kVisi

kVisi פועלת בתחום ה On Demand Services ומתמקדת כיום בתעשיית המכבסות. מוגדרת על ידי רבים כ GetTaxi של עולם המכבסות, kVisi מכניסה טכנולוגיה חכמה לתחום מסורתי ומיושן.

196% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר אין לחצן 
שתפו
מפרסם: ארז אדירי
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מסחר אלקטרוני

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

kVisi מייצגת הזדמנות יוצאת דופן להשקיע בתחום ה On Demand Services, שנמצא בשנים האחרונות בצמיחה אקספוננציאלית. 

 1. צמיחה מואצת – מאז ההשקה הרשמית של kVisi באוגוסט 2015, הכנסות החברה צומחות בכל חודש. 
   
 2. התפתחות גלובלית – החברה מתעתדת לשכפל את המודל שלה לערים גדולות במערב ומזרח אירופה – שוק שגודלו מוערך במחזור פעילות שנתי של כ 20 מיליארד דולר בשנה.
   
 3. יתרון טכנולוגי – kVisi פיתחה אלגוריתם שילוח חדשני המעניק לה יתרון טכנולוגי משמעותי על המתחרים השונים בענף. כמו כן בפיתוח האלגוריתם זכתה החברה בתמיכת קרן תנופה היוקרתית של המדען הראשי.
   
 4. תזמון השקעה – kVisi כבר חצתה את משוכת הוכחת ההיתכנות הטכנולוגית. בשלב זה ההשקעה בחברה דומה להשקעה בעסק ריאלי רק עם פוטנציאל תשואה של סטארטאפ טכנולוגי. ה
   
 5. צוות – הצוות של kVisi מביא איתו ניסיון ניהולי, טכנולוגי ותפעולי ברמה הגבוהה ביותר שיש לעולם ההייטק הישראלי להציע.

פיצ'

פיצ'

בשנת 2016, עולם הניקוי היבש והכביסה, שמגלגל עשרות רבות של מיליארדי דולרים במחזורי מכירות ברחבי העולם, עדיין מנוהל בשיטות מאד מיושנות שגורמות לבעיות תפעול ובעיות שירות עבור הצרכנים. ההקבלה הברורה והישירה היא שוק המוניות שלפני כניסת שחקניות הטכנולוגיה לפני כעשור. כניסתן של UBER ו  GetTaxi לתחום המוניות ייצרה שיפור קיצוני בחוויית המשתמש ושירות הלקוח, כזה שגרם להן לתפוס נתח שוק משמעותי מאד ביחס לשחקני העולם הישן.

kVisi נכנסת לתוך העולם הישן של המכבסות ומייצרת Disruption ממש כפי שעשו זאת GetTaxi ו UBER בעולם המוניות. כך ענף הניקוי היבש והכביסה זקוק נואשות לשדרוג משמעותי בחוויית המשתמש, שירות הלקוח, תזמוני משלוח מדויקים, תשלום דיגיטלי ועוד. על ידי הכנסה של הייטק לתוך סביבה שהיא מאד LowTech מטבעה, kVisi מייצרת את השדרוג בכל התחומים הנ״ל וכך הופכת מאד מהר לשירות הנבחר מבין כל המתחרים המסורתיים בענף.

http://www.kvisi.com/

טכנולוגיה ו IP

kVisi פיתחה מערכת הכוללת אלגוריתם שילוח חדשני, כמו גם מערכת ניהול הזמנות וניהול מלאי. האלגוריתם הוא החלק המשמעותי ב IP של החברה ובזכותו קיבלה kVisi מענק מקרן תנופה של המדען הראשי. הקרן מחלקת מענקים לתמיכה בפרויקטים חדשניים, בודקת ומאבחנת כל פרויקט כמו גם את היתכנותו העסקית. זוהי הבעת אמון משמעותית באלגוריתם שפותר חלק מ ״בעיית הסוכן הנוסע.״ במילים פשוטות, מאפשר ללקוחות לקבל חלונות שונים של 30 דקות לאיסוף והחזרה, שמצד אחד מתאימים ללוח הזמנים של הלקוח ומצד שני מאד כלכליים עבור החברה. 

מערכת kVisi  כוללת שתי אפליקציות נייטיב - iOS ו Android, מערכת ניהול, מערכת ניהול מלאי, אלגוריתם שילוח ועוד מספר רכיבים ושירותים חיצוניים שהחברה הטמיעה במערכות שלה.

המוצר/שירות

kVisi במקום ובזמן שנוח לך. פשוט, נקי!

 

 

 

הלקוחות של kVisi מבינים את השדרוג:

 

 

הצוות

הצוות

ארז אדירי
מנכ״ל
בעברו סמנכ"ל כספים בחברת קוגניפיט, העוסקת בפיתוח תוכנה לאימון קוגניטיבי של המוח והינה אחת החברות המתקדמות בתחומה בעולם. כחלק מתפקידו כסמנכ"ל כספים וכחבר הנהלה בכיר, הוביל בחברה תהליך רארגון יסודי ועסק בכל היבטי הניהול בחברה – כספים, אופרציה, משפטי, סבבי השקעה, קשרי משקיעים, החלטות דירקטוריון, שווק וכח אדם. לפני התפקיד בקוגניפיט ביצע מספר תפקידים בתחום המימון בישראל ולפני כן בניו יורק בבנק ההשקעות מריל לינץ‘. ארז מחזיק בתואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמרכז הבינתחומי ותואר ראשון במתמטיקה וכלכלה מאוניברסיטת Rutgers, New Jersey.

 • מייסד
עופר אלרום
סמנכ״ל טכנולוגיות
ארכיטקט תוכנה בכיר ומהנדס תוכנה בעל ותק של 14 שנים בתעשיית ההייטק בישראל. במהלך השנים עופר תכנן, תכנת והוביל פיתוחים וצוותי פיתוח של מערכות תוכנה מורכבות בחמישה סטארטאפים שונים שחלקם נמכרו לחברות ענק כמו IBM ו NetApp. עופר מחזיק בתואר ראשון בהנדסת תוכנה ותקשורת מאוניבסיטת חיפה.

 • מייסד
מיקי בנימין
מנהל תפעול
בעברו יועץ ארגוני בחברת פרי נדל"ן שם עסק בהובלת תהליכי שינוי והתייעלות ארגוניים, אפיון והטמעת מערכות מידע, ליווי מנהלים ועובדים בתהליך ההתייעלות ובניית מערך כוח האדם. לפני כן עסק מיקי בניהול הצד האופרטיבי של האבטחה ברשות שדות התעופה. מיקי מחזיק בתואר שני בניהול וייעוץ ארגוני מבי"ס למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א ובתואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת אריאל.

 • עובד מפתח

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו