הלקוחות באתר הוכפל (x2 session duration)

•    70% מהלקוחות מגיעות לעמוד האחרון בממשק ההמלצות

•    50% מהלקוחות הניעו את הדמות לפעולה, הלבישו אותה וצפו במוצר 

 

היתרונות לקמעונאים: 

1.    הגדלה דרמטית של אחוזי המכירות, שאיפתו של כל קמעונאי

2.    צמצום אחוז החזרות בצורה ניכרת

3.    יצירת מאגרי מידע (valuable data) על מבנה הגוף והמידות של הלקוחות אונליין ומתוך החנות, מידע רב ערך אשר מעולם לא היה זמין לקמעונאים. 

 

 

הטכנולוגיה

'Infime פונה בצורה מובהקת לקמעונאי האונליין הגלובאליים המובילים. מודל הפעולה של החברה הוא  B2B, ועל כן, החברה פיתחה טכנולוגיה מהירה ונוחה להטמעה בכל מותג, זאת על מנת ליצר אפשרות לחברה צמיחה מהירה (Scale) באמצעות כלים אוטומטים. 

הפתרון של 'Infime ניצב בחזית הטכנולוגיה של עולם הקמעונאות בזכות:

1. כלי מידול אוטומטים: ל- 'Infime פטנט (patent-pending) המאפשר להמיר קטלוג של מוצרים שלם לתלת-מימד בצורה מהירה ובאיכות גבוהה,  זאת באמצעות שימוש בתמונת המוצר בלבד. האלגוריתמים הייחודיים של החברה הופכים כל קטלוג בן אלפי מוצרים לקטלוג תלת-מימדי, במהירות רבה. 

2. אינטגרציה: האינטגרציה הנדרשת מהקמעונאים היא נוחה ומהירה להטמעה. כל שעליהם לעשות הוא להטמיע שורת קוד אחת בלבד (Zero Integration) ותא המדידה הווירטואלי מוצב באתרם.

3. מערכת Data Analytics: מערכת הבינה המלאכותית של 'Infime מייצרת לקמעונאי מידע איכותי על מידות ומבנה הגוף של הלקוחות, אילו מוצרים נמדדו, אילו מוצרים נקנו, העדפות קניה של נשים עם מידות גוף דומות, ניתוח נתונים לפי אזורים גיאוגרפים, ועוד. 

 

תיקוף טכנולוגי:

• החברה הגישה פטנט על האלגוריתמים המאפשרים מידול אוטמטי במרשם הפטנטים העולמי, ומתכוונת להגיש פטנטים נוספים במהלך שנת 2018. 

• החברה קיבלה מענק של 270 אלף דולר מהמדען הראשי לפיתוח הטכנולוגי והמוצר, לאחר בחינה מעמיקה של הטכנולוגיה, החדשנות, המוצר והצורך בשוק. 

השוק

שוק קניות האונליין צומח בכ- 17% בשנה. מחקרים מראים כי מותגים שמאמצים טכנולוגיות התאמה ויזואליות ללקוחות צפויים להגדיל את הכנסותיהם מהאונליין בכ- 30% עד שנת 2021. 

“By 2021, early adopter brands that redesign their websites to support visual will increase digital commerce revenue by 30%”... Gartner, "Top Strategic Predictions for 2018 and Beyond: Pace Yourself, for Sanity's Sake," Daryl C. Plummer et al, 29 September 2017

שוק ההלבשה התחתונה ובגד הים נאמד כיום בכ- 300 מיליארד דולר בשנה, וצפוי לגדול בכל שנה ביותר מ- 10%.  

 

שוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים

 

מאקרו: 

בשוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים יש את הקושי הגדול ביותר לבצע רכישה מתאימה ומדויקת של פריטי לבוש. בשונה ממוצרי אופנה רגילים כמו חולצות ושמלות, שוק זה סובל משיעור החזרות עצום של 50% מסך הפריטים שנרכשים אונליין. הסיבה לכך נעוצה בחוסר התאמה למידה הנכונה. Infime’ מתמקדת בשוק זה כצעד אסטרטגי על מנת לפתור בעייה אקוטית זו. יתרונה הטכנולוגיה של Infime’ מאפשר לה להגיע לתוצאות מהירות של מידול תלת-מימדי. 

הביקוש לטכנולוגיות המדידה וירטואלית הולך וגדל בעידן הדיגיטלי.   

 

מיקרו: 

-    80% מהנשים קונות חזיה, תחתונים, או בגד ים במידה שאינה מתאימה להן

-    סל הקניות הממוצע של הלבשה תחתונה בארה״ב הינו 120 דולר בשנה 

-    לקוחה קונה 4 פריטים בממוצע בכל קניה

-    לקוחה מחזירה כ- 50% מהמוצרים בשל חוסר התאמה

-    80% מהלקוחות קונות באמצעות המובייל

 

 

Go To Market

 

Infime’ מתמקדת בשלושה שווקים מרכזים, אשר מאופיינים בשכיחות גבוהה של רכישת הלבשה תחתונה באונליין:

• השוק האמריקאי

• השוק האירופאי

• השוק האסייתי

 

המיקוד של 'Infime: 

• אוכלוסיית גיל- לאחר ביצוע מחקרים וסקרים רבים, החליטה החברה להתמקד בדור ה- Z (טווח גילאים 18-25) כאסטרטגית חדירה לשוק. דור זה קונה באונליין בצורה טבעית, מחפש טכנולוגיות לשיפור החוויה ומאמץ אותן במהירות. 

• מוצרים- 'Infime החלה את פעילותה עם מידול של תחתונים בלבד. לאחר מכן פותחו האלגוריתמים למידול של פריט מורכב הרבה יותר- חזיה. בשנת 2017 השיקה החברה קולקציה של בגדי-ים ממודלים לתלת-מימד וכך התרחבה גם לשוק זה. כעת עומדת החברה לחדור לעבר שוק בגדי הספורט על מנת להתרחב וליצור שיתופי פעולה עם החברות המובילות בשוק כגון Nike, Adidas, וכו׳. 

 

 

יישום אסטרטגיית החדירה לשוק האירופאי והאמריקאי באמצעות:

• Infime’ קיימה פגישות בארה״ב עם מנהלי חדשנות ובכירים ב- Uniqlo, Victoria Secret, Calvin klaine, Macy's ועוד.

• 'Infime חתמה על הסכמים עם סוכנויות שיווק בניו יורק, לונדון והודו המקשרות בין טכנולוגיות למותגי אופנה.

• 'Infime נבחרה להשתתף באקסלרטור היוקרתי בגרמניה, במטרה לקדם שיתופי פעולה מול החברות  Adidas ו- Zalando. 

 

Track Record

• ישראל: החברה פועלת בשיתוף פעולה עם 4 המותגים המובילים בישראל, בניהם חברת דלתא, המוערכת ב- 3 מיליארד דולר. לחצו כאן לקישור לכתבה.

• eBay: החברה עובדת מול צוות eBay ישראל לקידום שת״פ טכנולוגי והטמעת המוצר באתר eBay. 

• ארה"ב: Infime’ קיימה מספר סבבי roadshow בארה״ב ונפגשה עם המותגים המובילים בתחום. בימים אלו נמצאת במגעים מתקדמים לשיתוף פעולה עם חברת Calvin Klein ומותג Speedo USA. 

• ויקטוריה סיקרט: Infime’ נפגשה לאחרונה בניו יורק עם צוות בכיר של החברה לצורך תכנון משותף של הטמעת הטכנולוגיה בחנות הדגל של המותג.

• גרמניה: החברה נמצאת במגעים מתקדמים לאחר מספר פגישות עם ענקית האופנה הגרמנית Zalando, חברה המוערך בשווי של 10 מיליארד יורו, לצורך הטמעת הטכנולוגיה במדור ההלבשה התחתונה ובגדי הים באתר.

• אוסטרליה: החברה נמצאת במגעים מתקדמים עם שני מותגי הלבשה תחתונה בולטים בשוק האוסטרלי. צפי לתחילת השת״פ בתחילת Q3 2018. 

הודו: החברה במגעים עם שני מותגי הלבשה תחתונה המובילים בשוק ההודי. 

 

 

ראיון בערוץ i24 ששודר בניו יורק:

 

 

 

מתחרים

 

המתחרים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: 

• פלטפורמות (Marketplace) למכירת  הלבשה תחתונה המאפשרות למצוא את הפריט המתאים על ידי שאלון- דוגמת Brayola, True & Co ועוד. מותגים אלו הינם ״קניונים אונליין להלבשה תחתונה״, כלומר מאגדים תחתם מותגים שונים או מותג הבית, ומאפשרים ללקוחה למלא שאלון המבוסס על המוצר שיש לה בבית, ובאמצעות חוכמת ההמונים מציעים מספר פריטים שיכולים להתאים לרכישה. 'Infime רואה בחברות אלו לקוחות פוטנציאלים לשיתוף פעולה. הלקוחות תוכלנה להשתמש במידה הווירטואלית של 'Infime כדי להלביש איך הפריט על מבנה שלהן.

•    חברות המפתחות טכנולוגית למדידה וירטואלית: 

-    בגדים:  Zeekit המאפשרת להציג איך נראה בגד על גבי התמונה של הלקוח.

-    התאמת נעלים: Invetex בתלת-מימד (נמכרה לאחרונה ל- Nike) 

-    עיצוב: Optitex המאפשרת למעצבים למדל בגד בתלת-מימד לפני העברה לייצור. 

-    חפצים: Hexa המאפשרת מידול תלת-מימדי של אביזרים דוגמת רהיטים וכו׳

 

Infime’ מפתחת מוצר ייחודי ושונה מהמוצרים הקיימים בשוק, מוצרים אשר אינם נותנים מענה לעולם ההלבשה התחתונה ובגדי הים. הטכנולוגיה של 'Infime מאפשרת שימוש במוצר ללא בעיית פרטיות, אינה מצריכה הורדת אפליקציה, ומאפשרת חווית קנייה חלקה ונוחה. 

 

 

המודל העסקי

'Infime מבססת את המודל העסקי שלה על B2B SaaS Business model, תשלום בהתאם למספר המבקרים של המותג ומספר המוצרים שנתמכים בטכנולוגיה של החברה. 

 

השירותים של 'Infime: 

• מידול קטלוג לתלת-מימד

• הטמעת תא מדידה ווירטואלי

• מערכת Data Analytics של לקוחות המותג

• תמיכה טכנית

** שימוש ב- Data מתומחר בנפרד, כמו כן הטמעה בחנות פיזית מתומחרת לפי כל סניף.

 

 

תוכנית שיווק ומכירות:

 

שלב א׳- תחילת מכירות:

• 2018/Q2+Q3: בניית המותג והפצת הטכנולוגיה של 'Infime כפתרון מוביל וחדשני בתחום בשווקים הרלוונטיים באמצעות יצירת וקידום תוכן איכותי, יצירת PR במגזינים טכנולוגים ומגזיני אופנה. 

• 2018/Q4: מכירות ראשונות בארה"ב 

• 2019/Q2: מכירות ראשונות באירופה

• Q3/2019: ארבעה לקוחות משלמים (1 לקוח ״ענק״, 1 לקוח ״גדול״, 2 ״בינויים״)

 

שלב ב׳- צמיחה:

• כניסה לרשתות Retail גדולות

• תחילת פעילות בחנויות פיזיות- בסניפי דגל של מותגים

• 2020/Q1: יעדי מכירות ל- 30 לקוחות משלמים.

• 2020/Q3: סוכן/ת מכירות B2B ראשון באסיה

אסטרטגית האקזיט

'Infime מייצרת Data איכותי, והרבה. 'Infime שואפת ליצור מאגר נתונים גדול 

אלו אפשרויות האקזיט של החברה: 

- הנפקה IPO (דוגמה לחברה דומה מהתחום MySize אשר גייסה 10 מיליון דולר לאחר הנפקה)

- מיזוג / רכישה- להלן 3 אפשרויות:


רכישה או מיזוג על ידי לקוח של החברה: Calvin Klein  או Victoria Secret ודומיהם, אשר מוכרים את מוצרי המותג. דוגמא לעסקה שנערכה לאחרונה בין סטרטאפ ישראלי- Invertex המפתח מדידה וירטואלית לנעלים- נרכש על ידי חברת Nike העולמית.

רכישה או מיזוג על ידי ענקית אופנה- MarketPlace: חברות המאגדות מותגי אופנה שונים, דוגמת ענקית האופנה הבריטית Asos, או ענקית האופנה הגרמנית Zalando ודומיהן. חברות אלו רוכשות טכנולוגיות שונות לעיתים קרובות על מנת לאמץ טכנולוגיות במהירות ולהוביל את השוק. דוגמת לאקזיט בשווי 40 מיליון דולר, של חברת Optitex המאפשרת לעצב בגדים בתלת-מימד לענקית אופנה בארה״ב.

רכישה או מיזוג על ידי ענקיות קמעונאות: דוגמת Amazon, eBay, Alibaba ודומיהן. דוגמת האקזיט בשווי  50 מיליון דולר של חברת  Body Labs המייצרת מבנה גוף תלת-מימדי ל- Amazon.

 

Timeline

הישיגים: 
- 'Infime נבחרה להיות הסטרטאפ המבטיח לשנת 2017 על ידי מגזין De Marker
- גיוס השקעת Pre-Seed ממשקיע אסטרטגי בעולם אופנה 
- הגשת פטנט- PCT Patent על האלגוריתמים המאפשרים מידול אוטומטי
- החברה השתתפה במספר אקסלרטורים: Star Alliance -Berlin, ובימים אלו בעיצומה של התוכנית של  Telekom בגרמניה. 
- 'Infime  החלה פיילוט עם חברות ישראליות, בניהן חברת דלתא
- 'Infime קיבלה מענק מהמדען הראשי לפיתוח
- 'Infime נבחרה להציג בכנס Startup Nation Conference in Miami כחלק ממשלחת של עשרה סטרטאפים ישראלים מבטיחים.

 


השלבים הבאים: 


Q1- Q2 2018: Israel:
• שיתוף פעולה עם חברת דלתא
• הטמעת הטכנולוגיה בשני אתרים נוספים
• לקוח ראשון משלם- באתר למכירת בגד-ים של מעצבים

Q3 2018: Go to market:
• פיילוט ראשון בלקוח בחו״ל
• - מוכנות להטמעת המוצר בלקוח גדול
• פיתוח עסקי ומאמצי שיווק באירופה

Q4 2018: USA expansion:
• גיוס סוכן מכירות ראשון בארה״ב
• התאמת המוצר להטמעה בשוק האמריקאי

Q1 2019: US:
• המשך צמיחה ומאמצי שיווק בארה״ב ואירופה
• השקה בארה״ב 

2019: 
• 4 לקוחות משלמים 
• הטמעת הטכנולוגיה לחווית קנייה בחנות פיזית
• השקת תוכנית הפיתוח למוצרים נוספים 
 

שימוש בכספי הגיוס

תוכנית שיווק ומכירות:


• המשך מאמצי פיתוח עסקי ושיווק באמצעות כנסים, סוכנויות, שיווק B2B בארה״ב ואירופה
• גיוס סוכן מכירות ראשון בארה״ב
• 2 לקוחות משלמים עד לסוף שנת 2018
• גיוס סוכן מכירות ראשון באירופה
• גיוס סוכן מכירות ראשון באסיה

 

תוכנית פיתוח:


• פיתוח מערכת CMS לאפשר לאתרים לנהל את המוצרים הממודלים בתלת-מימד
• שיפור הופעת הדמות התלת- מימדית, הוספת דמויות נוספות בהתאמה לאתניות ואזורים גיאוגרפים שונים (למשל דמות אסייתית, לטינית ועוד)
• פיתוח מערכת הצגת נתונים-  data analysis dashboard 
• פיתוח מערכת איסוף נתונים- development and DevOps
• פיתוח אלגוריתמים לשיפור מהירות והעלויות של הליך המידול לתלת-מימד
• מוכנות לתמוך בלקוח גדול 

 

 

מצב שקף המציג את 6 החודשים הראשונים של שימוש בכספי הגיוס: 
 

הצוות

ענבר כרמל
מנכ״ל ומיסדת
ביוגרפיה
לאחרונה נבחרה להיות בין 70 היזמים ה״צעירים והמבריקים״ לרגל חגיגות ה- 70 למדינה על ידי מגזין גלובס. ענבר נבחרה להיות בין 17 הסטרטאפיסטיות המבטיחות לשנת 2017 על י+די מגזין ליידי גלובס. מלווה סטרטאפים כמנטורית בתוכנית היזמות- NOVUS של המכללה למנהל. ענבר יזמת מנוסה בתחום האיקומרס וטגנולגיות בתחום האופנה (Fashion -Tech) בשנת 2014 הקימה ענבר את מותג ההלבשה התחתונה האינטרנטי Infime Underwear, במקביל הקימה את קהילת האופנה- והטכנולוגיה הגדולה בישראל Fashion Tech Event המונה אלפי חברים, במטרה ליצור שיתופי פעולה וכנסים בתחום האיקומרס, ריטייל, אופנה וסטרטאפים. הקהילה פועלת בשיתוף פעולה עם Google, eBay, WIX וחברות נוספות. ענבר עורכת דין בהכשרתה, ומתמחה בתחום האזרחי- מסחרי.

 • מייסד
מיכאל ליטוין
מנהל פיתוח ומייסד
ביוגרפיה
מומחה באלגוריתמים של גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית ועיבוד תמונה. למיכאל ניסיון רב בפיתוח אלגוריתמים ותוכנה (תלת מימד, עיבוד תמונה, ניתוח סאונד ועוד). בחברות נוקיה סימנס, LiveSurface ,Infinigon ועוד. חבר צוות הוראה בקורס גרפיקה ממוחשבת עם OpenGL במרכז הבין תחומי הרצליה IDC. למיכאל ידע בשפות והתחומים הבאים: Algorithmic: Computer vision, processing images in 2d and 3d, video, sound, accelerometer data Programming: C++, Java, Python, OpenGL, OpenCV, Android, Objective-C Conceptual: Object oriented design, parallel programming, vectorization for GP-GPU OS and apps: Windows, Unix/Linux, Matlab, ClearCase, GIT תארים אקדמיים: תואר שני בהנדסה (אונ‘ ת“א) עם התמחות בגרפיקה תלת מימדית ועיבוד תמונה. תואר שני במנהל עסקים (אונ‘ ת“א). תואר ראשון במדעי המחשב (אונ‘ פתוחה).

 • מייסד
ניר נצר
יו"ר הדירקטוריון ויועץ
ביוגרפיה
רו"ח, משפטן ובעל תואר שני במימון של המסלול האקדמי של המכללה למנהל. יזם סדרתי, מרצה ויועץ למיזמים בשלבים שונים. בתפקידו הקודם היה יועץ בכיר במחלקת הייעוץ הבינ"ל של פירמת הייעוץ EY. CPA, holds an LLB, a BA in Business Administration and an MBA. Strategic advisor with extensive experience with international business development operations, combining financial and legal knowledge in order to lead startup ventures to business success. Nir is a CPA, holds an LLB, a BA in Business Administration and an MBA.

 • יו''ר הדירקטוריון
 • יועץ
איתן פולק
משקיע ויועץ
ביוגרפיה
לשעבר ממנהלי חברת פולגת, כיום מנהל את Vendome - יבואנית אופנה. בעל נסיון של 30 שנה בתחום האופנה - ייצור, קמעונאות ומכירות. בעל קשרים בין לאומיים ענפים עם חברות האופנה המובילות בעולם. איתן מייעץ לחברה מנקודת המבט של ריטיילר, על מנת להתאים את המוצר לצרכי השוק והתאמה ללקוחות, יחד עם פיתוח קישור לחברות אופנה בינ״ל.

 • יועץ
יועצים
יועצים וחברות מלוות
ביוגרפיה
שי עמיר- יועץ: מנכ״ל חברת ג׳ימס רידצ׳רסון אופנה מלווה את החברה ומסייע ביצירת קשרים ושיתופי פעולה מול חברות האופנה הגדולות בעולם, כגון: Victoria Secret, Calvin Klein, Tommy Hilfiger ועוד. מלווים את החברה: - פירמת עורכי הדין HFN - פירמת רואי חשבון Deloitte - משרד יח״צ: רני רהב

 • יועץ

משקיעים 14

משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
5
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
3
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
2
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
6
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות
משקיע פרטי
0
עוקבים
1
השקעות

עדכונים

אין עדכונים להצגה

העיסקה

מסמכים

מצגים

עקבו אחרינו