OmegaMore

הסטארט-אפ שמסייע בטיפול ומניעת אלצהיימר ומחלות לב וכלי דם.

OmegaMore פיתחה מוצר ביו-טכנולוגי חדשני המסייע בטיפול, בלימה ומניעה של מחלות כגון אלצהיימר, דמנציה, דיכאון ו-ADHD, המכיל פורמולה ייחודית המבוססת על OMEGA 3 DHA בריכוז גבוה, אשר לו תפקיד חיוני במניעתן. התחום מתאפיין בגידול מרשים ומספר רב של רכישות.

132% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם: ישראל גלמור
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
בריאות דיגיטלית

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פיתוח פורץ דרך בתחום הטיפול באלצהיימר

OmegaMore היא חברת ביו-טק העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי תוסף אומגה 3 העשויים מאצות ים. החברה פיתחה מוצר פורץ דרך המבוסס על פורמולה חדשנית בעלת רכיבים חיוניים לטיפול, בלימה ומניעה של מחלות קוגנטיביות כגון אלצהיימר, דיכאון ו-ADHD, כמו גם במגוון רחב של בעיות בתפקודי לב, כבד, סרטן גרורתי ועוד.

פוטנציאל כלכלי אדיר – מוצר חדשני בשוק של עשרות מיליארדי דולרים בשנה

שוק האומגה 3 הגלובאלי מוערך בקרוב ל- 35 מיליארד דולר בשנה ונמצא בצמיחה מתמדת, הנובעת מהכרה עולמית הולכת וגדלה בחשיבותו הרבה של התוסף למניעת מחלות רבות, אשר הפכו כבר למגפות בעולם המערבי, ובראשן אלצהיימר, דיכאון ו- ADD/ADHD. המוצרים החדשניים שבבסיסם הפורמולה הכימית המתקדמת שפיתחה OmegaMore מציבה את החברה בקדמת שוק עצום אשר הולך וגדל משנה לשנה. 

 

חברה בעלת אישור FDA המציגה גידול שנתי ממוצע של כ-75% במכירות

המוצר הראשון של החברה, המיוצר תחת אישור FDA ו- GMP, כבר נמכר במספר רשתות שיווק בישראל והניב הכנסות משמעותיות מאז תחילת פעילות החברה בשנת 2016, עם גידול שנתי מרשים בהכנסות. בנוסף, כבר ב- 2019 צפויים להיכנס לשוק מגוון מוצרים נוספים, אשר כולם מבוססים על הפורמולה הייחודית שפותחה במעבדות החברה ויעילותה הוכחה במחקרים רבים.

ניסיון חיים שהוביל לפריצת דרך ביו-טכנולוגית

ניסיונו האישי של היזם, ישראל גלמור, בהתמודדות של משפחתו הקרובה עם מחלת הסרטן, הפך אותו לנחוש בדעתו ללמוד את המחלה ולהבין אותה לעומק. הנסיבות הללו הביאו אותו לשנים רבות של מחקר ביולוגי וכימי מעמיק ויסודי, שהוביל לבסוף לפריצת דרך ביו-טכנולוגית שמשנה את יכולתנו להתמודד עם מגוון רחב של מחלות הרסניות.  

 

צוות מנוסה בעל יכולת ביצוע גבוהה, עם עבר עשיר בתחום פיתוח הביו-טק

הצוות של OmegaMore מורכב ממומחים בעלי ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בשוק הביו-טק ובתחום המחקר והפיתוח, כולל פיתוח של פורמולות אומגה 3 שנקנו על ידי חברת הענק "טבע". מייסד החברה, ישראל גלמור, הנו מומחה בתחום חומצות השומן ובעל ניסיון רב שנים בפיתוח נוסחאות כימיות ייחודיות ומוצרים חדשניים עבור חברות פארמה מהגדולות במשק.

פיצ'

פיצ'

 

אומגה 3 מהווה חומר חיוני לתפקוד היומי של הגוף. הגוף אינו מסוגל לייצר בעצמו אומגה 3, ולכן חייב לצרוך אותו מן החי והצומח.

מחלות כרוניות של תפקודי המוח פוגעות בחלק הולך וגדל של החברה המערבית כתוצאה מהתזונה ומאורח החיים המערבי. הפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות, המגיעות כיום לממדי מגיפה בקרב הילדים, הינן דוגמאות בולטות לכך. כיוון שילדים אינם יכולים ,או מתקשים, לבלוע כמוסות, פיתחנו מוצר נוזלי מאצות ים ׁׁׁׁ(DHA (ALGAE אומגה 3 בטעם אשכולית/תות ובתוספת וויטמין די הזמין לילדים בכל הגילאים.

גם מבוגרים רבים מתקשים לבלוע כמוסות, ולכן המוצר שפיתחנו זמין לצריכה יומית גם עבורם. מחקרים רבים מלמדים על יתרונות השימוש בDHA לטיפול בדיכאון, חרדה ואף באלצהיימר, ההופכת גם היא למגפת המאה 21 בשל העלייה בתוחלת החיים.

 

אלצהיימר 

אלצהיימר הינו גורם התמותה ה-6 בגודלו בארה"ב. לצורך השוואה,1 מ-3 קשישים מת מאלצהיימר כך שהמחלה הורגת יותר אמריקאים בשנה מאשר סרטן הערמונית וסרטן השד גם יחד! כ-5.7 מיליון (2018) אמריקאים סובלים ממנה, ועד 2050 המספר צפוי להגיע ל 14 מיליון. מוערך שב 2018 הוצאות בעבור מחלות קוגניטיביות (הקשורות בדמנציה) תגענה ל - 277 מיליארד דולר!

(בישראל חיים כיום 200,000 חולי אלצהיימר, אשר לרובם אין מסגרות טיפוליות).

מחלות לב וכלי דם 

מחלות הלב וכלי הדם ממשיכות להיות אחד מגורמי המוות הראשיים בעולם המערבי, ואחראיות למותם של אחד מכל 3 אנשים בארה"ב (2018).

בהתאם למחקרים רבים, חוסר באומגה 3 בכלל, ו DHA בפרט, הינו הסיבה העיקרית למחלות תפקודי המוח והיווצרות דלקות הגורמות למחלות לב.

נתונים על אלצהיימר

גורמים נוספים התומכים בצורך באומגה 3 בכלל ובDHA מאצות ים בפרט:

דרישה הולכת וגוברת ל"מזון פונקציונאלי" – מזון המועשר בתוספים חיוניים (שוק של 44 מיליארד דולר בארה"ב נכון ל2012) במקביל ובהמשך למודעות גוברת לנושא ולגידול בצריכה של מזון "בריא".

מזון פונקציונלי

 

דילול דגה  – דילול דגה עקב דיג יתר וכן עקב זיהום ועליה בחומציות מימי האוקיינוס, בצירוף לתהליך הטיהור שכרוך במיצוי האומגה 3 מהדגים והפרדה ממתכות כבדות,  מעמיס עלויות על היצרנים מחד ומייקר מוצרים אלו עבור הצרכנים מאידך, ולכן יוצר תמריץ להפקת אומגה 3 ממקורות חלופיים כגון אצות, בייחוד לאור העובדה שמדובר בחומר חיוני לגוף האדם שהוא אינו מסוגל לייצר בעצמו.

דיג יתר

גידול עולמי בצריכת מזון צמחוני, טבעוני ואורגני - אומגה 3 המופקת מאצות מאפשרת לאנשים שאינם יכולים לצרוך תוסף המבוסס על דגים ו\או (סרטן קטן) כגון טבעונים וצמחונים לצרוך אותה, מה גם שהמרכיב הפעיל DAH אינו קיים בצמחי יבשה כך שלמעשה לא ניתן לצרוך אותו ממקור אחר. 

הפיתרון

פיתוח תוספי תזונה ייחודים המבוססים על אומגה-3 DHA מאצות ים, אשר יסייעו בשיפור איכות החיים ע"י מניעת התפתחותן של רוב מחלות המוח, הלב, ואף שיפור המצב במחלות קיימות ע"י העלאת כמות האומגה 3 בכדוריות הדם האדומות.

מה הוא DHA? זוהי מולקולה המאפשרת "מעבירות" (תקשורת) טובה בין פנים התא לסביבתו החיצונית. זהו גם הרכיב העיקרי ברקמת השומן במוח האנושי והאחראי לשימור תקינות תפקודי המוח השונים, ומכאן חשיבותו הבריאותית העצומה.

 

מטרות החברה

הפחתה משמעותית בתפוצת מחלות האופייניות לעולם המערבי – מניעת סרטן ומניעת פיזור גרורות סרטניות לאחר אבחון סרטן, מניעת מחלות לב וכלי דם, מחלות כבד, מחלות תפקודי המוח דוגמת הפרעות קשב, אפילפסיה, סכיזופרניה דיכאון, דיכאון דו קוטבי, חרדות, טרשת נפוצה, אלצהיימר ופרקינסון ובנוסף, סיוע ושיפור הפוריות (במיוחד אצל גברים), הפחתת תקלות ומחלות בזמן ההיריון ושיפור בהתפתחות העובר.

 

נסיון ויכולת ביצוע

ישראל גלמור, מומחה בתחום חומצות השומן, העוסק בפיתוח פורמולות חדשניות בתחום מזה עשרים שנה, לרבות עבור חברות הפארמה הגדולות במשק, פיתח פורמולה ייחודית של אומגה 3 מאצות ים, הנקראת DHA PREMIUM.

הפורמולה כוללת ריכוז גבוה של DHA אומגה 3 המופק כשמן נוזלי ישירות מאצות, בתוספת וויטמין D3 וטעמים טבעיים של אשכולית ותות.

 

הטכנולוגיה

 

פיתוח, גידול וריבוי של אצות ים ייחודיות במעבדה ובבריכות נקיות , תהליך מיצוי ייחודי של DHA אומגה 3 בריכוז של 40-45% הגבוה משמעותית מרוב המתחרים.

אישורים והיתרים בינ"ל – מוצרי החברה מיוצרים תחת התקנים הבינ"ל הנ"ל: תקן FDA  (ארה"ב) וכן תקן GMP (בינלאומי), בנוסף אישור איכות אירופאי של NOVEL FOOD  ושל מעבדות SGS  העולמיות. כמו כן, למוצרים תעודת כשרות בד"ץ (העדה החרדית ירושלים). 

פטנטביליות – המוצר החדש והמשופר הבא של החברה מיועד לצאת לשוק ב-2019  מבוסס על נוסחה ייחודית של אומגה-מור.  החברה תוכל להגיש בקשה לפטנט עבור מוצר זה שמוערך כי עשוי להכפיל ואף לשלש את המכירות הנוכחיות של החברה.

ההבדלים בין אומגה 3 על בסיס אצות לעומת אומגה 3 על בסיס שמן דגים ושמן קריל – נובעים מכך שגם דגים וגם קריל (סרטנים זעירים) ניזונים מאצות לצורך ספיגת אומגה 3 בגופם,  כך שעל ידי הפקת אומגה 3 ישירות מאותן אצות אנחנו "חוסכים יד וחוסכים דג"!

רקמת המוח ברובה היא רקמה שומנית , ו30% מתוכה (במוח בריא)  מורכב מ DHA אומגה 3, אותו ניתן להשיג רק באמצעות המקורות ה"ימיים" (דגים, יונקים ימיים, פירות ים ואצות) ולא מצמחי יבשה. בנוסף, DHA אחראי לכ-93% מהרכב האומגה 3 של רשתית העין.

 

האצות מגודלות בבריכות מים מתוקים אליהם מוסיפים מלחים ומינרלים  - בדרך זו אנו מחקים את הסביבה הטבעית של האצות אך נמנעים מחשיפה לזיהום ולמתכות כבדות אשר נמצאים בים .

המוצר נמכר כיום כנוזל בבקבוק בתוספת טעם אשכולית-תות וויטמין D ומתאים לילדים, לקשישים ולאנשים המתקשים בבליעת כמוסות. בשנת 2019 יכנסו למגוון המוצרים כמוסות ללעיסה בטעם תות ובכמוסות רגילות לכל שכבות הגיל.

בשלבי פיתוח מתקדמים נמצא שמן אצות נוזלי, או אבקה, המיועד להעשרת מוצרי מזון שונים כגון שוקולד מריר, טחינה ושמן זית.

בשלבי פיתוח ראשוניים -  אבקות DHA להעשרת תערובות מזון לבעלי חיים (מיועד להסתיים ב2020).

 

OmegaMore במדיה

ראיון בתכנית הבוקר "משפחה שכזאת" עם עדי הימבלבלוי ושרון כהן

 

כתבה אודות הפרזנטור של OmegaMore- ננסי ברנדס, וכיצד המוצר משפר את איכות חייו

 

כתבה ממגזין Health&Wellness

 

כתבה ממגזין Smart-Life

 

כתבה ממגזין "בריאות"

 

כתבה ממגזין TheMarket

 

כתבה ממגזין "מנטה"

 

כתבה שניה ממגזין "מנטה"

 

כתבה שלישית ממגזין "מנטה"

 

כתבה מאתר החדשות  NewsIL

 

כתבה שניה מאתר החדשות NewsIL

 

 

הצוות

הצוות

ישראל גלמור
מנכ"ל ומייסד
ישראל מנכ"ל מנוסה בעל נסיון ניהול מצטבר של כ-20 שנים לרבות בחברת Omegal אותה ייסד. מפתח מומחה בתחום חומצות השומן , אומגה -3 ותוספי תזונה, בעל נסיון של למעלה מ-20 שנים בתעשיית המזון ובפיתוח נוסחאות כימיות ,אשר פיתח מוצרים עבור כמה מהחברות הגדולות במשק לרבות חברת "טבע". בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן .

  • מייסד
עופר טרן
סמנכ"ל שיווק ומכירות
לעופר נסיון של כ-25 שנים בניהול פרויקטים בינ"ל בשיווק, פיתוח עסקי, וכן בבניית ופיתוח מותגים פרטיים, במספר חברות סטרטאפ בתחום הפארמה והביו-מד, וכן בחברות ענק כמנהל Orbotech באנגליה, וכן כמנהל המכירות של חברת Minicom במזרח הרחוק, ובישראל כמייסד וכמנכ"ל חברת Biosan Medical אותה ניהל מזה כ-12 שנים. בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב , וכן תעודת שיווק בינ"ל מחברת Xerox.

  • עובד מפתח
יוסי גבאי
סמנכ"ל כספים
יוסי כיהן כמנכ"ל וסמנכ"ל כספים במספר חברות לרבות כסמנכ"ל הכספים של חברת הביטוח "שומרה" במשך כ-10 שנים, עם אקזיט של כ 40 מיליון. ובנוסף כיהן כמנכ"ל קבוצת "שחר חדש" (חברה ציבורית עד לא מזמן) במשך כ-15 שנים.

  • עובד מפתח
אדם גלמור
יועץ טכנולוגיה ואבטחת מידע
לאדם נסיון רב כמפתח תוכנה , בנוסף נסיון כ- Backend Engineer בכמה מהחברות ההיי-טק הגדולות במשק כגון Check Point, Radware. עם כניסת החברה ל E-COMMERCE, אדם ינהל ויפתח את מערכות המידע הכוללות מלאי, ספקים ולקוחות, וכן יהיה אמון על אבטחתן והגנה עליהן. בוגר תואר ראשון במדעי המחשב – אוניברסיטת תל אביב. בוגר תואר ראשון למדעי החיים ומתמטיקה יישומית -מכללת H.I.T, תואר שני במנה"ס -אוניברסיטת תל אביב . כולם בהצטיינות.

  • דירקטור
ג‘ייסון ברזילי
Advisory Board Member
ג‘ייסון ברזילי היה המייסד, בעל מניות גדול ומנכ"ל חברת Packard Bell, שהיתה יצרנית המחשבים הגדולה בעולם בין השנים 1986-1998 (יחידות שנמכרו). ג‘ייסון ושני שותפיו המייסדים מכרו את אחזקותיהם ב- NEC ב -1998 כיום, מר ג‘ייסון ברזילי (מייסד) מכהן כמנכ"ל בחברת דרקון ונצ‘רס, חברה רשומה בהונג קונג, המציעה פתרונות מלאים לחברות ישראליות המבקשות להקים נוכחות בסין.

  • יועץ

עדכונים 1

עדכונים 1

  • תאריך עדכון: 21/02/2019
    חברת OmegaMore שמחה לבשר כי ננסי ברנדס, המוסיקאי, הבדרן והאמן האהוב הצטרף לצוות המוביל של החברה. החברה חווה ביקוש מוגבר למוצרי החברה בארץ כמו גם ממפיצים בחו"ל, ונערכים לייצור מוגבר, בין היתר ע"י הסכם עם חברת ליקוריס, אשר מייצרת ברמת איכות גבוהה ביותר, עם האישורים הבאים: GMP, HACCP, משרד הבריאות ובדץ העדה החרדית ירושלים.
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו