‘Infime

‘Infime פיתחה תא מדידה וירטואלי הפותר את בעיית רכישת ההלבשה התחתונה ובגדי הים באונליין ובחנויות הפיזיות, בשוק המוערך ב- 300B $. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של המרת תמונה לתלת מימד, מאפשרת ‘Infime למצוא התאמת ביגוד מושלמת מה שתורם לחווית הקניה, מגדיל את סכום הסל ומקטין את שיעורי ההחזרה.

103% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: Inbar Carmel
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
רכב ותחבורה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פתרון חדשני לבעיה המרכזית של עולם האופנה המקוון

עולם הקניות מתקדם בצעדי ענק לעבר חווית קניה דיגיטלית, אחוז הצמיחה של עולם ה E-Commerce עומד על כ- 17% בשנה. כיום, נתקלים הקמעונאים באתגרים רבים בדרכם לשפר ולתמוך בחווית הקניה החדשה ובצרכים החדשים של הלקוחות. שוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים, סובל מהחזרות בהיקף אדיר של כ-50% מכלל המכירות בשל אי התאמת המידה בפועל. במדינות שונות אף לא ניתן להחזיר מוצרים אלו לפי חוק, וחלק מהפריטים לא ניתנים למדידה גם בתוך החנות, מה שמייצר אחוזי קניה נמוכים עבור הרבה מאוד מותגים. 'Infime מחוללת מהפכה באמצעות טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך בתחום המרת תמונה לתלת-מימד, ובכך מספקת פתרון להתאמות הביגוד התחתון, פתרון אשר משרת הן את הלקוחות והן את הקמעונאים.

 

 

 

 

טכנולוגיה מוגנת בפטנטים אשר מגדילה אחוזי קנייה

האלגוריתמים המתקדמים של 'Infime מוגנים בפטנטים ומאפשרים ללקוחה למדוד וירטואלית מוצרים על גבי דמות תלת-מימדית, דמות אשר מותאמת למידותיה האישות ולמבנה גופה, זאת ללא כל בעיות פרטיות או צורך בחשיפה. הטכנולוגיה ממליצה ללקוחה על המידה שמתאימה לה בכל אתר, ומאפשרת לה לראות כיצד נראה הפריט על מבנה הגוף הנבחר, יחד עם המלצה על מוצרים נוספים. היתרון הטכנולוגי הגדול של 'Infime מגדיל בצורה ניכרת את אחוזי הקניה, מצמצם את אחוז ההחזרות ואף מאפשר ניתוח נתונים לגבי מבנה הגוף והעדפות הקניה של הלקוחות.

 

 

צמיחה בשוק אדיר של 300 מיליארד דולר

'Infime ממוקדת לשוק ההלבשה התחתונה ובגדי הים. שווק אשר מוערך בכ-300 מיליארד דולר בשנה. שוק זה מאופיין הן במכירות מקוונות והן במכירות בחנויות פיזיות. חדירת המוצר של 'Infime לשוק אתרי האופנה הקיימים צפוי להתבצע בקלות ובמהירות, כל מה שנדרש הוא הטמעה של שורת קוד אחת (Zero integration). החברה מאפשרת לשחקנים המרכזיים בשוק להמיר את קטלוג פרטי הלבוש שלהם לתלת-מימד, במהירות ובאיכות גבוהה, ’לתמוך באלפי מוצרים בפרק זמן קצר ולהגדיל את מכירותיהם.

 

הישגים משמעותיים בפרק זמן קצר

'Infime כבר יצרה באזז בתעשייה. בפרק זמן קצר, החלה Infime’ בעבודה משותפת עם חברת Delta, מיצרניות ההלבשה התחתונה המובילות בעולם והשלימה עימה את התאמת המוצר לשוק (Validation) בהצלחה רבה. 

לאחר שכבשה את השוק הישראלי עם המותגים המובילים, נבחרה Infime’ לאקסלרטור היוקרתי שלDeutsche Telekom  הנערך בגרמניה. 'Infime מנהלת מגעים מתקדמים עם חברות ענק בשוק האמריקאי והאירופאי ביניהן: Victoria Secret, Calvin Klein, ו- Zalando. בנוסף זכתה החברה למענק החדשנות מטעם המדען הראשי. 

 

כתבו עלינו במדיה :

לצפייה באייטם לחצו מטה

Infime מרחיבה את פעילותה בשוק בגדי הים בהשקת הסכם שת"פ עם מותג "Bananhot" של נטע אלחמיסטר כוכבת האינסטגרם ואשת העסקים בעלת 1.3 מיליון עוקבים ושותפתה נועה בני, ובימים אלו הטכנולוגיה עלתה באתר המותג אשר פופולארי מאוד בשוק הישראלי והאמריקאי בפרט. 

 

 

 

צוות מנצח של מומחי טכנולוגיה ו-  Retail

הצוות של 'Infime מורכב מיזמים סידרתים, מומחי טכנולוגיה, מומחי E-Commerce, ואנשי Retail מוכרים בעולם האופנה העולמי. לאחרונה ענבר כרמל, מנכלי״ת החברה, נבחרה להיות בין ״70 היזמים המבריקים״ לרגל חגיגות ה- 70 לישראל, ולאחת מתוך 17 הסטרטאפיסטיות המובילות לשנת 2017 על ידי מגזין גלובס. 

 

פיצ'

פיצ'

הבעיה:   

בשנת 2014 הקימה ענבר כרמל, היזמת מאחורי 'Infime מותג הלבשה תחתונה אינטרנטי, המותג היה פורץ דרך בזמנו ופועל עד היום בהצלחה בישראל. מהר מאוד הבינה ענבר את האתגר במכירת הלבשה תחתונה באונליין, כאשר לשירות הלקוחות של החברה החלו להגיע שאלות שחזרו על עצמו כגון: ״איזו מידה תתאים לי?״, ״איך אדע מה מתאים למבנה הגוף שלי?״, ״בכל מותג המידה שלי שונה, איך אדע מה להזמין? וגם אי אפשר להחזיר״..

 

הבעיה של הלקוחה:

כ- 80% מהנשים קונות חזייה, תחתונים או בגד ים במידה שאינה מתאימה לגופן. לנתון עגום זה ישנן מספר סיבות:

•    שינויים במידות בין מותגים ואף בין מדינות מקשים על יכולת ההתאמה. 

•    את מרביתם של הפריטים כלל לא ניתן למדוד בחנויות. 

•    מוצרים אלו חייבים להתאים בצורה מושלמת ללקוחה. 

על אף החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את עולם האונליין, נכון להיות, לא קיים בשוק מוצר אשר מאפשר מדידה וירטואלית של הלבשה תחתונה ובגדי ים, שכן לקניה זו יש מאפיינים ייחודיים הנוגעים בבעיות פרטיות. הפתרונות הקיימים כיום אינם תומכים את חווית הקניה. 

 

הבעיה של הקמעונאי: 

הבעיות של הלקוחה הן הבעיות של הקמעונאי, כ- 50% מהמוצרים שנקנו בחנויות נשלחים בחזרה, וזהו הפסד כספי גדול מאוד למותג, שכן מלבד לקוחות שאינם מרוצים, לא ניתן למכור שוב את המוצרים שחוזרים עקב בעיות היגיינה, ועל כן מועברים ישירות ל- Outlet.  התוצאה המתקבלת הי שהמותג סובל מאחוזי קניה נמוכים באתר, סל הקניות הוא קטן שיכל להיות, ואין לקמעונאי כלי חכם של מאגר נתונים מבוסס מבנה גוף ומידות של לקוחות.

 

הפתרון: 

'Infime פיתחה תא מדידה ווירטואלי תלת מימדי. באמצעות טכנולוגיה חדשנית של המרת תמונה לתלת מימד, פותרת החברה את בעיית קניות הבגדים באונליין. 'Infime מאפשרת למצוא התאמת ביגוד מושלמת בקניות אונליין ואף בחנויות פיזיות באופן קל ומהיר, אשר משתנה בהתאם למבנה הגוף של הלקוחה. 

'Infime מייצרת ערך רב לקמעונאים בכך שהיא: 

•    מגדילה את מכירות האונליין שלהם בכ- 30%

•    יוצרת חווית קנייה איכותית ללקוחה

•    פותרת את בעיות הפרטיות הנובעות מעיסוק בהלבשה תחתונה

 

האלגוריתמים של 'Infime מאפשרים ללקוחה:

1.    לראות איך הפריט נראה על מבנה הגוף שלה בתלת-מימד

2.    לקבל המלצה למידה שהכי מתאימה לה באתר

3.    לקבל הצעה לפריטים נוספים שנשים עם מבנה זהה אהבו. 

 

 

איך זה עובד באונליין 

•    הלקוחה נכנסת לאתר ובוחרת את המוצר האהוב עליה

•    לחיצה על כפתור ״מדידה״, תציג דמות תלת- מימדית עם המוצר הנבחר

•     הלקוחה נדרשת לבחור 5 מידות גוף- פעם אחת בלבד!

•    הדמות התלת-מימדית מתעדכנת בזמן אמת וניתן לראות את הפריט על מבנה הגוף האישי ב- 360 מעלות.

לקישור לסרטון הדמיה של המוצר באתר אסוס - לחצו כאן.

 

אתר Tiniz מאפשר לצפות במוצר תחת קולקציית TRY ME ON-LINE. האתר מציג אפציית מדידה וירטואלית עבור מבחר של עשרות בגדי הים הנמכרים ביותר:

 

 

בין לקוחות החברה, ניתן לראות את הטכנולוגיה של 'Infime מוטמעת ופועלת באופן מלא כבר כיום באתר של ענקית ההלבשה תחתונה, חברת דלתא:

 

 

 

יישום נוסף של החברה אשר מצוי בפיתוח הוא ״סטיילסט אישי אוטומטי״: באמצעות מערכות ״מכונה לומדת״ (Machine Learning) לומדת המערכת את הנתונים של הלקוחה ואת הרגלי הקניה שלה, ושל לקוחות נוספות.  המערכת תאפשר ניתוח נתונים קריטיים לקמעונאי על מבנה הגוף, המידות והרגלי הקניה של הלקוחות. 

Infime’ תומכת כל אתר קיים, בדסקטופ, במובייל (iOS ו- Android) ובפלטפורמת VR. 

 

 

יישום גם בחנויות פיזיות

באמצעות סריקת QR קוד של המוצר בחנות, הלקוחה יכולה למדוד את פריט הלבוש באמצעות הסמארט-פון (אין צורך בהורדת אפליקציה, המדידה נפתחת ישירות בדפדפן) על מנת לקבל המלצת מידה מבלי לעבור בתא המדידה. הקמעונאים מקבלים נתונים בזמן אמת על: מידות הלקוחה, מה היא מדדה ולא קנתה, מה להמליץ למידות הגוף שלה. הקמעונאים מנתחים את הנתונים מהחנות ומייצרים מידע רב ערך. 

 

 

לקישור לכתבה ב- Times of Israel - לחצו כאן.

 

המספרים המדהימים של 'Infime במהלך הפיילוטים עם המותגים המובילים בישראל:

•    30% עליה במכירות הקמעונאים שיישמו את המוצר של 'Infime

•    40% מהלקוחות לוחצות על כפתור ה״מדידה״ engagement))

•    זמן השהייה של הלקוחות באתר הוכפל (x2 session duration)

•    70% מהלקוחות מגיעות לעמוד האחרון בממשק ההמלצות

•    50% מהלקוחות הניעו את הדמות לפעולה, הלבישו אותה וצפו במוצר 

 

היתרונות לקמעונאים: 

1.    הגדלה דרמטית של אחוזי המכירות, שאיפתו של כל קמעונאי

2.    צמצום אחוז החזרות בצורה ניכרת

3.    יצירת מאגרי מידע (valuable data) על מבנה הגוף והמידות של הלקוחות אונליין ומתוך החנות, מידע רב ערך אשר מעולם לא היה זמין לקמעונאים. 

 

 

הטכנולוגיה

'Infime פונה בצורה מובהקת לקמעונאי האונליין הגלובאליים המובילים. מודל הפעולה של החברה הוא  B2B, ועל כן, החברה פיתחה טכנולוגיה מהירה ונוחה להטמעה בכל מותג, זאת על מנת ליצר אפשרות לחברה צמיחה מהירה (Scale) באמצעות כלים אוטומטים. 

הפתרון של 'Infime ניצב בחזית הטכנולוגיה של עולם הקמעונאות בזכות:

1. כלי מידול אוטומטים: ל- 'Infime פטנט (patent-pending) המאפשר להמיר קטלוג של מוצרים שלם לתלת-מימד בצורה מהירה ובאיכות גבוהה,  זאת באמצעות שימוש בתמונת המוצר בלבד. האלגוריתמים הייחודיים של החברה הופכים כל קטלוג בן אלפי מוצרים לקטלוג תלת-מימדי, במהירות רבה. 

2. אינטגרציה: האינטגרציה הנדרשת מהקמעונאים היא נוחה ומהירה להטמעה. כל שעליהם לעשות הוא להטמיע שורת קוד אחת בלבד (Zero Integration) ותא המדידה הווירטואלי מוצב באתרם.

3. מערכת Data Analytics: מערכת הבינה המלאכותית של 'Infime מייצרת לקמעונאי מידע איכותי על מידות ומבנה הגוף של הלקוחות, אילו מוצרים נמדדו, אילו מוצרים נקנו, העדפות קניה של נשים עם מידות גוף דומות, ניתוח נתונים לפי אזורים גיאוגרפים, ועוד. 

 

תיקוף טכנולוגי:

• החברה הגישה פטנט על האלגוריתמים המאפשרים מידול אוטמטי במרשם הפטנטים העולמי, ומתכוונת להגיש פטנטים נוספים במהלך שנת 2018. 

• החברה קיבלה מענק של 270 אלף דולר מהמדען הראשי לפיתוח הטכנולוגי והמוצר, לאחר בחינה מעמיקה של הטכנולוגיה, החדשנות, המוצר והצורך בשוק. 

הצוות

הצוות

ענבר כרמל
מנכ״ל ומיסדת
לאחרונה נבחרה להיות בין 70 היזמים ה״צעירים והמבריקים״ לרגל חגיגות ה- 70 למדינה על ידי מגזין גלובס. ענבר נבחרה להיות בין 17 הסטרטאפיסטיות המבטיחות לשנת 2017 על י+די מגזין ליידי גלובס. מלווה סטרטאפים כמנטורית בתוכנית היזמות- NOVUS של המכללה למנהל. ענבר יזמת מנוסה בתחום האיקומרס וטגנולגיות בתחום האופנה (Fashion -Tech) בשנת 2014 הקימה ענבר את מותג ההלבשה התחתונה האינטרנטי Infime Underwear, במקביל הקימה את קהילת האופנה- והטכנולוגיה הגדולה בישראל Fashion Tech Event המונה אלפי חברים, במטרה ליצור שיתופי פעולה וכנסים בתחום האיקומרס, ריטייל, אופנה וסטרטאפים. הקהילה פועלת בשיתוף פעולה עם Google, eBay, WIX וחברות נוספות. ענבר עורכת דין בהכשרתה, ומתמחה בתחום האזרחי- מסחרי.

  • מייסד
מיכאל ליטוין
מנהל פיתוח ומייסד
מומחה באלגוריתמים של גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית ועיבוד תמונה. למיכאל ניסיון רב בפיתוח אלגוריתמים ותוכנה (תלת מימד, עיבוד תמונה, ניתוח סאונד ועוד). בחברות נוקיה סימנס, LiveSurface ,Infinigon ועוד. חבר צוות הוראה בקורס גרפיקה ממוחשבת עם OpenGL במרכז הבין תחומי הרצליה IDC. למיכאל ידע בשפות והתחומים הבאים: Algorithmic: Computer vision, processing images in 2d and 3d, video, sound, accelerometer data Programming: C++, Java, Python, OpenGL, OpenCV, Android, Objective-C Conceptual: Object oriented design, parallel programming, vectorization for GP-GPU OS and apps: Windows, Unix/Linux, Matlab, ClearCase, GIT תארים אקדמיים: תואר שני בהנדסה (אונ‘ ת“א) עם התמחות בגרפיקה תלת מימדית ועיבוד תמונה. תואר שני במנהל עסקים (אונ‘ ת“א). תואר ראשון במדעי המחשב (אונ‘ פתוחה).

  • מייסד
ניר נצר
יו"ר הדירקטוריון ויועץ
רו"ח, משפטן ובעל תואר שני במימון של המסלול האקדמי של המכללה למנהל. יזם סדרתי, מרצה ויועץ למיזמים בשלבים שונים. בתפקידו הקודם היה יועץ בכיר במחלקת הייעוץ הבינ"ל של פירמת הייעוץ EY. CPA, holds an LLB, a BA in Business Administration and an MBA. Strategic advisor with extensive experience with international business development operations, combining financial and legal knowledge in order to lead startup ventures to business success. Nir is a CPA, holds an LLB, a BA in Business Administration and an MBA.

  • יו''ר הדירקטוריון
  • יועץ
איתן פולק
משקיע ויועץ
לשעבר ממנהלי חברת פולגת, כיום מנהל את Vendome - יבואנית אופנה. בעל נסיון של 30 שנה בתחום האופנה - ייצור, קמעונאות ומכירות. בעל קשרים בין לאומיים ענפים עם חברות האופנה המובילות בעולם. איתן מייעץ לחברה מנקודת המבט של ריטיילר, על מנת להתאים את המוצר לצרכי השוק והתאמה ללקוחות, יחד עם פיתוח קישור לחברות אופנה בינ״ל.

  • יועץ
יועצים
יועצים וחברות מלוות
שי עמיר- יועץ: מנכ״ל חברת ג׳ימס רידצ׳רסון אופנה מלווה את החברה ומסייע ביצירת קשרים ושיתופי פעולה מול חברות האופנה הגדולות בעולם, כגון: Victoria Secret, Calvin Klein, Tommy Hilfiger ועוד. מלווים את החברה: - פירמת עורכי הדין HFN - פירמת רואי חשבון Deloitte - משרד יח״צ: רני רהב

  • יועץ

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו